-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Mi sie nic nie obiło o uszy Jutro jest spot na ostatnim piętrze Atrium Mosty, ewentualnie piętro niżej jeśli będzie padać lub za duży upał będzie. Start godzina 15
-
A4 B5 Air Ride :)
Widziałem na fb gdzieś stronkę, podrzucisz na pw linkiem? Koło na plus, ale chyba wszystko lepsze od stali jest
-
skrzynia s4 b5 do 1.8t bez montarzu quattro
Pierwsze trzy przełożenia są podobne jeśli pamiętam mniejsza o większość. U siebie nie patrze na to bo zależało mi na dłuższej skrzyni, moc będzie inna zaspokajając ciekawskich Daj znać co tam wyrezałeś u siebie
-
skrzynia s4 b5 do 1.8t bez montarzu quattro
Nie lepiej było kupić z jakiegoś 2.5tdi 6biegowego w fwd? Pierwsze trzy przełożenia zazwyczaj sobie porównywalne
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Frekwencja zaskoczyła na duży plus, jak i poziom aut - chociaż na tym ostatnim najmniej mi zależy szczerze mówiąc bo grupę ma łączyć pasja i zamiłowanie do danej marki https://www.facebook.com/media/set/?set=a.554528371391393.1073741846.506100936234137&type=3 Tutaj bezpośredni link do albumu z wczoraj
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Jutro dam znać, godzina myślę 16 akurat po obiedzie będziemy wszyscy a miejsce musze sprawdzić Niedziela 3 kwietnia, godzina 16. Ostatni górny poziom galerii Mosty
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No można skrzyknąć Ja już daje info do chłopaków i napisze na stronce swojej też
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zależy jaką moc planujesz. W ośkę wsadziłem nowy dwumas pod 1.8t i sprzęgło z AWX i by dało radę. Do Q niestety ... na plany powyżej 280km zalecają 240mm od 2.0tdi brd bądź s4 (nie wiem czy w skrzynie 5biegową to zmieścisz bo obecnie ładuję u siebie 6b z 2.5tdi także ten problem mam z głowy)
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Spoko, ja Paweł z obiegu jestem wyłączony do kwietnia conajmniej ze względów zdrowotnych - ale myślę coś skrzyknąć koło kwietnia (zobaczymy jak pogoda też się ogarnie w tamtym czasie)
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
To ogólnie motoryzacyjne spoty są. Spot VAG, bądź samych Audi bliżej nie określony - niech się cieplej zrobi. Ewentualnie jak się dowiem to dam znać
-
[ALL B5] by lukjust 2.7 Bit V6 Sepang Blue
Będzie można któregoś dnia podlecieć na Włocławek obczaić auto? Nie boisz się różnych szerokości kół przy Q ?
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Jak coś to pisz, obecnie mniej jeździ bo kupiłem ekonomiczne auto na dojazdy do pracy i na miasto. Audi teraz typową zabawką jest Na koniec września byłem pod Radomiem na zlocie z kolei ja Wypadało by w końcu napisać, że nastąpił koniec tego projektu. Srebro w niedalekim czasie idzie na sprzedaż. Przyszedł czas na jedyny słuszny napęd - Quattro
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
S4 B6 lata, tak samo jak S4 B5 ze zderzakami od RS'a. Jak tylko zrobi się cieplej tak +10/15st to możemy zadziałać. Jeśli nie Audi to dupowozem podlecę
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Zostaje, nie chcę niszczyć wartości tłumika który mam. Jest dedykowany ucięty pod zderzak, no i mam inaczej niż wszyscy. A "gadać" ładnie gada
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Tak Audi będzie jako typowa zabawka ponieważ drugie auto kupiłem. W zimę przepalę ją z 2razy w miesiącu na dłużej albo do znajomych będę ją brał w trasy. W lutym rozbieram auto i biorę się za wszystko na raz, na honorze leży mi ten sezon że wiele rzeczy się nie udało Żeby nie było, że nic się nie dzieje. Ostatnio byłem na paru złomach gdzie dorwałem podszybie z polifta ( ogólnie jest problem z A4 B5 coraz większy), pomalowałem również zaciski pod 321mm. Motyw wydaje mi się że wyszedł fajny, klej muszę wyczyścić tylko do reszty. Teraz w większości to planowanie i ładowanie baterii, z pracami ruszam od lutego
looki91
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta