Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kozunia13

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pc_71 obserwuje zawartość kozunia13
  2. kozunia13 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak było mi prościej ✌??
  3. kozunia13 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie bo nie mogę doszukać się na forum. Czy ktoś już przełożył multitronica na manual? Jestem w trakcie i chciałem co nieco podpytać ?
  4. Co masz na myśli mocowania ? Łapy są takie same jedynie są włożone w inne otwory montażowe. Robiłem taka operacje
  5. kozunia13 odpowiedział(a) na DANDYS temat w 2.5TDI
    Tak ten z 1.9 ma jedynie jeden kruciec w inna stronę.
  6. kozunia13 odpowiedział(a) na kozunia13 temat w Dolnośląskie
    Witam. Postaram się częściej tu zaglądać. Mój nowy nr 530309394;)
  7. RextB5 obserwuje zawartość kozunia13
  8. kozunia13 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam chciałbym przy okazji zmiany hamulców przód na 345, zmienić również tył na 255. Czy do wymiany tylnego ukladu potrzebuje tylko jarzm oslon i tarcz, czy wymagana jest tez zmiana zacisku i klocka
  9. Nie potrafic skasowac posta
  10. Pompa jest na osobnym pasku. Niestety ale gorna miska jest polaczona z oslona walu z przodu. Rozrusznik i z tego co pamietam musisz tez skrzynie odkrecic i sprzeglo. Nie pompy oleju nie trzeba uatawiac. Ona jest na lancuchu i wystarczy ja zalozyc tylko. Ja rozwazyl bym wyjecie silnika z karoseri jest o wiele prosciej Tak to wygladalo u mnie. Sprzeglo zostaje. Skrzynie trzeba odpiac Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja rowniez mam pompe po regeneracji. Kupilem b6 i swoj silnik rozbieram na manel Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
  12. Moge przyjechac? Niestety zmienilem marke i teraz latam zorro ;D Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
  13. Niestety ale gorna miska to przeklenstwo tego silnika. U mnie zakonczylo sie demontazem calego silnika. Wiem, ze podciagaja tez silnik do gory a sanki opuszczaja w dol ale nie wyobrazam sobie jak mozna pompe oleju dobrze poskladac w takiej pozycji.
  14. 600zl nie wiem czy wystarczy na komplet czesci na kompletna naprawe
  15. Odme zostawilem na noc w benzynie ekstrakcyjnej a potem troche sprezonego powietrza. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
  16. Zalezy o ktora Ci chodzi. Najlepiej podwiesic silnik od gory. Zdjac filtr powoetrza odkrecic poduszke bo wtedy jest doskonaly dostep. Nastepnie odkrecic mocowanie stabilizatora i odkrecic lape silnika z 3 srub na nasadke 18. Wtedy spada nam poducha z lapa. Z drugiej strony ta sama sytuacja tylko wieksza gimnastyka z odkreceniem gornej nakretki poduszki. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
  17. Miska olejowa gorna. Jest to najgorszy wyciek w tym silniku. Ew przewod od turbiny. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.