-
Dawidepd zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
brak dźwięku tył głośniki i niebieska kostka
Witam Pany. A co poradzić ie jak mam radio 2 DIN navi plus a nie mam wzmacniacza żadnego i w półce nic nie gra tylko prod. A4b5 sedan 99rok
-
Nie działają głośniki
Witam kolego poradziłem sobie z tym pozdtawiam
-
Pilny temat nie gra tył na oryginalnym radiu
Witam Panie i panowie. Mam pytanie. Mam radio 2 DIN które kupiłem 3 dni temu jest to radio navi plus. Co mogę zrobić żeby uaktywnić tylne głośniki w półce? Wcześniej miałem androida i wszystko mi grało przód i 2 syki i 2 z tyłu 2 półce więcej głośników nie mam. Teraz kupiłem oryginalne bo bardziej mi się podoba ale grają mi tylko syki i 2 Z przodu głośniki a półka nic. Z tego co czytałem jest tylko jedno wyjście wzmacniacz?? Pacjent a4b5 99rok sedan. Patrzyłem ale ciężko dostępny. Jest ktoś kto by mi w tym pomógł zostawię nr 726376216
-
Oryginalny termometr w liczniku
Witam panowie jest ktoś kto powie mi jak podłączyć licznik temperatury ? Pacjent a4b5 99 rok posiadam wyświetlać oraz kostkę z kawałkiem kabli . Kto podpowie który kabel gdzie . Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdę dobra duszyczke
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Witam. Jestem zainteresowany takim modzikiem. Mam parę pytań. Czy opiszę mi ktoś krok po kroku jak wyjść licznik oraz tarcze ? A4b5 99rok polift
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam.Panowie . Mam dwa kable kkl oraz hex can. Auto to a4b5 99rok polift licznik zwykły analog. Czy dam radę zamocować któryś licznik pól albo cały fis którymś z tych kabli ? Czy jak podłącza go tylko i zakoduje to bd śmigać bez podłączania dodatkowych czujników na początek? Pozdrawiam
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam. Panowie pytanie mam jakie klocki i tarcze możecie polecić do mojego autka a4b5 1.9 Di 75km fele 16 . Tylko szukam czegoś na prawdę dobrego . Lepszego jak standard oo. Albo standard Ale dobry. Na tyle mam feredo i chyba źle nie jest. Ale na przód szukam też czegoś dobrego chyba że ma ktoś coś dobrego do oddania
-
Montaż Modułu Drl
Witam panowie. Dziś podłączyłem moduł z allegro świeci wszystko ładnie ale zostaje mi kabel brązowy czyli od doswietlania kto mi podpowie gdzie go dołożyć? Piszecie że pod kierunki czyli z rozpiski wychodzi bezpiecznik mały nr 2 10amp. Dokładam probowka i próbuje zamknąć albo otworzyć drzwi probowka nic. Czyli to nie może być nr 2 z rozpiski bezpieczników. Spoko probowka sprawna. Czekam na pomoc pozdrawiam
-
Montaż modułu DRL
Kurcze i warunków też trochę nie mam na lutowanie myślałem o skręcanie albo wsowkach scicnac i owinac
-
Montaż modułu DRL
Ogólnie nic trudnego? Czyli ten com8ng home czyli doświetlaniem łatwo też podłączyć?
-
Montaż modułu DRL
O witam jesteś w stanie pomóc mi tak przez neta w montażu kupiłem sobie taki z doświetlaniem przez parę sekund coś takiego https://allegro.pl/oferta/swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-na-30-mocy-hit-7452986469?reco_id=dd02ee94-fd39-11e8-95b6-246e968dfff8 Gdzie najlepiej które kable co i jak lutowanie czy starczy skretka i izolacja
-
Montaż modułu DRL
Witam panowie jest tu jeszcze ktoś aktywny w montażu tego modułu pomoże podłączyć?
-
Zwygkły licznik na pełen FIS
Ogólnie z twojego doświadczenia sporo roboty by założyć nowy FIS z takimi podstawami?? Dzień pewnie z glowy7
-
Zwygkły licznik na pełen FIS
A powiedz mi kolego jak mam polifta 1.9 licznik analog i chciałbym pół albo pełen FIS zrobić dużo jest z tym pracy? Domyślam się zależy też jakie kto ma wymagania. No powiem że nie musi być wszystkiego jakieś podstawy i czy zwykłym kablem i programem VAG czy vcds podziałam coś? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź z góry
-
Montaż tempomatu A4 B5
Kolego też o tym myślałem pierwszy dzień doszedłem do komputera zobaczyłem jak tam jest i mówię nie nie dam rady. Na drugi dzień mówię A spróbuje. I powiem Ci że to nic trudnego. Tylko dostać się do kostki i po robocie można powiedzieć