Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik: 1.8 125km
Zasilanie: Benzyna
Wersja nadwozia : Sedan
Rok produkcji :1995
Przebieg: 227 tysięcy km

Wyposażenie
El. Szyberdach

El. przednie szyby

Centralny zamek

Climatronik

Plany

Felga 18'' lub 19''

Gwint

odświeżyć lakier ( po gradobiciu)

pozbyć sie ognisk korozji

doprowadzić do stanu użytkowania (hamulce, olej itp)

Auto zakupiłem tydzień temu jeszcze praktycznie nic w nim nie zrobiłem .Jest pare pierdółek które musze ogarnac takie jak: podarty mieszek ,odstajaca klamka wewnętrzna,popalone żaróweczki w klimatroniku i duzo duzo innym rzeczy tego typu. Dodaje pare fotek które robił poprzedni własciciel.

26601568ccf369adm.jpg 44f5bd200064488em.jpg 1873a7b6b1401f64m.jpg 7d6f5d7f12efae68m.jpg 21eea47602cdf8bfm.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało jakiegoś dzwona że tak źle spasowany przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie byl, ogolnie to auto ma kilka odcieni srebrnego na sobie ,poprzedni wlasciciel mial go 11 lat i jedynie co go spotkalo przez ten czas to przerysowany bok :)

W tym tygodniu troszke sie działo :P a Mianowicie :

Pozbylem sie rdzy z progu ( jeszcze dzwi zostały)

Pozbylem sie oznaczeń tylniej klapy

wpadł czarny znaczek na grill
Kable do wzmacniacza 20mm2
Okleiłem srebro carbonową folia listwy ( dekory ) we wnetrzu
Naprawilem tez oswietlenie Climatronika (popalone zarówki)
i oczywiscie co mnie najbardziej cieszy , centralka zamków od stiga na pilota :P

Foty grilla wkleje prawdopodobnioe w tygodniu gdy przyciemnie lampy :P

5d0ee1eb9a08ef98m.jpg 85be2582af4d1f19m.jpg

Dziś lampy poszły pod lakier razem z zaciskami przód tył :) kierunki przyciemnie raczej folią bo nie mogłem ich rozkleić :(

a3289c79398af607med.jpg

Dziś zmieniłem setup grilla wydaje mi sie ze lepiej wyglada jak z czarnym znaczkiem :)

85384eab570017f9med.jpg

EDIT:11-09-2015

No i stało sie

9afbfddb0d980726med.jpg

ale nie poddaje sie . kupilem rozbitka w dobrych pieniadzach z silnikiem w idealnym stanie i z komputerem pokladowym jestem na etapie wymiany elektryki i deski rozdzielczej(poduchy) w starym silniku byla peknieta głowica i dolewalem oleju częściej jak paliwa :D


8c2a8a8a16ac2647med.jpg

w tym tygodniu audi juz bedzie jezdzila ,silnik juz siedzi i powoli sie sklada wszystko w kupe, a i w drodze juz jest gwint :D pozatym szukam jakies dobrej felgi 19

lub 18 ktoś coś ?

34b42e157a82a6damed.jpg 002a1525e8e1b8cfmed.jpg

Elektrykę przekładam ponieważ w dawcy jest fis którego w mojej nie było :) wstepnie wszystko jest podłączone i czeka na montaż końcowy deski, plastików itp ... na koniec wymienie szybe i złoże do końca przód... układ wydechowy tez ulegnie modyfikacji ,Kat juz jest wywalony czekam tylko na kuriera z strumienica i tłumikiem końcowym :)

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt ze robisz bo wiekszosc by pogonila na tajle Ps:czym malowales plastiki progów?

tez myslalem zebys sprzedać ,ale sie rozmyśliłem :) nie malowałem plastików tylko próg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jakby plastiki pomalowane :wink:

Takie złudzenie :D

Gwint juz na miejscu ( kawałek stali a jaram sie jak małedziecko paczką słodyczy)

59570b3be629645amed.jpg

Ogolnie wszystko sklada sie powoli brakuje mi sil na krecenie tego wszystkiego ,wnetrze nadal nie skrecone od samego patrzenia sie odechciewa . teraz nie moge wyjechać autem z powodu hamulców czekam na zacisk hamulcowy i mysle ze w tym miesiacu "krecik" bedzie wyglądała jak samochód :) życzcie mi powodzenia :P jak Auto bedzie stało na kołach to zrobie zdjecie jak to Wyglada :)

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60mm to srednica wewnetrzna a zewnetrza 63mm :) wydaje mi Sie ze Idealnie pasują wieksze juz bedą zaduże :)


e903dfcfad9353cdmed.jpg 602c1fa7bc52bccbmed.jpg

Audi złożona :D lecz straciłem sprzęgło (do wymiany wysprzęglik),ale i tak jestem zadowolony :)


Dawno nie pisałem w temacie ,a troche sie działo i dzieje :P na poczatku postanowilem przygotować silnik do zimy wymienilem termostat bo był padniety, wymieniłem olej na motul 8100 x-cess 5w40 przy okazji zrobiłem tez płukankę za pomocą preparatu liqui moly i oczywiscie płyn chłodzący. Z rzeczy estetyczny doszły dymione kierunki Depo i przyciemniłem lampy przednie boczne kierunki wymieniłem na białe , w miedzy czasie zerwałem stare nakladki na progi pod którymi okazało sie ze sa naloty rdzy wszystko zeszlifowałem i solidnie zakonserwowałem i narodził sie nowy plan :D (nakladki na progi) te laminatowe z Allegro mi sie nie podobaja ,oryginalne drogie w wersji S lub RS.. ale gdzie na forum wyczytałem ze chlopaki montuja Od Omegi C wiec postanowilem zrobić tak samo , narazie sa tylko dopasowane ale trzeba je wygładzić itp ...zderzak tylni wlasnie dziś zacząłęm modyfikować wersja ''S Home Made'' , co do wnetrza hmm wcześniej mialem dekory obklejone folią srebrny carbom lecze po kolizji zmieniałem deske i tam dekory były oryginalne nie bylo juz czasu zeby sie z tym bawić wiec dwa tygodnie temu postanowilem rozebrać wnetrze i prysnąć je na czarny połysk i wypolerować przy okazji korzystajac z tego iż wnetrze było w negliżu zrobiłem tez podświetlenie zapalniczki i popielniczki ,nie dzialalo dałem zarówke w oryginalne miejsce plus jedna skierowaną na popielniczkę do tego szkiełko wymienilem na czerwona plekse i wydaje mi sie ze efekt jest lepszy. ponizej dodaje zdjecią i mój projekt w photoshopie...

edf1362c79c7594amed.jpg 69c28971a211b3c0med.jpg 83e408f9baf300d8med.jpg 7440025fe8bbc54cmed.jpg 34bf4bad4b065311med.jpg 9bc3961579365f4fmed.jpg 1f6bbbb3f6f0142bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj czarny znaczek na klapę i zostaw ori lampy

A o zderzaku tez myślałem podobnego czekam na efekt końcowy to tez pomyślę nad czymś podobnym :)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klape wlasnie chciałem gładką :P dlatego w photoshopie wywaliłęm tez zamek na klapie :D nad lampami sie zastanawiam bo zeby je przyciemnic to musze tez dobrze swiecic ,a wiadomo jak to jest z niebieskimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie jest ale z czasem sie zrobi .. poźna wiosną planuja polakierować całą karoserie bo obecnie ma kilka odcieni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...