Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LUKASZ1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. LUKASZ1989 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  2. LUKASZ1989 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie szybkie pytanie. A4 b8 3.0TDI 204KM 2013r czy występowały wersje bez napędu quattro? Bo auto które mnie interesuje nie ma w grilu i na desce rozdzielczej emblematu quattro.
  3. Mirek1990 obserwuje zawartość LUKASZ1989
  4. Na tą felgę tylko i wyłącznie 205/50/17 jeździłem na różnych felgach i różnych oponach ten rozmiar był dla mnie bardzo komfortowy i wygląd był tez w miarę ok.
  5. Pomaluj ramkę grilla w czarny mat dużo lepiej będzie ten przód wyglądał albo kup grill poliftowy i wtedy pomaluj ramkę w czarny mat
  6. Turbo od AWX-a gtb1749 wtryski seryjne 0.205 A ile turbina dmucha to nawet nie wiem Liczyłem na max 150KM tuner też się zdziwił że aż tyle wyszło, mówił że silnik jest w bardzo dobrej kondycji. Niuton mógł być trochę większy ale i tak dobrze za***rdala w stosunku do tego co było wcześniej Przyrost mocy 50KM kosztował mnie około 900-1000zł z paliwem śrubkami i duperelami, nie licząc robocizny bo wszystko robiłem sam. Wpadły nowe fanty i z tej okazji wypada jakieś foty wstawić Czarne skórzane kubełki z elektrycznymi lędźwiami i grzanymi d*pami do tego w pakiecie wleciały boczki z głośnikami i maskownicami Bose. Przy okazji wymiany boczków obkleiłem dekory carbonem 4D i psiknąłem to lakierem. Oto efekty mojej pracy Nowe koło na sezon 2015 OEM audi A6 Speedline SL 1845 18" 8J ET 35 Panowie jaki dać dystans na tył pod to koło żeby opona nie tarła o błotnik? Obecnie jestem za granicą a koła leżą w Polsce i nie mam jak tego zmierzyć , a chciałbym wszystko jak najszybciej skompletować.
  7. Jakie masz tam parametry opon i felg? Nie trać czasu i kasy na springi jedynym słusznym rozwiązaniem jest gwint. Ustawisz sobie wysokość tak jak będziesz chciał Gwint tutaj musi wlecieć i to jak najszybciej bo teraz to jest straszna koza
  8. no o czymś takim właśnie na początku myślałem, bo leży gdzieś rolka folii karbon, tylko bezbarwnego bym położył z 2-3 warstwy z pistoletu, i powinno być kozak, mam dwa dekory w tej folii to zrobię po świętach próbę Dekory to właśnie pseudo alu z tymi małymi rowkami. Po naciągnięci folii jest miód malina Polecam folie 4D kolor tytanowy z tej aukcji http://allegro.pl/folia-carbon-4d-polysk-3-kolory-152x50-cm-i5117693038.html Slepy ja malowałem to sprayem i dałem tylko jedną dobrą warstwę bo nie miałem na to więcej czasu. Jak pomalujesz pistoletem kilka warstw to napewno bedzie lepiej Do wewnętrznej strony dekoru przyklej folie dodatkowo na super glue, chodzi tylko o te najbardziej newralgiczne mejsca, żeby folia w ciepłe dni nie miała możliwości się odkleić
  9. Maluj folie sprajem efet bardzo fajny i lakier dobrze się trzyma zdjęcie słabej jakości ale coś tam widać
  10. Od jakiego auta masz ten gruby wąż? Daje on coś? Czuć jakąś różnicę? Mój wąż mam pęknięty i może bym wymieniał na taki
  11. Muszę ogarnąć jakiegoś laptopa z dobrą bateria i zrobić w końcu te logi bo jestem ciekaw jak wszystko tam wygląda.
  12. Po długim czasie w końcu zrobiłem chipa mojej AUDI Modyfikacje: KAT -> OUT ŚRODKOWY TŁUMIK -> OUT EGR -> OUT Kolektor -> AWX TURBO -> AWX WYNIK -> 159KM 317Nm Panowie jak oceniacie ten soft? Tuner był trochę zdziwiony że aż tyle koni wyszło ja nie ukrywam też się zdziwiłem liczyłem na max 150KM.
  13. Jak coś zrobię sam to wiem że na 100% jest dobrze zrobione. Jak kupiłem auto to mechanik wymieniał mi końcówki drążków. Po roku jak chciałem je wykręcić to za cholerę nie mogłem tego ruszyć bo cieć to skręcił na sucho i bez palnika się nie obeszło. Po dwóch latach użytkowania auta nadszedł czas na wgranie wirusa WYNIK 159KM 317Nm
  14. Wtryski od AFN-a? Czy Turbina i intercooler nie będzie za mała przy takiej mocy? ; > Myślałem o zmapowaniu silnika, bądź o chipie, lecz to to samo w sumie.. Turbina i intercooler do mocy 140-150KM spokojnie dają rade, gdybyś chciał więcej mocy to zdało by się założyć turbo AWX FMIC i wtryski 0,216 ale to są już spore koszty. Wtryski od AFN-a kupisz za 300zł a program to różnie 500-800zł. Za nie duże pieniądze możesz się cieszyć dużym przyrostem mocy. Poczytaj sobie trochę o tym http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczesciefekty/
  15. Ostatni tłumik masz z 2,5TDI czy seryjnie w AJM z tłumika wychodziły dwie rury?
  16. Silnik masz dobry kolego wkładaj wtryski od AFN-a i jedź na program da Ci to 140-150KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.