Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BogOOsh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Znajomy malechanik ma, już z nim gadalem i zerknie bo juz nie mam nerwów do tego ;/ dzieki Ci bradzo pomoc!
  2. Ta kontrolka odpowiada za niski poziom płynu i za wysoką temperature silnika, może źle odczytuje temeprature?
  3. Dobra byla zawleczka odpialem przeczyscilem i nadal to samo... Wydaje mi sie ze chyba piwinno juz nawet przestac to migac po samym odpieciu ? Mam racje? Bo odpialem i nadal migalo i piszczalo
  4. Sorry, ale jakoś niechcący to tło dodałem... ten czujnik to jakoś się go ciągnie w dół czy jak? Bo wiem gdzie jest, ale nie chce nic urwać
  5. Ale chodzi o to, że dolane jest a nadal kontrolka miga , jest już w normie a piszczy i mryga
  6. Cześć, mam taki problem : obniżył mi się poziom płynu chłodzącego ponieważ układ był zapowietrzony i zapiszczała mi kontrolka, że mało płynu i tak było więc dolałem, a kontrolka nadal piszczy i miga... macie jakiś pomysł? czujnik by się zepsuł? jest to dość irytujące
  7. BogOOsh obserwuje zawartość Dawidepd
  8. kierę powiedzmy, że za flaszkę mam - serio , foty całej mojej masz na moim profilu (mam wątek)
  9. Miałeś racje, sprawa ogarnięta, półtorej godzinki się bawiłem Efekt :
  10. Jest ???
  11. Mój znajomy kiedys w b5 robił w GLM GARAZ W Chelmie za chyba 350 , oni to robią folią 3M, robote robią bardzo dobrze
  12. powoli, powoli zaczynam działać, czasu wiecznie brakuje... Dzisiaj wjechały lampy tył polift - odmłodziło rudą
  13. Czeka
  14. Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.