Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model : A4 B5

Rok : 2000

Silnik : 1.8t AJL (180km)

Napęd : QUATTRO

Skrzynia : Manualna

WERSJA PROLINESPORT

WYPOSAŻENIE STANDARD AUDI plus :

AIR BAG 10x

QUATTRO

BOSE

Fotele kubełkowe elektryczne RECARO

Białe zegary

Kierownica 'eS'

Tłumiki 60mm

Wzmocnione Przeguby

Skórzana Kierownica

Sportowe Zawieszenie

Składane oparcia foteli z tyłu

ZROBIONE :

Rozrząd

Oleje + Filtry ( VALVOLINE 5w40)

Chłodnica Wody

Kruciec Wody

Nowy płyn chłodniczy

Kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym

Olej w Skrzyni

Osłony przegubów

Klima nabita + nowy wiatrak

Do zrobienia :

ABS

Fis - naprawić

Koło ''18' + opony 225/40r18 - JEST

Regeneracja Zacisków + malowanie

Szyby przyciemnić

HID 6000k zamontować

Lusterka srebrne

Downpipe

Ramki klubowe - JEST

Obszyć Kierownice - JEST

Zmieniarka USB - JEST

0f8f998d37384b90gen.jpg

d035e816f59133c8gen.jpg

af106839b12c90fcgen.jpg

332439c0d11a5641gen.jpg

a09102fab15547dbgen.jpg

AKTUALIZACJA :

52520f80689c75ffgen.jpg

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

kolego jakie 16", do b5 sie zakłada 18" i lata

Opublikowano

Słuchaj meblusza 18 zalozysz wczesniej czy później, tym bardziej że jesteś na forum:D

Sam mam i smigam:)

Pięknie się czworeczka prezentuje a może wyglądać jeszczw lepiej;)

Silnik , napęd coś pięknego;)

Bezawaryjnosci i radości z jazdy:)

Opublikowano
  • Autor

Jezdzilem na 18 ;) dzieki wielkie ;)))

Opublikowano

Furka super :) fotele tym bardziej :D co do felg to 16 za małe jak już nie chcesz 18 czy 19 to kup 17 cali wyglądają lepiej niż 16 a jezdzi się tak samo

Opublikowano
  • Autor

16 ;) ;)

Opublikowano

Co do ABSu to mozliwe ze trzeba postawiac tylko czujniki :)

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka no i rzadko spotykana konfiguracja. Gratulacje i powodzonka :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jacca90 co dokladnie ;)?

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Trzeba posprawdzac czy tak samo zczytuja wartosci bo moze sie poodsuwaly od koronek ABSu[emoji14]moze tez byc jakis brudny i zle pokazuje[emoji14]podlaczysz pod kompa i bedzie wadomo[emoji14]

Edytowane przez jacca90

Opublikowano
  • Autor

Trzeba posprawdzac czy tak samo zczytuja wartosci bo moze sie poodsuwaly od koronek ABSu[emoji14]moze tez byc jakis brudny i zle pokazuje[emoji14]podlaczysz pod kompa i bedzie wadomo[emoji14]

Podpinałem i nic nie pokazywało :(

Opublikowano

Bo to trzeba sprawdzic czy pokazuje takie same predkosci na kazdym czujniku/kole[emoji14]

Opublikowano

z tego co widac masz rzadka wersje jak na europe - sport, wyech masz seryjnie o wiekszej srednicy 60mm zamiast 54 wiec jedyne co ci trzeba to wywalic katalizator i wstawic DPek

Opublikowano
  • Autor

z tego co widac masz rzadka wersje jak na europe - sport, wyech masz seryjnie o wiekszej srednicy 60mm zamiast 54 wiec jedyne co ci trzeba to wywalic katalizator i wstawic DPek

Skąd to kolego uwidziałeś ??

własnie mówił mi to znajomy , ale za bardzo mu nie wierzyłem , ale na oko jak popatrzysz pod spód to sie grube wydaje :D

Kat bedzie wywalony i dane DP - brak przecwiskazań ??? : )

DOSZŁO a'la USA na przód ;D potem fotki

Zaczeło jeszcze coś pod nogami zgrzytać , tak jak by coś nie zwierało , szukam szukam i szukam i nic , aż w końcu dotknąłem przekaźnik nr 370 , i czuje jak zgrzyta , wywaliłem go i cisza , wiem ze jest on 50A od wentylatora , od jakiego dokładnie ? klima ??

Zamowiłem juz w IC z hella taki sam

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Tak 370 jest od klimy [emoji14]

Opublikowano

po tym ze masz ori bialy licznik w europie i anglii tylko one szly w AJLach i to w wersji sport, ktore wlasnie mialy kubelki albo recaro no i wlasnie troche lepsiejszy wydech

Opublikowano
  • Autor

Wymienilem przekaznik dalej zgrzyta ;((

Opublikowano

To moze jest jakies zwarcie albo przebicie na samym wentylatorze

Opublikowano
  • Autor

To moze jest jakies zwarcie albo przebicie na samym wentylatorze

Podpowiedział byś kolego jak to sprawdzić ? Jak dojść dlaczego tak sie dzieje

Opublikowano

Tego nie wiem to sa tylko moje domysly. Najszybciej to odlacz wentylator i spr czy dalej strzela ten przekaznik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.