Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dawidepd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dawidepd zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Witam Pany. A co poradzić ie jak mam radio 2 DIN navi plus a nie mam wzmacniacza żadnego i w półce nic nie gra tylko prod. A4b5 sedan 99rok
  3. Witam kolego poradziłem sobie z tym pozdtawiam
  4. Witam Panie i panowie. Mam pytanie. Mam radio 2 DIN które kupiłem 3 dni temu jest to radio navi plus. Co mogę zrobić żeby uaktywnić tylne głośniki w półce? Wcześniej miałem androida i wszystko mi grało przód i 2 syki i 2 z tyłu 2 półce więcej głośników nie mam. Teraz kupiłem oryginalne bo bardziej mi się podoba ale grają mi tylko syki i 2 Z przodu głośniki a półka nic. Z tego co czytałem jest tylko jedno wyjście wzmacniacz?? Pacjent a4b5 99rok sedan. Patrzyłem ale ciężko dostępny. Jest ktoś kto by mi w tym pomógł zostawię nr 726376216
  5. Witam panowie jest ktoś kto powie mi jak podłączyć licznik temperatury ? Pacjent a4b5 99 rok posiadam wyświetlać oraz kostkę z kawałkiem kabli . Kto podpowie który kabel gdzie . Pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdę dobra duszyczke
  6. Witam. Jestem zainteresowany takim modzikiem. Mam parę pytań. Czy opiszę mi ktoś krok po kroku jak wyjść licznik oraz tarcze ? A4b5 99rok polift
  7. Witam.Panowie . Mam dwa kable kkl oraz hex can. Auto to a4b5 99rok polift licznik zwykły analog. Czy dam radę zamocować któryś licznik pól albo cały fis którymś z tych kabli ? Czy jak podłącza go tylko i zakoduje to bd śmigać bez podłączania dodatkowych czujników na początek? Pozdrawiam
  8. Witam. Panowie pytanie mam jakie klocki i tarcze możecie polecić do mojego autka a4b5 1.9 Di 75km fele 16 . Tylko szukam czegoś na prawdę dobrego . Lepszego jak standard oo. Albo standard Ale dobry. Na tyle mam feredo i chyba źle nie jest. Ale na przód szukam też czegoś dobrego chyba że ma ktoś coś dobrego do oddania
  9. Witam panowie. Dziś podłączyłem moduł z allegro świeci wszystko ładnie ale zostaje mi kabel brązowy czyli od doswietlania kto mi podpowie gdzie go dołożyć? Piszecie że pod kierunki czyli z rozpiski wychodzi bezpiecznik mały nr 2 10amp. Dokładam probowka i próbuje zamknąć albo otworzyć drzwi probowka nic. Czyli to nie może być nr 2 z rozpiski bezpieczników. Spoko probowka sprawna. Czekam na pomoc pozdrawiam
  10. Dawidepd odpowiedział(a) na tfk83 temat w Audi A4 B5
    Kurcze i warunków też trochę nie mam na lutowanie myślałem o skręcanie albo wsowkach scicnac i owinac
  11. Dawidepd odpowiedział(a) na tfk83 temat w Audi A4 B5
    Ogólnie nic trudnego? Czyli ten com8ng home czyli doświetlaniem łatwo też podłączyć?
  12. Dawidepd odpowiedział(a) na tfk83 temat w Audi A4 B5
    O witam jesteś w stanie pomóc mi tak przez neta w montażu kupiłem sobie taki z doświetlaniem przez parę sekund coś takiego https://allegro.pl/oferta/swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-na-30-mocy-hit-7452986469?reco_id=dd02ee94-fd39-11e8-95b6-246e968dfff8 Gdzie najlepiej które kable co i jak lutowanie czy starczy skretka i izolacja
  13. Dawidepd odpowiedział(a) na tfk83 temat w Audi A4 B5
    Witam panowie jest tu jeszcze ktoś aktywny w montażu tego modułu pomoże podłączyć?
  14. Ogólnie z twojego doświadczenia sporo roboty by założyć nowy FIS z takimi podstawami?? Dzień pewnie z glowy7
  15. A powiedz mi kolego jak mam polifta 1.9 licznik analog i chciałbym pół albo pełen FIS zrobić dużo jest z tym pracy? Domyślam się zależy też jakie kto ma wymagania. No powiem że nie musi być wszystkiego jakieś podstawy i czy zwykłym kablem i programem VAG czy vcds podziałam coś? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź z góry
  16. Dawidepd odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Kolego też o tym myślałem pierwszy dzień doszedłem do komputera zobaczyłem jak tam jest i mówię nie nie dam rady. Na drugi dzień mówię A spróbuje. I powiem Ci że to nic trudnego. Tylko dostać się do kostki i po robocie można powiedzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.