-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Czekam aż zobaczę we wrocku gdzieś
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Dlatego jak ja jestem w pracy 1000km od domu i słyszę przez telefon "to ja wezmę auto i pojadę z koleżanką gdzieś tam" to mnie biała gorączka ogarnia
-
Silver Vs Red Quattro By Fela
Jakoś mi się nie widzą tak mocno przyciemniane lampy w tak jasnym aucie
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Ja bym w tym niebieskim avancie widział lusterka srebrne <3 Tak bardzo pasują do tego koloru
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Fajne zdjęcia w tym ślubnym przybraniu
-
a4/S4 b5
Bardzo mi się podoba, ta naklejka fajny dodatek i sam w swoim planuję też na koniec dołożyć.
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Ale piekna <3 Rs4 sedan to cos o czym nie pomysleli w fabryce, a co daloby wiele emocji maniakom Gratulacje, bo wyszla idealnie
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Do tego projektu jak najbardziej te naklejki pasują Świetny egzemplarz + te felgi niby niepozorne a robią robotę strasznie z tym body s4
-
Srebrne B5 AHH w kombiaczu // 0,216 + soft = 165KM / 354Nm
Kowi ja chcę Twoje !
-
"Baranek" by Sobon3R
Chce wlasnie zrobic auto jak najciemniejsze. Wiec felgi albo czarne, albo ciemny grafit, albo czarne z rantem w polerce.
-
[ALL B5] Audi S4
No ale jak i tak chce teraz kupic cala maske normalna to co mu szkodzi. Powoli samochod nabiera stylu cos jak dtm, wiec wloty jak najbardziej ladnie by siadly.
-
[ALL B5] Audi S4
Ja bym je zaslepil od spodu i po klopocie. Rasowy wyglad by zostal, a przynajmniej by sie nie brudzil
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Chyba moje 1,9 potrzebuje wiecej kucy:D
-
"Baranek" by Sobon3R
Dzięki, też właśnie mam takie odczucie że całe czarne mają coś w sobie Tak, niestety jest mały pasek baranka, ale akurat klapa to nie problem bo z czasem i tak wleci wersja japońska klapy Lampy depo pod dużą soczewkę xenon, kierunki ori audi clear look Podejrzewam że jakiś pasek chrom był założony, zbierała się pod nim woda i zaszło rdzą, albo już sam nie wiem co, ale jak już go zerwę to poleci konserwacja pod lakier i ile się da żeby problemów w przyszłości nie było. Co do folii to fakt, nie podoba mi się bo jest za mocna i od środka fioletowa. Chcę w przyszłości przyciemnić lżej tył i tak minimalnie dla efektu przód ledwo widocznie, ale myślę że zrobi robotę. U kogoś widziałem i jest petarda. Wcześniejszy właściciel musiał mieć kupę wiejskiego chromu dookoła samochodu, bo brat mówił że bardzo dużo listew pseudo chromowanych wyrzucał zaraz po kupieniu i nawet te listewki pod lampami tylnymi były chromowane + lampy lexus look. Cóż, jak u nas są Janusze tuningu, to u nich mogą być Helmuty tuningu, choć w tym wypadku Mohamety tuningu Dzisiejsze niedzielne popołudnie spędziłem na czyszczeniu różnych pierdół wokół auta, próbowałem usunąć ten klej z lamp przednich ale stawiał opór i muszę je potraktować czym innym, zerwałem naklejki "karpii" na tylnej szybie i troszkę porządku w środku. Podejrzewam że jakieś większe mody przyjdą jak już minie zima ta co jeszcze nie przyszła, bo czekam z niecierpliwością na ten dzień kiedy założę gwint + jakaś ładna felga czarna. Póki co odkrywam psikusy wokół auta
-
Spoty wrocławskie
Heh, podjechalbym swoim syfem ale poki co wstyd. Od wiosny zaczne odwiedzac spoty w miare mozliwosci i czasu
Sobon3R
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta