-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
Widzę, że po Zbąszyniu się wozisz od czasu do czasu bywam... teraz nie mam czasu bo siedzę w Gliwicach...
-
[B5 APS] by czorny
skąd takie cacko? a są od 1.8 z five gear?
-
Spotkania na drodze
dzisiaj Poznań czarny avant tab. PO ramki klubowe na ul.baraniaka ok godz 16 lekko po pokazywałem łape z białego transita....
-
swap 1.8--->2.4 pytanko do czornego
nie mowie o kosztach silnika z osprzetem +skrzynia(półoski)instalacja i komputer przyjmuje to wyżej wymienione mam kupione jakie podzespoły by pasowały z 1.8 do 2.4 chodzi mi czy np.klima pasuje? a jak nie pasuje to czy da rade zrezać coś...?tzn większe koło zamachowe sprężarki? gdzie jest czorny...nie będę mu skrzynki śmiecił wole by tutaj napisał żeby każdy miał wgląd:whistling: ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- po co kupować angola...?skoro w pl...w cenie 6 tys..dostaniesz 2.4 95r ja chce tylko swapa...;]
-
swap 1.8--->2.4 pytanko do czornego
witam heh śni mi się swap z mojego adr na 2.4 nie chce 1.8t bo chce dźwięk V :kox:także pytanko kieruje do osób które już są po przeszczepie:) najwięcej to do czornego ile wyniósł Cie taki przeszczep? nie mowie o kosztach silnika z osprzetem +skrzynia(półoski)instalacja i komputer... co do tego jeszcze dokupić...na pewno wydech.....ile taka przyjemność kosztuje już na finale tzw.wycena wszystkiego ile wychodzi?
-
Które zawiesznie gwintowane wybrac proszę o pomoc !
ja posiadam FK street limited edition polecam
-
śruby
witam wie ktoś jakie śruby i najlepiej gdzie kupic do przykrecenia półośek do skrzyni(przeguby wewnetrzne) 1.8 ADR przedlift 96r
-
[B5 APS] by czorny
od kiedy to OOOO maja rozstaw 3x112...
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
napisałeś ze masz xenon...tutaj miałeś na myśli ori? d2s? to po co chcesz hida wsadzać? planujesz zmieniać zderzak?(spryski) ogólnie to dobre plany i wykonane mody:wink:
-
kupno silnika
witam mam pytanko zwiazne z zakupem silnika ABC 2.6 v6 97r czy opłaca sie kupic owy silnik wraz z automatyczna skrzynia CJU z cała instalacja potrzebna na swap za cene 1000zł?
-
[ALL B5] Audi S4
Z tego co pamiętam to przód będzie trochę poniżej 61 a tył okolice 61cm w Twoich regionach jak sie jezdzi na takiej glebie? to Ty robisz te dziury w asfalcie:decayed: wyrywakra asfaltu--->Gracjanowóż nie no zartuje ja tez jezdze wolno i nisko mój setup to przód-61,5 tył-62,5 fura I klasa ten lakier głaskałbym i całował....
-
[ALL B5] Audi S4
gracjan to ile teraz masz cm od ziemi do błotnika?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
kołek i chipsy w prosiaki wsadz schowane wentyle
-
Czy końcowy tłumik z A4 B5 2.4 lub 2.6 pasuje do A4 B5 1.8?
witam wie moze ktos czy wejdzie p&p tłumik koncowy z 2.6 z 97r do 1.8 95r? ew.z ilnika 2.4 do 1.8:whistling:
-
Nierówna praca silnika
tez miałem problem z obrotami...wymieniłem i sprawdziłem wszystko co koledzy wymienili tutaj badz w innym temacie zwiazanym z nierówna praca silnika:facepalm: przy wymianie swiec zauwazyłem troche oleju przy swiecach wiec stwierdziłem...wymiana uszczelki pod zaworami efekt...nigdy bym sie tego nie spodziewał obroty idealne:banan: moja uszczelka była w dwóch miejscach uwalona z przodu po lewej stronie oraz z tyłu okolice odmy oraz druga uszczelka ta na swieczkach...nigdy nie pomyslałem o tym ze tam moze dostawac sie lewe powietrze....takze jesli wszystko sprawdzałes to sprawdz to a uszczelka elringa koszt 60-80 zł a i tak przyjdzie czas by ja wymienic:) ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- oczywiscie podepnij vaga zobacz tez błedy:wink: