Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap 1.8--->2.4 pytanko do czornego


seb2sjc

Rekomendowane odpowiedzi

witam heh śni mi się swap z mojego adr na 2.4 :slina:

nie chce 1.8t bo chce dźwięk V :kox:także pytanko kieruje do osób które już są po przeszczepie:) najwięcej to do czornego :decayed:

ile wyniósł Cie taki przeszczep? nie mowie o kosztach silnika z osprzetem +skrzynia(półoski)instalacja i komputer...

co do tego jeszcze dokupić...na pewno wydech.....ile taka przyjemność kosztuje już na finale tzw.wycena wszystkiego ile wychodzi?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do czornego_07 on wie co i jak.

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

sorki nie doczytałem że juz tam byłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 6 tysi to musisz szykować trochę jest z tym roboty a co jeszcze wyjdzie w praniu to tez będą koszty. chyba ze kupisz jakiegoś angola na chodzie . zawsze z dawca będzie taniej niż teraz wszystko kupywac w sklepie lub szrocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kupuj angola. Szukanie poszczególnych części na rynku wtórnym jest bez sensu - no chyba że koszty nie grają roli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 6 tysi to musisz szykować trochę jest z tym roboty a co jeszcze wyjdzie w praniu to tez będą koszty. chyba ze kupisz jakiegoś angola na chodzie . zawsze z dawca będzie taniej niż teraz wszystko kupywac w sklepie lub szrocie

nie mowie o kosztach silnika z osprzetem +skrzynia(półoski)instalacja i komputer

przyjmuje to wyżej wymienione mam kupione jakie podzespoły by pasowały z 1.8 do 2.4 chodzi mi czy np.klima pasuje? a jak nie pasuje to czy da rade zrezać coś...?tzn większe koło zamachowe sprężarki?

:dziura:

gdzie jest czorny...nie będę mu skrzynki śmiecił wole by tutaj napisał żeby każdy miał wgląd:whistling:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Dokładnie. Kupuj angola. Szukanie poszczególnych części na rynku wtórnym jest bez sensu - no chyba że koszty nie grają roli.

po co kupować angola...?skoro w pl...w cenie 6 tys..dostaniesz 2.4 95r

ja chce tylko swapa...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co kupować angola...?skoro w pl...w cenie 6 tys..dostaniesz 2.4 95r

ja chce tylko swapa...;]

Primo to chyba nie było z tego co kojarzę w 95 2.4 a bynajmniej nie tego o mocy 164 km bo te słabsze wersje nie ma co wkładać. Po za tym jak się dobrze poszuka i wyczeka to można kupić lekko uszkodzonego anglika z okolic 2000 roku w cenie 3-4 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...