-
-
B8 TrOOOOp
Tak było mi prościej ✌??
-
B8 TrOOOOp
Panowie bo nie mogę doszukać się na forum. Czy ktoś już przełożył multitronica na manual? Jestem w trakcie i chciałem co nieco podpytać ?
-
Swap Audi A4 B5 2.5 tdi na 1.9 AFN
Co masz na myśli mocowania ? Łapy są takie same jedynie są włożone w inne otwory montażowe. Robiłem taka operacje
-
Pomoc w doborze zaworu n75
Tak ten z 1.9 ma jedynie jeden kruciec w inna stronę.
-
Tapicerstwo
Witam. Postaram się częściej tu zaglądać. Mój nowy nr 530309394;)
-
-
konwersja na 255
Witam chciałbym przy okazji zmiany hamulców przód na 345, zmienić również tył na 255. Czy do wymiany tylnego ukladu potrzebuje tylko jarzm oslon i tarcz, czy wymagana jest tez zmiana zacisku i klocka
-
Spoty wrocławskie
Nie potrafic skasowac posta
-
Wyciek od strony filtra powietrza ✔ Jakiej Firmy Rozrząd -Nowy temat
Pompa jest na osobnym pasku. Niestety ale gorna miska jest polaczona z oslona walu z przodu. Rozrusznik i z tego co pamietam musisz tez skrzynie odkrecic i sprzeglo. Nie pompy oleju nie trzeba uatawiac. Ona jest na lancuchu i wystarczy ja zalozyc tylko. Ja rozwazyl bym wyjecie silnika z karoseri jest o wiele prosciej Tak to wygladalo u mnie. Sprzeglo zostaje. Skrzynie trzeba odpiac Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
-
Auto nie odpala, brak mocy.
Ja rowniez mam pompe po regeneracji. Kupilem b6 i swoj silnik rozbieram na manel Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty wrocławskie
Moge przyjechac? Niestety zmienilem marke i teraz latam zorro ;D Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek od strony filtra powietrza ✔ Jakiej Firmy Rozrząd -Nowy temat
Niestety ale gorna miska to przeklenstwo tego silnika. U mnie zakonczylo sie demontazem calego silnika. Wiem, ze podciagaja tez silnik do gory a sanki opuszczaja w dol ale nie wyobrazam sobie jak mozna pompe oleju dobrze poskladac w takiej pozycji.
-
prosze o pomoc regenerowac Vp44 wraz z sterownik czy bez niego
600zl nie wiem czy wystarczy na komplet czesci na kompletna naprawe
-
Czy można przeczyścić odme?
Odme zostawilem na noc w benzynie ekstrakcyjnej a potem troche sprezonego powietrza. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
-
poduszka pod silnikiem 2.5 tdi
Zalezy o ktora Ci chodzi. Najlepiej podwiesic silnik od gory. Zdjac filtr powoetrza odkrecic poduszke bo wtedy jest doskonaly dostep. Nastepnie odkrecic mocowanie stabilizatora i odkrecic lape silnika z 3 srub na nasadke 18. Wtedy spada nam poducha z lapa. Z drugiej strony ta sama sytuacja tylko wieksza gimnastyka z odkreceniem gornej nakretki poduszki. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
-
Wyciek od strony filtra powietrza ✔ Jakiej Firmy Rozrząd -Nowy temat
Miska olejowa gorna. Jest to najgorszy wyciek w tym silniku. Ew przewod od turbiny. Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka