Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marecek1522

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Większość wyłacza ten start stop bo jest to strasznie uciążliwe ja to zrobiłem zaraz po zakupie
  2. PANOWIE ORIĘTUJE SIE KTOŚ MOŻE CZY HALOGENY W PRZEDNIM ZDERZAKU W WERSJI COMPETITION SA TAKIE SAME JAK W LIFCIE BADŻ S-LINE ????????
  3. ile będzie to będzie nie mam ciśnienia na moc , ale kilka koni jest do ugraania bo na starym ic ostro cofało już zapłon przez temp w dolocie , pozatym to tylko dupowóz na codzień na weekend jest inny samochód , jeszcze tylko przydałby sie soft na tiptronica bo czasami głupieje i wolno zmienia biegi
  4. Standard k04 od peruna wkład pompy wieksze Wtryski DP po montażu ic może pokaże 450km i na razie wystarczy, wiecie może kto ogarnia softu do 8 biegowego tiptronica
  5. Mówisz że do wymiany grilla nie obejdzie się bez ściągania zderzaka?
  6. Dawaj foto jak założysz
  7. Rs4 sprzedane do DE B8 to dupowoz wystrojony był w te mrozy w dolocie temperatury po 40 stopni będę teraz zaglądał do rozrządu to wymienię ic za jednym zamachem, docelowo miał być wagner albo airtec ale 3500 to lekka przesada gdzie za 500zł można kupić 600x300x75
  8. jak w temacie ktoś z was zmieniał intercooler w swoim a4 2.0 tfsi mam u siebie zrobione 420km na jeszcze oryginalnym intercoolerze . interesuje mnie jaki największy ic sie zmieści w gre wchodzą tylko tuningowe całe aluminiowe coś ala 600x300x 76 można taki kupić w cenie ok 500zł na wagnera za 3000 mnie nie stać , gdyby ktoś miał jakies info co pasuje bez większych przeróbek chcetnie wysłucham waszego zdania
  9. patrzyłem jak coś jest to cena jak za zderzak sline . narazie wytne w tym co mam zrobie lustrzane odbicie do lata obleci pozdr
  10. Witaj u mnie zderzak jest Liftowy , nie s linowy , czy do takiego też pasuje dokładka od s4 . kupiłem kominy z s4 lift i chce je założyć a narazie brak funduszu na zderzaki z s4 competition myślałem założyć samą dokładke
  11. mechanika to drobnostka bo ogarne soft też kwestia dobrania turbiny może ma ktoś jakąs sprawdzoną k04 z rs3 bądź s3 czy odrazu zakłądać garetta gt gtx ma szybko wstać i 400 450 km mnie zadowoli bo to auto na codzień
  12. witam z racji tego ze do b8 lift nie ma dokładek (dyfuzora) na 2 podwójne rury chce podpytać czy ktoś moze takową już ma bądź sobie zrobił myślełem nad dyfuzorem z s3 rs4 by go przerobić pod b8
  13. Witam interesuje mnie podniesienie mocy w moim b8 lift przesiadłęm sie z rs4 b5 i odczówam znaczny brak mocy silnik to 2.0tfsi usa automat 8 biegów auto jest po sofcie na 290km ale ciągle jest to niezadowalająca moc jak na tak ciężkie auto . ktoś z was robił jakieś większe mody , przyznam że jakoś nie przekonóją mnie hybrydy myślałem bardziej o jakimś garrecie gt badź gtx 28 30
  14. Przecież i tak sie zapalaja za wcześnie, pozatym w mmi są 3 tryby ustawień kiedy się mają zapalac
  15. u mnie w USA 2013r działa każda karta sim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.