-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Skoro o kole mowa, mam fajne na sprzedaż:D https://www.facebook.com/A4-B5-by-Tobi-1695870474026574/
-
A4 B5 Air Ride :)
Jak już niektórzy wiedza audi skonczyła swój żywot Wiecej info na FP: https://www.facebook.com/A4-B5-Air-Ride-by-Tobi-1695870474026574/?ref=bookmarks Ale zeby nie było nudno wpadła już nowa baza, 1.8t (wkoncu), polift, sedan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piątek przygotowania do sylwestra, niedziela nie bede wstanie Czwartek moze ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Moze i mi wkońcu sie uda zjawić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nie dobrze, a tak chciałem zobaczyć jak to powietrze chodzi. [emoji6]Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Też żałuje, bo chciałem wpasć, ale nic nie zrobie, jeszcze audi strzeliła mi focha, i nie działa mi pompa paliwa, mam nadzieje, ze tylko przekaźnik, ale dopiero w tygodniu sie za to zabiore.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja raczej odpadam :/ rozłożyło mnie coś, i ledwo żyje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1.Czechcu 2.Maciej 3. 3r4 4. Ishkez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pewnie, ze tak Trafiłem poprostu na jakiś mega wysoki próg, mimo, ze jechałem podniesiony, przetarłem prawie całym autem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja bym był za jakims spotem małym Tylko musze wydech nareperować, bo na progu zwalniającym troche go rozszczelnilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
KC ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Własnie myśle czy sie wybrać założyć lato na chwile i podleceić, poznać ludzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, pytanie, spoty są co niedziele, czy jak to wyglada ?
-
A4 B5 Air Ride :)
Decyzja podjęta również do co aira, mam opcje zamiany na inne auto, tak wiec air na sprzedaż, jak najszybciej. 735 269 980
-
A4 B5 Air Ride :)
Myslałem nad zostawieniem do nastepnego auta, ale jesli chcesz to zadzwon, moze sie dogadamy
-
A4 B5 Air Ride :)
Przyda sie Filmik z Vaglandi, zrobiony w mega tempie, a ludzie poznani tam, mega Film jest luźnym przedstawieniem tego jak bylo Film robił, jak i nagrywał znajomy, troche mu ręka drży, był już lekko pod wpływem, wiec wybaczcie https://sprzedajemy.pl/a4-b5-zadbana-polecam-nr44763752 Audi pod młotek idzie W sumie dlatego, ze chce 1,8t, polift, dlatego cena do negocjacji, bo nie ukrywam, ze chce ją szybko puscić.
Ishkez
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta