Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AudioBas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AudioBas

  1. Powracam do tematu. Kogo jeszcze polecicie?
  2. Witam po małej przerwie :) Na dniach będę miał exeo 2.0 120 KM i powracam do grupy :)
  3. A oprócz wyglądu daje ona coś jeszcze? Bo mi też się rozpadła i śmigam bez
  4. AudioBas odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Na dniach wypalam to laserem i szukam rurki 50 mm Całość do spawania i będzie GIT
  5. Co to za gwint?
  6. AudioBas odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Czyli grubość blachy 10 mm Średnica rurki zew 50 mm, a jakiej grubości ściankę ma mieć rurka?
  7. AudioBas odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Nie mogę dostać nigdzie na forum tanio tej flanszy do AFN'a pod kolektor od AWX (Sharana). Dlatego będę palił to laserowo + wstawiał rurkę i spawał całość. Pytania techniczne: - z jakiej blachy wypalać tą flansze? Ile mm? - jakiej średnicy zastosować rurkę? - jakiej długości ma być ta rura?
  8. Masakra ile felga + gwint dają zmiany wyglądu... Co tam za gwint wpakowałeś?
  9. Wygląda na to, że po przekręceniu kluczyka tracisz zasilanie na dwóch przewodach.
  10. Lepszy od oryginału na pewno będzie. Ale najlepiej zrobić to porządnie i wpakować tam 165 mm na dystansie z MDFu oraz wytłumić drzwi. Niestety w naszym modelu jest tam trochę zabawy.
  11. Na przyszłość: http://www.audiobas.pl/opis_kostki_iso.html Jeżeli chcemy, aby radio włączało się niezależnie od pozycji kluczyka, przewód czerwony razem z przewodem żółtym podłączamy pod stałe napięcie +12V. W przeciwnym wypadku, mianowicie jeżeli chcemy, aby radio włączało się po przekręceniu kluczyka to przewód żółty podpinamy pod stałe +12V, a czerwony pod +12V, które pojawia się po przekręceniu kluczyka.
  12. Hej! Mam w mojej A4 do wymiany turbinę. Pomyślałem, że przy okazji ogarnę całość i zrobię: - Wstawię kolektor ssący od AWX lub AUY, dzięki temu pozbędę się EGR - rozumiem, że muszę dorobić flanszę łączącą IC? - Zamiast regenerować turbinę AFN, planuję założyć turbo od AWX - i tu pojawia się pytanie. Czy kolektor wydechowy również mam szukać od AWX czy podejdzie mi ten oryginalny z AFN'a? Z tego co widziałem będę musiał również tutaj pomodzić z redukcją, bo AWX ma inne wejście? Proszę o informacje, szukając dawcy chciałbym wszystko ogarnąć za jednym razem. W zamian obiecuję obszerną fotorelację
  13. Żyje! Pierwsze co wysłałem Ci PW o numer telefonu Audika nadal mam i się wreszcie chcę za niego zabrać, bo szkoda mi go sprzedawać za grosze Odezwij się: 691 265 492 umówimy się na logi Ale to dopiero jak zrobię przeguby, tarcze oraz klocki Póżniej mycie silnika i szukanie nieszczelności, zaślepianie EGR, kolektor z AWX, turbo AWX, wymiana wężyków podciśninia i lista jest długa
  14. AudioBas odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Panowie przeczytałem wątek i trochę się pogubiłem... Co jest lepsze: - zaślepić oryginalny kolektor z AFNa zaślepkami z ASO - koszt max 30 zł - czy wymienić cały kolektor od AWX i dokupić flanszę - z tego co się orientuję kolektor to 70-100 zł, flansza 90 zł? - całość max 200 zł? Czy kolektor z AWX da coś więcej? Bo koszt jest diametralnie większy....
  15. I jak gdzie robiłeś?
  16. A to na statycznych mam nie dodawać gazu??? Kurde z tą Vistą nie chce nic działać może dla tego, źle przekonwertowało ;/ Nic się nie da z tego odczytać?
  17. Zrobiłem logi statyczne. Nie wiem czy dobrze - pierwszy raz robiłem... www.audiobas.pl/LOGS.rar I jak?
  18. No to nie wiem gdzie jest problem.... Złożę i będę obserwował węże itp.... Możliwe, ze tam coś spierdzieliłem! Czyli dla pewności: 1. Auto zgaszone sztanga na samym dole 2. Odpalam auto sztanga zassana na maxa do góry 3. Dodaję gazu sztanga idzie do dołu.... Tu wszystko ok?
  19. No to idę składać dalej.... Masakra! A powiedzcie mi odpalając auto sztanga ma podchodzić do góry (na wolnych obrotach) dodając gazu powinna opadać??? Na wolnych obrotach gruchę powinno zasysać na maxa??
  20. Panowie mam problem. Znowu chciałem wyczyścić turbine. Złożyłem wszysktko do kupy, autko odpaliłem wszystko wydawało się pięknie. Wsiadam i jadę i auto jakby nie miało mocy ;/ Nie jest tak źle jak w trybie awaryjnym, delikatnie lepiej. Ale wyraźnie czuć, że samochód nie ma mocy. Dodając gazu sztanga się unosi i opada.... Rozebrałem znowu turbinkę powiedzcie mi czy dobrze założyłem ten pierścień?
  21. Muszę się dokładnie przyjrzeć jak z tym dymieniem jest... Pierścienie bym wykluczył - nie odczułem spadku mocy. Auto zbiera się bardzo dobrze. Odpala na dotyk nawet jak stoi 2-3 dni... Po odpaleniu również delikatnie dymi na niebiesko.. Po dodaniu gazu bardziej Film nakręcony parę miesięcy temu auto stało całą noc - silnik zimny: Podobnie dymi jak ruszam.... Nie mam katalizatora - ten gwizd jest spowodowany jego brakiem. Ile dolewam? Około 1-2 litry na 10 000 tys km.... W tygodniu zrobię logi i dowiemy się więcej.
  22. Czyli rozumiem, że 001 i 013 mam robić 2 minuty? Czyli powoli się rozpędzać na 3 biegu od 1000 do 4200 obrotów i całość ma trwać 2 min???? W sumie jak jest zimny to nie dymi tak bardzo. Bardziej jak się nagrzeje i jadę... Przy ruszaniu itp.... Jutro składam turbinkę - bo czyszczę ją i będę robił logi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.