-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siemka, WAUZZZ8EX7A231961
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Znajomy malechanik ma, już z nim gadalem i zerknie bo juz nie mam nerwów do tego ;/ dzieki Ci bradzo pomoc!
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Ta kontrolka odpowiada za niski poziom płynu i za wysoką temperature silnika, może źle odczytuje temeprature?
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Dobra byla zawleczka odpialem przeczyscilem i nadal to samo... Wydaje mi sie ze chyba piwinno juz nawet przestac to migac po samym odpieciu ? Mam racje? Bo odpialem i nadal migalo i piszczalo
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Sorry, ale jakoś niechcący to tło dodałem... ten czujnik to jakoś się go ciągnie w dół czy jak? Bo wiem gdzie jest, ale nie chce nic urwać
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Ale chodzi o to, że dolane jest a nadal kontrolka miga , jest już w normie a piszczy i mryga
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Cześć, mam taki problem : obniżył mi się poziom płynu chłodzącego ponieważ układ był zapowietrzony i zapiszczała mi kontrolka, że mało płynu i tak było więc dolałem, a kontrolka nadal piszczy i miga... macie jakiś pomysł? czujnik by się zepsuł? jest to dość irytujące
-
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
kierę powiedzmy, że za flaszkę mam - serio , foty całej mojej masz na moim profilu (mam wątek)
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
-
AUDI B5 autumn EDITION
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mój znajomy kiedys w b5 robił w GLM GARAZ W Chelmie za chyba 350 , oni to robią folią 3M, robote robią bardzo dobrze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i fajnie do zobaczenia
-
AUDI B5 autumn EDITION
powoli, powoli zaczynam działać, czasu wiecznie brakuje... Dzisiaj wjechały lampy tył polift - odmłodziło rudą
-
AUDI B5 autumn EDITION
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?