Treść opublikowana przez BartekA4AFN
-
[B5 AFN] by BARTEK
Auto sprzedane::::::::::!
-
[B5 AFN] by BARTEK
takie jest jakie jest i narazie inne nie będzie, uwidziało mi sie na czarno i tak mi się podoba i tyle
-
[B5 AFN] by BARTEK
chciałem ale taki się trafił ---------- Post dopisany at 12:58 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------
-
[B5 AFN] by BARTEK
no panowie wróciłem z Angli i troszkę się zmieniło:D ---------- Post dopisany at 02:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ---------- narazie wygląda tak ale jeszcze trzeba spolerować zderzak bo sierzo w nocy malowany i jechać na mapę bo IC większy jest rozrząd zmieniony także powoli do przodu ---------- Post dopisany at 02:05 ---------- Poprzedni post napisany at 02:02 ---------- jutro wywoskuje tzn dziś i dodam fajne foty jak pogoda dopisze
-
[B5 AFN] by BARTEK
a dziękuję mam jakaś dokładkę i spróbuje coś wykombinować i jak coś to dam fotki ale narazie chwilowo brak czasu
-
[B5 AFN] by BARTEK
powiem tak nie wszystko zawsze wychodzi czy się dzieje tak jak by się tego chciało i tyle:)
-
[B5 AFN] by BARTEK
na przodzie coś jeszcze brakuje tylko jeszcze nie wiem co ale narazie i tak zostanie jak jest mi się podoba a na żywo jeszcze lepiej wygląda
-
[B5 AFN] by BARTEK
właśnie ładnie to wygląda na żywo . ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 23:08 ---------- wszystko by było tylko znaczek audi na grilu chyba na czarno trzeba pomalować.
-
[B5 AFN] by BARTEK
- [B5 AFN] by BARTEK
lampy tylnie będą jaśniejsze narazie są takie zeby to spolerować na równo- [B5 AFN] by BARTEK
jutro się zabieram powoli za składanie ale dużo nie narobi bo niestety jeszcze szkoła:kwasny:- [B5 AFN] by BARTEK
gril będzie taki ze obwódka na czarno zamiast żeberek to siatka czarna małe oczka romby i chromowany lub czasny oryginalny znaczek audi .będę dopasowywał siatke tylko pierwsze muszę halogeny zakręcic . przepraszam za zdięcie jutro będą lepszej jakości bo to dziś tak na szybko były telem robione ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- ta siatka jest taka jak Kamei.także będzie fajnie- [B5 AFN] by BARTEK
nikt tu się nie rzuca:D ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ---------- lusterka narazie w PLASTOFLEXSIE jutro może będą pomalowane i chyba też spryskiwacze na masce pomaluję w kolor drzwi udało się wczoraj pomalować ale niestety zabrakło farby na zderzaki ,klamki , lusterka , spryskiwacze oraz listwę tylnej klapy ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- listwa klapy będzie na gładko i otwieranie na siłownik el.od środka. ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- przepolerowałem kawałek maski ciemno już było ale coś z tego będzie. ---------- Post dopisany 13-05-2013 at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2013 at 23:02 ---------- :naughty::naughty:- [B5 AFN] by BARTEK
ono do sprzedania nie będzie napewno:D a jak kupisz gdzieś w Niemczech auto to myślisz ze co tam nie ma takich i nie robią takich rzeczy? biorą 5 składają w jedno a ty nawet nie wiesz . ja robię auto dla siebie tak jak mi pasuje i mam gdzieś to czy komus coś sie podoba czy nie mój pomysł moje pieniądze i będę robił jak mi się nada:P- [B5 AFN] by BARTEK
narazie zostanie to.- brak mocy vag nie pokazuje zadnych bledow
kolega ma racje u mnie tak samo było robione wszystko zostało oryginalne bez żadnych wstawianych rurek ani nic- [B5 AFN] by BARTEK
trochę poszła w górę ale to się ubije bo stała parę dni na klockach to zawieszenie było luźne ale jak się ułoży tak jak była to będzie fajne:D- [B5 AFN] by BARTEK
ja tez maluje samocjody nie martw sie to jest zwykły pokdład aktylowy czerwony:) kratki do zderzaka wytne z takiej siatki specjalnej aluminiowej czernej .- [B5 AFN] by BARTEK
---------- Post dopisany 09-05-2013 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 23:08 ----------- brak mocy vag nie pokazuje zadnych bledow
u mnie w AFN nie chciała jechać to przez EGR był zasyfiony kolektor dolotowy tak ze ledwo palec wchodził i po czyszczeniu nie to auto- [ALL B5]ksieciunio.xenon 18merce,grint,skóry,zabudowa w toku
ładna sztuka czekam na dalsze mody:D- [B5 AFN] by BARTEK
tak:D- [B5 AFN] by BARTEK
- [B5 AFN] by BARTEK
drzwi mają wgniotki i niestety po zimie u dołu drzwi pokazały się oznaki korozji i trzeba pomalować całe jak już robić to porządnie ,a lampy będą po lifcie lub lekko dymione ale to wszystko zależy od funduszy, z przodu będą halogeny i oczywiście kratka i progi w kolor pójdą a żeby się nie zlewało to będzie ta listwa czarna na progach i może jakoś to będzie:D- [B5 AFN] by BARTEK
narazie wszystko w podkładzie ,Marc!n lusterka i klamki idą w kolor to było zamierzone od początku:D ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- OLAF jeszcze nie widziałeś efektu końcowego a już jakieś głupie teksty jak bym miał robić na kolibra team to bym tego wcale nie ruszał.... - [B5 AFN] by BARTEK