Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BogOOsh

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BogOOsh

  1. Znajomy malechanik ma, już z nim gadalem i zerknie bo juz nie mam nerwów do tego ;/ dzieki Ci bradzo pomoc!
  2. Ta kontrolka odpowiada za niski poziom płynu i za wysoką temperature silnika, może źle odczytuje temeprature?
  3. Dobra byla zawleczka odpialem przeczyscilem i nadal to samo... Wydaje mi sie ze chyba piwinno juz nawet przestac to migac po samym odpieciu ? Mam racje? Bo odpialem i nadal migalo i piszczalo
  4. Sorry, ale jakoś niechcący to tło dodałem... ten czujnik to jakoś się go ciągnie w dół czy jak? Bo wiem gdzie jest, ale nie chce nic urwać
  5. Ale chodzi o to, że dolane jest a nadal kontrolka miga , jest już w normie a piszczy i mryga
  6. Cześć, mam taki problem : obniżył mi się poziom płynu chłodzącego ponieważ układ był zapowietrzony i zapiszczała mi kontrolka, że mało płynu i tak było więc dolałem, a kontrolka nadal piszczy i miga... macie jakiś pomysł? czujnik by się zepsuł? jest to dość irytujące
  7. kierę powiedzmy, że za flaszkę mam - serio , foty całej mojej masz na moim profilu (mam wątek)
  8. Miałeś racje, sprawa ogarnięta, półtorej godzinki się bawiłem Efekt :
  9. Jest ???
  10. Mój znajomy kiedys w b5 robił w GLM GARAZ W Chelmie za chyba 350 , oni to robią folią 3M, robote robią bardzo dobrze
  11. powoli, powoli zaczynam działać, czasu wiecznie brakuje... Dzisiaj wjechały lampy tył polift - odmłodziło rudą
  12. Czeka
  13. Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?
  14. Witam, jest jakaś dobra duszyczka z okolic Lublina, która by mi pomogła z montażem kierownicy do przedlifta? Mam zakupioną od s4 po lifcie
  15. Odnalazłem hasło zrobiona edycja na profilu ,dodałem świeże zdjęcia
  16. Dzisiaj widziana na parkingu w felicity czarna B6 LRA03*** Pozdrawiam!
  17. BogOOsh opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, mam takie pytanie, jak zdjąć oto ten uchwyt (zaznaczone na zdjęciu - link) . Szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć. Pozdrawiam. http://www.directupload.net/file/d/4384/qqlvwyvw_jpg.htm
  18. Pozdrowienia z rudej b5 na LSW dla ciemnej B6 LOP2464* ) jechałem za tobą aż pod plaze
  19. w sumie chłopy mata racje angel wieją BMW :v będzie większy przypływ kasy to poszukam ładnych poliftów
  20. Haha prawda z tym piekłem odrazu dzień po zakupui zostały wymienione na ori, a te leksusy wczoraj sprzedałem... Komus widocznie się podobaja :v
  21. Moja ruda Rok: 1995 Lakier: ly3z Silnik: 1.6 ADP Wyposażenie/wnętrze : -Elektryczne lusterka -ABS -Immobilizer -2 poduszki powietrzne -Centralny zamek - 4 głośniki - radio JVC KD-G531 Posiadam go od końca sierpnia. Póki co to zrobione przy nim to standardowe sprawy po kupnie auta : rozrząd, wymiana oleju, a i najważniejsze, wróciłem do Ori tylnych lamp bo były ALALexusy #hahahahaha W planach : - jakieś 17" - ZROBIONE - malowanie - ZROBIONE - zmiana tylnych lamp na lifty - ZROBIONE - na pewno kierownica na S4 - ZROBIONE Wymienione : - komplet amorków (SACHS) - Tarcze z klockami przód oraz tył Jak kupiłem : : Teraz :
  22. Witam wszystkich, nazywam się Przemek! Zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.6 [95']

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.