Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Vs Red Quattro By Fela

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W jaki sposób przyciemniałeś lampy ?

http://images66.fotosik.pl/893/a3289c79398af607med.jpg

w photoshopie xd trzeba było przeczytać post :P taki jest plan i tak to widze ,ale jeszcze sie na tym zastanawiam.

Opublikowano

Jakoś mi się nie widzą tak mocno przyciemniane lampy w tak jasnym aucie

Opublikowano

A mi to siadlo. Mam podobny plan. Polerka papierem wodnym później lakier bezbarwny z domieszką lakieru akrylowego czarnego

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

co do lamp to tak mowilem zastanawiam sie jeszcze moze kupie DEPO lub przyciemnie te :P a to fotka z całego dzisiejszego dnia pracy i wstępnie wyszlifowane :P

00138a46a0cbfe52med.jpg

efekt koncowy wydaje mi sie ze zobaczycie dopiero w sobotę ponieważ brak czasu :)

Edit:

A tak prezentuje sie na aucie :P jeszcze jest pare poprawek, ale to szczegóły :) \

2cb931f4a5192e7dmed.jpg

Edytowane przez Fela

Opublikowano

kolego te wgłębienie maluj na piano black


w zderzaku oczywiśście

Opublikowano
  • Autor

kolego te wgłębienie maluj na piano black

w zderzaku oczywiśście

oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie :)

Opublikowano

kolego te wgłębienie maluj na piano black

w zderzaku oczywiśście

oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie :)

górna krawędź mogła by być niżej zaraz nad wydechem :)

Opublikowano
  • Autor

kolego te wgłębienie maluj na piano black

w zderzaku oczywiśście

oczywiście ze tak tak będzie, ale narazie to Tylko przymiarka i na szybko foto zrobione i zderzak z powrotem na warsztacie :)

górna krawędź mogła by być niżej zaraz nad wydechem :)

Mogła by być , ale tak podoba mi sie bardziej :):P

i Tak to wygląda black piano w lakier poleci na wiosne razem z całym autem

Ps.Teraz biorę się za progi ,a następnie za przedni zderzak :)

89977389f584bfcemed.jpg

Opublikowano

Jak widać kolejny raz przysłowie, dzwon matką tuningu ma się jak najlepiej :grin: ten zderzak to nawet Ci wyszedł, masz jakąś lepszą fotkę ?

Opublikowano
  • Autor

Jak widać kolejny raz przysłowie, dzwon matką tuningu ma się jak najlepiej :grin: ten zderzak to nawet Ci wyszedł, masz jakąś lepszą fotkę ?

a każdy mówił sprzedaj na złom :P ....

fotek niestety lepszych nie mam .. ide do pracy ciemno, wracam z pracy ciemno. W weekend pewnie coś cykne :P

Opublikowano

Czekam na zdjęcie bo mnie ciekawi jak wyszło to w dobry świetle.

Opublikowano
  • Autor

9049da9776e51f64med.jpg

Ja Osobiście jestem zadowolony z efektu :P

Edytowane przez Fela

Opublikowano

kolego zderzak robi robotę

Opublikowano

Jeszcze w podkładzie ?

Opublikowano
  • Autor

kolego zderzak robi robotę

Dzieki :)

Jeszcze w podkładzie ?

jeszcze tak ,na wiosne bedzie lakierowana cała karoseria wiec nie opłaca mi sie tego lakierowac.. srebrny lakier ma to do siebie ze ciężko dobrać odpowiedni odcień :) i z tego wlasnie powodu bede lakierować całość .. poprzedni wlasciciel przerysował prawe drzwi ja przywalilem przodem i maska blotnik i zderzak różnią sie od siebie :)

Opublikowano

Zderzak przekozak. Jak udalo Ci sie poszerzyc boki bo wyglada tak "napompowanie" jak w s4

Tez wlasnie rzezbie progi, ja wycielem ze srodka element i zespawalem i z obu stron mam zakonczenia. Ten plastik z omegi spawa sie fajnie

Edytowane przez kozunia13

Opublikowano
  • Autor

Zderzak przekozak. Jak udalo Ci sie poszerzyc boki bo wyglada tak "napompowanie" jak w s4

Tez wlasnie rzezbie progi, ja wycielem ze srodka element i zespawalem i z obu stron mam zakonczenia. Ten plastik z omegi spawa sie fajnie

nic nie poszerzałem to jest efekt zaspawanej dokładki

co do progów to prawie skończone .. pisze prawie bo niepodoba mi sie ta cześć we wnetrzu progów .. po otwarciu drzwi nieładnie to wygląda i chciałbym to poszerzyć tylko nie mam z czego dorobić takiego elementu :/

Opublikowano

Kup listwy progowe z polifta dotnij rowno i przyklej wtedy listwa oprze Ci sie o prog omegi i wyglada to jak w s4 ;)

Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

tylko ze za te listwy trzeba dać 150-200zł wolał bym kupić trzeci próg i zrobić to po swojemu :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.