Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Karolek1997

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej, mam problem. Z dnia na dzień przestały grać głośniki z tyłu. Radio nie farbryczne. Adapter wymieniony, subwoofer wymieniony, nadal nie gra. Przekaźnik w subie cyka. Jakieś pomysły?
  2. Miałem w sumie to samo, czyściłem swój nastawnik bo obroty falowały, przez tydzień chodził spoko, a potem właśnie zaczęły być problemy z tym odcięciem przy ~1800rpm. Odpiąłem sterujący, pojeździłem tak chwilę, przy okazji wyczyściłem wtyczki bo troszkę zaśniedziałe były i niby pomogło, no ale po miesiącu pojawiło się jedno szarpnięcie, a że wcześniej kupiłem nowy nastawnik to to było powodem do zmiany nastawnika. Od tamtej pory zrobiłem 20kkm i żadnych szarpnięć
  3. Karolek1997 odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Spod koła wału korbowego (to na samym dole z ząbkami i na nim jest pasek), ewentualnie jeszcze uszczelniacz pod kołem pompy oleju, ale to raczej nie lał by na sam dół
  4. Karolek1997 odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Przed miską koło paska to tylko uszczelniacz wału chyba
  5. Karolek1997 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Który projektor umożliwi mi zrobienie bihalogenu na h7?
  6. Karolek1997 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A jest sens złożyć bixa i włożyć do niego bebechy z hida? :> Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
  7. Zużycie godzinowe znajdziesz chyba w liczniku na którymś z pierwszych kanałów
  8. Hej, potrzebuję umyć lampy od polifta od środka. Mogę bez problemu wyjąć z nich kable i silniczek, zalać wodą z płynem, potrząsnąć i wysuszyć? Muszę je umyć bo od środka mi zaszły jakimś syfem, a nie widzi mi się rozklejanie ich Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
  9. Duża dawka paliwa, lejące wtryski, kończąca się pompa, kiczowate opony
  10. Na trasie do Warszawy wyszło mi 5,2l/100km przy 120km/h na tempomacie. A podczas codziennej jazdy nie spala mi więcej niż te 6.8l/100km, gdzie codziennie robię 2 razy 15km (75% trasa, 25% miasto). Tankuję z reguły co 800km, ale wtedy mam dopiero 1/4 baku
  11. Karolek1997 odpowiedział(a) na mtk temat w 1.9TDI
    Ja w lato na trasie przy 140 miałem maksymalnie 100°C Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
  12. A może wyłącznik inercyjny jeśli b5 go posiada? Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
  13. Kupowałem w sierpniu w carsie komplet sprzęgła za 450zł. Dwumasa to koszt rzędu 1200zł w carsie. Nie wiem czy jest sens bawić w jednomas, ale jak tam wolisz
  14. Karolek1997 odpowiedział(a) na Tyrath temat w 1.9TDI
    Jeśli spod samego dekielka to nie, ale jeśli już pod całego nastawnika to dawka jak najbardziej do ustawienia. Kąt wtrysku się nie zmieni.
  15. Nie, musisz mieć taką z dwoma wajchami.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.