Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boosman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa Masz racje panie Dliwski Zostaje seria ale bix wpadnie ..... LECI NA SPRZEDAŻ ! PW PW PW
  2. Ladna - ale wydech przycisz bo moim zdaniem nie pasuje ..... ma być ładnie i mruczaco , a nie tak że nie idzie popatrzeć na auto bo ogłusza I opisz kolego teraz w jednym poście , jakie mody dokonane
  3. obowiazkowo Audi jeździ , ma sie dobrze ..... za niedługo zajmuje sie lakierem , bo na 16.5 lat trzeba go dopieścic Zrobione autkiem 10tys. od kwietnia
  4. Ktos z Bielska i okolic , zajmuje sie robieniem wiekszego FMIC , DP , softa ??? Szukam ogarnietego
  5. Nie ma Masz bogata wersje a nakładki ktoś wymienił
  6. Jest taki kontrast , a tak to bedzie black black black Narazie z Audi cisza , nabijam kilometry , po wymianie kpl.koła dmuwasowego wraz ze sprzęgłem jazda to przyjemnośc ; ] Miałem dziwne zachowanie quattro na podjeździe pod dom , okazało sie że ABS jest zespolony z EDS , a miałem uszkodzony ten sterownik... po naprawie sterownika Quattro działa tak jak sie należy .. Sterowalność +50
  7. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    Bingo ! I otóż to nowy przegub był jakiś ciasny , połośka nie miała luzu była na sztywno ze skrzynia i wibracje były .... Jesteś Zwyciezcą kolego ! Na 50 osób które mi tukły do łba że jestem głupi jak mi sie wydaje że na postoju przeguby / połośki powoduja drgania..... jesteś jedyny który sie zna ;]
  8. Boosman odpowiedział(a) na Boosman temat w Audi A4 B5
    Tak , na szarpakach też wychodza , w kilku autach zawsze mi wykryło....2 mechaników przegladało poduszki i mówia ze sa okey.....Żadnych odgłosów pod samochodem nie ma , z żadnej poduszki nie leci olej, tylko w środku wibracje/drgania...i to wszystko po zrobieniu z tym przegubem.... Jechałem do domu urwał sie przegub , dopchałem auto do domu ( bo braklo 200m) zrobiłem przegub odpalam auto i drga
  9. Boosman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie po wymianie przegubu zewnętrznego ( wyciągnieciu półośki , nasmarowaniu przegubu wewnetrznego,wymiana przegubu zewnętrznego) odpalam samochód i ma wibracje / drgania ! Co może być źle ? Poduszki silnika / skrzyni sprawdzone na szarpakach i łyżka i w stanie BDB ! Sprzegło dwumas nowy ! DRGA na postoju i w czasie jazdy , włacze klime , dostaje obciązenia to wbiracje sa wieksze
  10. Boosman odpowiedział(a) na bychu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Działaj bo ładna
  11. Po to jest nowy - żeby był nowszy / szybszy i wgl lepszy .
  12. Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm
  13. Moim zdaniem warto nowszego - grego10 który siedzi w lpg tez poleca nowszego , krajewski z Bielska tez poleca nowszego , i auto-joanna tez poleca nowszego - kiepski ten twój gaziarz
  14. Też mój jest w kiepskim stanie , widziałem ten kolor po polerce , trzeba okulary założyć bo razi Bo to BRYLANTOWY CZARNY , moja musi najpierw do lakiernika , bo pare miejsc jakis janusz chcial sprayem naprawic , i musze cieniować , potem polerka . Koleś mi powiedział 900 za 3 etapowa polerke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.