Treść opublikowana przez pioteros
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
-
A8 d2 long 4.2 polift
tanim kosztem mozna wsadzic 360mm z d3 nieporownywalnie lepszy hamulec bo te seryjne to kiepski pomysl spryski tez mozna wsadzic mgielkowe, z octavii 3 rowniez grzane
-
Zacisk z a6 c7 356mm a wielkość i model felgi.
nie podejdzie :D
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
koszty te same, wrzuc se awxa
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
przeciez wtryski sa przy samym kolektorze a wezyki od listwy rozdzielajacej do wtryskow nie maja znaczenia jakiej sa dlugosci i czy sa rowne kompensacji tez nie trzeba az tak, bo filtr jest 4x12 i sam w sobie jest kompensacją tylko że przed układem , nie zaszkodzila by druga za listwami ale zle nie jest i na pewno bedzie poprawnie chodzic
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
już ogarnięte, skróciliśmy trzepień serwa i nakrętke z bolcem
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
możę ktoś mi podpowie szwagier od jakiegoś czasu ujeżdża a6 c5 lift AWX po swapie z multi na manuala, robił mu to ktoś obcy temat jest tego typu, że pedał hamulca jest na maxa wysoko, gniecie czujnik stopu i w ogole jest to niekomfortowe czy mógł coś spierniczyć ? wiem że na serwie jest regulacja ale nawet jak skręcę ją na minimum to wraz nie wystarczy mógł np. wsadzić jakieś niepasujące pedały ? pedał sprzęgła jest ok
-
A8 D2 Lift 4.2 V8 AUW 310KM by Michal_ST
montuj gaz szkoda hajsu wywalac na podatki
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
356 tez wlizie
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
i co tomaszku pewnie było ok ?:)
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
czy ktoś próbował ożenić dużo tańsze zaciski z A8 D3 2 tłokowe ATE pod tarcze 360x34mm z tarczami z C7 356x34mm ? według mnie powinny być ok ale wole to potwierdzić
-
A8 D4 4.0tfsi balao brown
czy to tajemnica ile takie auto wyszło ze sprowadzeniem i opłatami nie licząc oczywiście naprawy ? czyli tak jak stało na lawecie
-
AVJ ciśnienie oleju
bardziej kolo 3 barow kolo 2tys obr to juz bedzie niezle na jalowym jak mowisz, 1.8 ale to na maxa rozgrzanym oleju (nie wodzie)
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
wybralem jednak Millersa trident 5w40 a dodatkowo cerateca dwie buteleczki
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
co tam teraz dobrego mozna kupic jesli chodzi o 5w40? zastanawiam sie pomiedzy: motulem 8100 xcessem, a valvo synpower lub tez którymś z ravenoli
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
po wygladzie powiem ci, ze auto sporo stalo, na dzien dobry wyjecie silnika, uszczelnienie, przeglad turbo itd itp czyli kilka tysiecy minimum na start. w szwajcarii nikt nie sprzedaje dobrego auta, a jak juz jest to taka sprawna esa kosztowala by 20tys frankow albo wiecej, a tu handlarz jeszcze musi zarobic wiec kupil ja pewnie za sporo mniej, jakbym suzkal esy to od kogos z kraju, z historia serwisu w jakims dobrym renomowanym warsztacie z papierami na wszystko, turbo itp itd
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
nic się tu nie dzieje cuś... siedlecki klub wymarł :<
-
a4 b5 AJL 180 km quattro. LPG
polece ci zmiane wtryskow pb na wieksze i przestrojenie, wtedy dopiero instalke lpg
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
amory wymienione, skończyło się walenie więc można jeździć i się nie wkurzać
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
spawanie samemu wydechu idzie jak krew z nosa, szukam nowych katalizatorów aby za rok nie mieć problemu z przeglądami, środkowy tłumik zostanie ori, a na koniec wpadł jakiś fajny jakościowo tlumiczek z kwasu za zachodniej granicy za śmieszne pieniądze który pewnie już zostanie dodatkowo znowu prześladuje mnie naparzanie w przednim zawieszeniu, boje się najgorszego, magla, servotronik tez ostatnio jakby w ogóle nie działa, więc znowu roboty się zbiera, bo łączniki i góra wahaczy nowa z obu stron, a stukanie jest na pewno u góry, ewentualnie amorki też podmienię bo udało się kupić nowe SACHSY za połowę ceny w sklepie
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
raz od święta umyta, teraz do garażu i na zimowy sen :D
-
A8 D2 Przedlift - odpoczynek od A4 1.8TQ :)
dziadkowóz doczekał się nowych rolek co ori to ori, pierwszy raz trafiłem naprawdę w porządku zimówki, 180 i zero jakiegokolwiek bicia, wibracji itp... płynie się a przez ostatni miesiąc każdą wolną chwilę pochłonął nowy członek rodziny z hiszpańskim temperamentem i 1/3 pojemności audi, wkrótce powrót do audicy bo parę rzeczy znów się nazbierało bo zrobienia, poprawienia
-
Plukanie silnika czy warto?
kupiłem ostatnio żonie ibize, pieniadze smieszne ale auto silnikowo wydawalo sie ok, korcilo mnie otwarcie pokrywy zaworow przed wymiana oleju wnioski nasuwaja sie same, zalałbyś po prostu nowy olej do takiego silnika ? dodam tylko że zdjęcie jest już po płukance, a sporo jeszcze tego potem wydłubałem...
-
[ALL B5] Short shifter
jest kolnierz, plastikowa tuleja, napisalem wczesniej,
-
[ALL B5] Short shifter
nie pamiętam jak w 97r ale ja miałem juz galke poliftową, tam m12x1.5 bodaj, lewarka nie demontowalem, tylko galke i mieszek