Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] by BARTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak tam fura? Zmieniło się coś w temacie?

Opublikowano

??

Opublikowano
  • Autor

no panowie wróciłem z Angli i troszkę się zmieniło:D

Zdj_cie163.jpg

Zdj_cie223.jpg

Zdj_cie225.jpg

Zdj_cie237.jpg

Zdj_cie230.jpg

---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

Zdj_cie231.jpg

Zdj_cie232.jpg

Zdj_cie233.jpg

Zdj_cie234.jpg

Zdj_cie236.jpg

Zdj_cie241.jpg

Zdj_cie242.jpg

Zdj_cie243.jpg

Zdj_cie245.jpg

narazie wygląda tak ale jeszcze trzeba spolerować zderzak bo sierzo w nocy malowany i jechać na mapę bo IC większy jest rozrząd zmieniony także powoli do przodu :D

---------- Post dopisany at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:02 ----------

jutro wywoskuje tzn dziś:)

i dodam fajne foty jak pogoda dopisze

Opublikowano

było brac zderzak pod spryski:whistling:

Opublikowano
  • Autor

chciałem ale taki się trafił

---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

DSCF5032.jpg

DSCF5036.jpg

DSCF5035.jpg

Opublikowano

Wydaje się, że w końcu idziesz w dobrym kierunku, ale jakby jakiś diabełek na ramieniu cię powstrzymywał.

Prawda jest taka, że przynajmniej w przypadku tego modelu audi (choć pewnie z wiekszością jest podobnie) nie ma na rynku tzw. tuningowym nic lepszego od oryginalnych elementów. Tak więc nie znajdziesz ładniejszego, lepiej dopasowanego zderzaka od polifta, S4, RS4. To samo z grilem, reflektorami i tylnymi lampami.

Nie idź w żadne półśrodki, bo to tylko strata czasu i kasy. Rzeźbiłeś jakiś dziwny zderzak i teraz okazuje się, że zwykły polift lepszy. Tylne lampy na czarno? Szkoda tych paru złotych na farbę czy folię. Trzeba ładować od razu drugi lift.

Jedyny element, przy którym mozna "zaszaleć" to felgi. Poza audi można szukać z innych VAGów, mercedesów albo nieOEMowe.

No i ostatnia sprawa, to czy na pewno dobrym pomysłem jest zrobienie auta w tym kolorze na czarno? Nie wydaje mi sie, choć może to kwestia tragicznych zdjęć i po prostu na nich wszystko bedzie źle wyglądać.

Opublikowano

Jak bym miał sedana to tylne lampy miałbym ledowe takie jak u armisteada:wink: jedyny niefabryczny model który naprawde dobrze wpada w to nadwozie:wink:

Opublikowano

Tak, jakieś tam wyjatki są. Do avanta niestety już nie ma nic śwecącego na tył.

Opublikowano
Tak, jakieś tam wyjatki są. Do avanta niestety już nie ma nic śwecącego na tył.

nie ma, alee....

jest Bidzio:dancing:i są customy:naughty:

Opublikowano

Ale oparte na OEM jednak. :wink:

Opublikowano
  • Autor

takie jest jakie jest i narazie inne nie będzie, uwidziało mi sie na czarno i tak mi się podoba i tyle :P

Opublikowano

Mam wrażenie że za dużo elementów jest czarnych w Twoim aucie, przez co według mnie nie prezentują się tak dobrze. Głównie mam na myśli lampy przednie i tylne. Według mnie ładniejsze są lampy w style USA. Ogólnie furę w tym kolorze można fajnie odwalić (przykład A4 kolegi Krycha - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-110868/ ) i ja zmierzam powoli ku temu kierunkowi ze swoją bryką. Powodzenia w modzeniu :hi:

Opublikowano
Jak bym miał sedana to tylne lampy miałbym ledowe takie jak u armisteada:wink: jedyny niefabryczny model który naprawde dobrze wpada w to nadwozie:wink:

Ja bym do ładnych jeszcze takie zaliczył.

Występowały w wersji clear oraz smoke, które ja skutecznie obkleiłem na czerwono.

Mijania na dole (cienki pasek tylko, w nocy mega). Na samej górze stop. Pasek bez ledów, to kierunek i wsteczny, przynajmniej teoretycznie, bo zrezygnowałem ze wstecznego i zrobiłem jeden duży pasek na kierunek :)

xmr4.jpg

2f9e.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane::::::::::!

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.