Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie dla mnie to też ciężki temat. Full black bixy wyglądają fajnie, ale widząc to na ciemnym samochodzie średnio mi robi, za to jak widziałem w lusterku jest kox :decayed: Dlatego sam u siebie trzymam na razie bihalogen srebrny i nie potrafię się zdecydować, tym bardziej, że chyb szykuje się zmiana koloru auta i w ogóle już głupieje.. Jak ciemny front pasowałby do koloru auta, tak nagle przestanie do felg i będzie misz masz.. Dla mnie to kwestia tylko i wyłącznie właściciela i jego gustu bo wszystkim się nie dogodzi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jest taki kontrast , a tak to bedzie black black black :decayed:


Narazie z Audi cisza , nabijam kilometry , po wymianie kpl.koła dmuwasowego wraz ze sprzęgłem jazda to przyjemnośc ; ] Miałem dziwne zachowanie quattro na podjeździe pod dom , okazało sie że ABS jest zespolony z EDS , a miałem uszkodzony ten sterownik... po naprawie sterownika Quattro działa tak jak sie należy .. Sterowalność +50

Opublikowano

No Furka świetna :) moje pytanie czy były jakieś inne wersje A4 B5 ty masz Prolinesport a czy były jakieś inne wersje ? ja w swojej B5 mam składaną, dzieloną tylną kanapę bez " grodzi " za kanapą. a w nakładkach progowych mam wtopiony chromowy napis A4 czujniki parkowania i inne takie rzeczy czy to też jest jakaś wersja B5 ? :)

Opublikowano
  • Autor

Nie ma :) Masz bogata wersje :P a nakładki ktoś wymienił

Opublikowano

No fajna :) moje okolice ;) może kiedyś sie spotkamy ;) pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

No fajna :) moje okolice ;) może kiedyś sie spotkamy ;) pozdrawiam

obowiazkowo

Audi jeździ , ma sie dobrze ..... za niedługo zajmuje sie lakierem , bo na 16.5 lat trzeba go dopieścic :) Zrobione autkiem 10tys. od kwietnia

Opublikowano

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm

Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa :wink:

Opublikowano
  • Autor

Za duzo czarnego w czarnym teraz lampy ladnie kontrastuja ale to moje zdanie ja przy lz5k zostawilem ori ale co niektorzy robia i tez spoko wyglada...tobie ma sie podobac

Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm

Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa :wink:

Masz racje panie Dliwski :) Zostaje seria ale bix wpadnie :P .....

LECI NA SPRZEDAŻ ! PW PW PW

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

nie sprzedawaj jej masz piękna Fure :(

Opublikowano

Dlaczego skąd taka decyzja??

  • 1 rok później...
Opublikowano

Jestem założycielem tego tematu :) lecz minelo troszke czasu jak sprzedalem a4, i zgubilem haslo... Panowie prawdopodobnie audi po prawie 2latach wroci do mnie... Jesli ktos jeszcze pamieta temat. 

Edytowane przez Starman

Opublikowano
16 godzin temu, Starman napisał:

Jestem założycielem tego tematu :) lecz minelo troszke czasu jak sprzedalem a4, i zgubilem haslo... Panowie prawdopodobnie audi po prawie 2latach wroci do mnie... Jesli ktos jeszcze pamieta temat. 

Jak to mówią.. Stara miłość nie rdzewieje ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.