Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] by BARTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem pokazać Audi A4 B5 z 1996r sprowadzoną z Niemiec w październik 2012r

Marka: Audi

Model: A4

Rok produkcji: 1996

Pojemność: 1.9 TDI

Na chwile obecną jest w pełni oryginalna lecz szykują się następujące zmiany

-zderzaki trzeba przerobić

-mapa

-środek

-alufelgi

-szerokie końcówki chromowane TDI

-lampy poliftowe przód

-przyciemnienie tylnich

-tylna listwa klapy bez zamka (otwieranie od środka siłownikiem)

to jak narazie a reszta wyjdzie w praniu

182556_263363513785479_2052746133_n.jpg

Zdj_cie0374.jpg

Zdj_cie0448.jpg

Zdj_cie0785.jpg

Zdj_cie0820.jpg

Opublikowano

nad koncowkami sie zastanow jak niechcesz d*py miec czarnej :decayed: pozatym fajna i kolor ladny :hi:

Opublikowano

ładna sztuka :) Powodzenia w rezaniu :)

Opublikowano

kolor ładny tylko szybko do modzenia :)

Opublikowano

Lamp tył nie przyciemiaj, tylko wymień na poliftowe.

Opublikowano
Lamp tył nie przyciemiaj, tylko wymień na poliftowe.

dokładnie wymiana a nie zadne dymienie czy przyciemnienie...:facepalm:

wymiana najlepiej na poliftowe odmłodzenie gwarantowane:kox:

ile jestes w stanie wsadzic $$$ na modzenie?

Opublikowano
Lamp tył nie przyciemiaj, tylko wymień na poliftowe.

dokładnie wymiana a nie zadne dymienie czy przyciemnienie...:facepalm:

wymiana najlepiej na poliftowe odmłodzenie gwarantowane:kox:

ile jestes w stanie wsadzic $$$ na modzenie?

zgadzam się, tylko polifty :wink: fajnie odmladza auto :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie121.jpg

Zdj_cie132.jpg

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

Zdj_cie127.jpg

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

chłopaki na

jaki kolor zaciski walnąć?

Opublikowano

ładna sztuka:wink: lampy tył diodówki może:eusathink: a przód ewentualnie przyciemnione. a zaciski ja osobiście na dniach będę malował na czerwono:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jak by pomalował na żółto?

Opublikowano

Czekam z nie cierpliwoscia na efekt tego zderzaka .......

Opublikowano
  • Autor

w ten zderzak muszę przed malowaniem ładnie kratkę dopasować i halogeny narazie to tylko taki szkielet . jeszcze tył zostaje chciałbym zrobić na taki

p1249552.jpg

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

albo taki panowie poradźcie jak będzie lepiej

Zdj_cie109.jpg

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

a przód niby z projektu ma wyjść tak tylko lampy mam juz gotowe prawie do malowania po lifcie i nie wiem czy malować obydwa odbłyśniki czy tylko to co kierunkowskaz jest jeby wyszły takie jak na tej szarej czy lepsze czarne całe

Zdj_cie108.jpg

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

audi_a4_b5_po_tuningu_maxi.jpg

Opublikowano

Ten twój zderzak to :sick3:

Coś słabo się do tego przyłożyłeś bo te plastiki wyglądają jakby siekierą były rąbane..

Chociaż sam pomysł nie najgorszy :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jeszcze myślałem żeby próg i kolor pomalować a tą czarną listwę zostawić

jak jest

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Ten twój zderzak to :sick3:

Coś słabo się do tego przyłożyłeś bo te plastiki wyglądają jakby siekierą były rąbane..

Chociaż sam pomysł nie najgorszy :wink:

zobaczysz jaki będzie efekt bo to narazie tylko szkielet jest i to dopiero będzie spawane i włókno na to i szpachla a tak wogule jak się coś przerabia to wszystko nie wygląda jak ze sklepu ale jak się

nad tym popracuje to jeszcze powiesz ze fajnie wyszło.

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Lamp tył nie przyciemiaj, tylko wymień na poliftowe.

dokładnie wymiana a nie zadne dymienie czy przyciemnienie...:facepalm:

wymiana najlepiej na poliftowe odmłodzenie gwarantowane:kox:

ile jestes w stanie wsadzic $$$ na modzenie?

narazie poszło koło 1000 a wsadzę wszystko co mam:D:D

---------- Post dopisany 21-04-2013 at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:31 ----------

Po tygodniu pracy po godzinach

Zdj_cie156.jpg

---------- Post dopisany 24-04-2013 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 01:53 ----------

Zdj_cie173.jpg

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

tył już prawie jutro skończe kształt:D

---------- Post dopisany 28-04-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 22:46 ----------

Zdj_cie172.jpg

Zdj_cie174.jpg

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Zdj_cie179.jpg

Zdj_cie181.jpg

Zdj_cie186.jpg

Zdj_cie182.jpg

Zdj_cie184.jpg

Zdj_cie194.jpg

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

chłopaki te felgi zostawiać na srebrno czy może jakiś inny kolorek polecicie?

Zdj_cie127.jpg

Opublikowano
  • Autor

czemu? mi się podobają

Opublikowano

Niezła rzeźba, ciekawe co z tego wyjdzie.

Jak będziesz malował to pryśnij klamki i lusterka:wink:

Jeszcze coś z tylnymi lampionami zrób, gleba i może być całkiem ciekawie.

Felgi fakt najwyżej na zimówki by mogły być ale w sumie Tobie się mają podobać.

Opublikowano

pewno kupa ,zapowiada calibra team

Opublikowano

Bartek, teraz zmiana koloru bo te fajne przeróbki zderzaków w tej wiśni zginą. Czerwony lub żółty byłoby zajefajnie

ale to rzecz gustu, trzymam kciuki .

Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie211.jpg

Zdj_cie208.jpg

Zdj_cie209.jpg

narazie wszystko w podkładzie ,Marc!n lusterka i klamki idą w kolor to było zamierzone od początku:D

Zdj_cie215.jpg

Zdj_cie214.jpg

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ----------

OLAF jeszcze nie widziałeś efektu końcowego a już jakieś głupie teksty jak bym miał robić na kolibra team to bym tego wcale nie ruszał....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.