Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Vs Red Quattro By Fela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam jak cos z omegi b daj dane to Ci wysle

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dawno nic Tu sie nie działo audi stoi pod domem i czeka na wymiane pompy oleju cisnie nie rozgrzanym silniku to 0.75 bara :(

Przedni zderzak powoli sie spawa a wnetrze juz złozone niestety nie mam fotek z całośći :)

I moge sie pochwalić ,ale w tym tygodniu zdałem wkońcu prawo jazdy :P

ponizej pare fotek

0a8f3d803ab0c3b9m.jpg 40bd477faf549389m.jpg 82e330dc7d097d25m.jpg 0bdaf01890bce56dm.jpg

Opublikowano

Działaj tam działaj :) Pamiętam jak bardzo chciałem a4 b5 w momencie jak zdawałem prawo jazdy :grin: Tyle fajnych znalazłem a niestety dopiero 4 lata po tym jak zdałem mogłem sobie na to pozwolić..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zderzak przedni skończony zastanawiam sie jeszcze nad zaspawaniem tych dolnych kratek .. co myslicie ?

Pompa oleju wymieniona i Niunia śmigała, aż do wczoraj .Gwint daje Sie wie znaki prawy przegub sie posypał jak koks na imprezie u Popka 'króla Albani' xd :D

48e78304024576c3med.jpg

Edytowane przez Fela

Opublikowano

Ja bym nie spawał bo zacznie się robić biednie z przodu ;) Swoją drogą, może na focie po prostu nie widać ale nie będzie sprysków?

Opublikowano
  • Autor

spryski mozna zalozyć nawet po lakierowaniu.. nie ma xenonu wiec mi nie potrzebny.. moze w przyszłosci załoze poliftowe lampy i wtedy coś sie pomyśli :)

Opublikowano

spryski mozna zalozyć nawet po lakierowaniu.. nie ma xenonu wiec mi nie potrzebny.. moze w przyszłosci załoze poliftowe lampy i wtedy coś sie pomyśli :)

Ja bym połączył kratki z dokładki z tymi w zderzaku i było by coś nowego.

Opublikowano

Fotkę byś ogarnąć jakąś lepsza;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja bym połączył kratki z dokładki z tymi w zderzaku i było by coś nowego.

Myslałęm o tym ale nie wiem skąd wziąść takie kratki i z czego dorobić :)

Fotkę byś ogarnąć jakąś lepsza;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

sorry robione kalkulatorem :D

PS. wczoraj przymierzyłem felge kolegi 18r 8j i zastanawiam sie nad jej zakupem... przy okazji odkryłem ze lewy przegub tez jest do wymiany :(

39035cf38a967492med.jpg

Opublikowano

Ja bym połączył kratki z dokładki z tymi w zderzaku i było by coś nowego.

Myslałęm o tym ale nie wiem skąd wziąść takie kratki i z czego dorobić :)

Fotkę byś ogarnąć jakąś lepsza;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

sorry robione kalkulatorem :D

PS. wczoraj przymierzyłem felge kolegi 18r 8j i zastanawiam sie nad jej zakupem... przy okazji odkryłem ze lewy przegub tez jest do wymiany :(

39035cf38a967492med.jpg

Użyj do tego plastiku plaster miodu na Allegro jest :) wypełni dziurę po kratce.

Opublikowano
  • Autor

Użyj do tego plastiku plaster miodu na Allegro jest :) wypełni dziurę po kratce.

nie wiem czy to nie zaleci wiejskim tuningiem :) wole oryginalne kratki lub wymyśleć coś oryginalnego :)

Edytowane przez Fela

Opublikowano

Użyj do tego plastiku plaster miodu na Allegro jest :) wypełni dziurę po kratce.

nie wiem czy to nie zaleci wiejskim tuningiem :) wole oryginalne kratki lub wymyśleć coś oryginalnego :)

Kiedyś był taki projekt na forum i wszyscy chwalili.

A ten plaster miodu wygląda jak RS do tego grill fake RS i będzie ok.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przeguby wymienione , wymieniłem tez klocki i tarcze z Firmy ATE bo myslalem ze piszcza mi hamulce w lewym przednim kole lub w tej okolicy i to sie dzieje jak dojezdam na biegu bez (gazu) np do skrzyżowania.Wkurza mnie to bardzo i pisk jest dość glosny jak dojezdam na (luzie) to nic nie słychać moze mi ktoś powiedzieć co to moze być ??

1463087905-500-x-500px-13180831_93638501

Opublikowano

przeguby wymienione , wymieniłem tez klocki i tarcze z Firmy ATE bo myslalem ze piszcza mi hamulce w lewym przednim kole lub w tej okolicy i to sie dzieje jak dojezdam na biegu bez (gazu) np do skrzyżowania.Wkurza mnie to bardzo i pisk jest dość glosny jak dojezdam na (luzie) to nic nie słychać moze mi ktoś powiedzieć co to moze być ??

1463087905-500-x-500px-13180831_93638501

moim zdaniem nie ma nic brzydszego, niż zrobić zderzak na gładko i podczepić niżej tablice :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

tak wiem ,że to grzech ale niedługo poleci blacha za szybe :)

Opublikowano

przeguby wymienione , wymieniłem tez klocki i tarcze z Firmy ATE bo myslalem ze piszcza mi hamulce w lewym przednim kole lub w tej okolicy i to sie dzieje jak dojezdam na biegu bez (gazu) np do skrzyżowania.Wkurza mnie to bardzo i pisk jest dość glosny jak dojezdam na (luzie) to nic nie słychać moze mi ktoś powiedzieć co to moze być ??

1463087905-500-x-500px-13180831_93638501

moim zdaniem nie ma nic brzydszego, niż zrobić zderzak na gładko i podczepić niżej tablice :thumbdown:

+1

Opublikowano

moim zdaniem nie ma nic brzydszego, niż zrobić zderzak na gładko i podczepić niżej tablice :thumbdown:

+1


ale niedługo poleci blacha za szybe :)

To również nie najlepszy pomysł :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

wiem ze najlepiej mogło by nie być jej w ogole no, ale gdzieś musi być.

Opublikowano

kolego co do pisku to twoje heble piszczą bo mam taki sam zestaw i teraz żałuję tego że go założyłem przereklamowane hample te ATE polskie tarcze MIKODA dużo lepsze

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ale przed wymiana tez mi tak piszczało , może to być łożysko na sprzęgle ?


Wpadło nowe Kółko 19 8,5 ET 43

Zrobila sie koza ,trzeba krecić gwintem ,kupić dystane i pomyslec nad jakimś rolowaniem nadkoli :)

3e5e170b34596c2fmed.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.