Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie ładnie działasz z tematem i kolejna b5-tka z okolic łodzi heh szerokości i powodzenia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego możesz nagrać dźwiek jak Ci brzmi na tym wydechu RM ??? ;]

Ładne audi , ale moim zdaniem takie fele to 125km to za duzioooo ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak zrobiłeś ten tylni zderzak?

Wszystko jest kilka postów wcześniej :)


Ładnie ładnie działasz z tematem i kolejna b5-tka z okolic łodzi heh szerokości i powodzenia w modach

Dzieki moze kiedyś spotkamy sie na łodzkich zlotach :)


Kolego możesz nagrać dźwiek jak Ci brzmi na tym wydechu RM ??? ;]

Ładne audi , ale moim zdaniem takie fele to 125km to za duzioooo ;(

Postaram Sie coś nagrać :) ja osobiśćie jestem zadowolony :)

A co do kół tez myśle ze są duze na te Konie ,ale ja szybko nie jeżdze. Być moze na nastepny sezon wpadnie 18" zeby bardziej obnizyć zawieszenie :)


c16510c5bd84dbc9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodziło mi o to od czego jest ten element który jest pomalowany na czarno :)

to jestr oryginalny zderzak :)

9bc3961579365f4fmed.jpg

dziś przymierzyłem koło kolegi 18: 10,5j jak mysle ? kupować ? :D oczywiscie bez negatywu i wypychaniu blotników zapewne sie nie obejdzie warto sie w to bawić ?

da6082b0f916fdcbmed.jpg

df5398fc2cdaf8e3med.jpg

61879735b261bec7med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic sie tu nie działo ,w planach na nowy rok bedzie inne Auto a moja posłuży jako dawca zamierzam kupić 1.8t i celować w moc+250km

Pozdrawiam

Przy okazji zapraszam na moją grupe na Facebooku

https://www.facebook.com/groups/A4B5FanClubPolska/

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo pomyślałem, na fotach jeszcze względnie ale filmidło pokazało to i owo.. Kupuj zdrową bude i nie rób już takiego ulepa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle 1.8 t przerobionych na s4 jest dużo twoja jest ładna i to przedlift zostaw tak jak jest wszystko robi audi w dużą moc ja mam polift 1.8 20v ARG i cieszy mnie i mojego brat bo mamy podobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupując 20 letnie auto trzeba wziąść pod uwagę jakie koszty czekają, sam lakiernik takiego auta żeby było naprawdę cacy to 3k+. Ale potem auto już robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowile tak zrobiłęm .. W moje rece wpadło 1.8T w quaatro .. wnetrze bardzo zniszczne wiec nie wiele mislac dwa dni po zakupie zaczalem  rozkrecanie .. i przekladke wnetrza ze zgl;ebionej srebrnej strzały , oczywiscie nie obyłosie bez przekladki klimy i fisa.. obecnie auto ma juz wykladzine i deske  jestem w trakcie lutowania i podlaczania oswietlenie nog klamek kratek lampek w dzwiach kabli do suba itp .. na początku byly male problemy z odpaleniem ECU nier czytało Immo ale ju ogarniete auto odpala ładnie i od strzała na poaczatek pasowało by wymienic rozrzad bo niewiadomo kiedy był robiony . ale zaczalem od olei i filtrów .. standardowo plukanka liqui moli olej motula 5w40 x-clean do tego musze przeplukac cały uklad hamulcowy bo jakiś idiota prawdopodobnie wlał dot 3 lub r3.. jest tez mały problem z turbo (wymiana uszczelki pod spływem oleju od turbo) i wydaje mi sie ze bedzie gitara. szczerze mowiac wszystko bedzie to samo co w poprzedniej tylko z lepszym napendem i silnikiem celuje w moc powyzej 250+km zobaczymy co z tego bedzie :P przy okazji zapraszam na swoj FP :)https://www.facebook.com/AudiByFela/

1c753b6f785acd3amed.jpg6a703129c4ccd004med.jpga6e446186c9c2783med.jpg4cf8773d525a0bdamed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to godziny godziny zabawy, powodzenia :hi:

 

Od razu konsole lift pakuj albo 2DIN jak masz wszystko na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze złożone ,aż miło popatrzeć 1f603.png:D zostało tylko przykręcić poduszkę (brak torxa) znaleźć gałkę bo gdzieś przepiłem i podłączyć radio i wsio . wyleciał tez środkowy tłumik i zastapił go przelotowy firmy RM Motor .. autko teraz ładnie brzmi ale nie niejest za głośne .. troszke szkoda .. mysle ze jakoś na dniach wpadnie przelotowy Magnaflow z koncówkami uletra na koniec

 

"wszystkie filtry wymienione łącznie z kabinowym" tak mówił poprzedni właściciel.. jak widać na zdjęciu niby nowy filtr vs nowy dziura w puszcze od filtra którą wymieniłem z ADR-a , kabinowego w ogóle nie było, postanowiłem tez wymienić płyn hamulcowy który okazał się jakimś olejem (facepalm) .. pedał hamulca jeszcze niestety wpada ale wydaje mi sie ze to przez pompę ABS która jest niestety do wymiany (przekaźnik). Postanowiłem tez w koncu wymienić zderzak który trzymał sie tylko na bocznych zatrzaskach...

Ps. jestem Ciekaw jakie jeszcze niespodzianki znajdę w tym aucie... jak na razie piorytetem jest wymienić przepustnice(wysokie obroty) i pompę ABS  . i czekam na telefon od lakiernika 1f603.png

 

854da947a2c6b212med.jpg1c3fcf277d74bd8cmed.jpg7ba6770125ac0cf4med.jpgcb6a6cd5701294f1med.jpg1c428dbfe02d3c30med.jpgbe894158e6df0784med.jpg

 

Mielismy tylko wymienic uszczelke od splywu turbo.... niestety na tym sie nie skonczylo... turbo nie skrecone, weze poklejone izolacja w jednyn dziura , wiekszasc srub mozna bylo odkrecic palcami... wycieta dziura w puszce od filtra(dolot zimnego?????) Caly syf z kola lecial na filtr.. turbo uszczelnione weze kupione na pobliskim szrocie nowy olej nowe filtry I teraz jakos to idzie.. jeszcze sonda lambla do wymiany bo kabel wisi przy samej sondzie...

f0baf5496e983b1emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darek995 napisał:

Trzeba było pakować środek chociaż lifta jak wszystko na wierzchu było.

myślalem nad tym, jak narazie z kasa krucho ,a wolalem za te pieniadze kupić oleje i filtry .. lift zdarzy sie zrobić z Tym sie akurat nie pali ,a 20 min zeby rozebrać konsole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślalem nad tym, jak narazie z kasa krucho ,a wolalem za te pieniadze kupić oleje i filtry .. lift zdarzy sie zrobić z Tym sie akurat nie pali ,a 20 min zeby rozebrać konsole [emoji3]


A to rzeczywiście tez bym tak zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...