Treść opublikowana przez BogOOsh
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siemka, WAUZZZ8EX7A231961
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Znajomy malechanik ma, już z nim gadalem i zerknie bo juz nie mam nerwów do tego ;/ dzieki Ci bradzo pomoc!
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Ta kontrolka odpowiada za niski poziom płynu i za wysoką temperature silnika, może źle odczytuje temeprature?
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Dobra byla zawleczka odpialem przeczyscilem i nadal to samo... Wydaje mi sie ze chyba piwinno juz nawet przestac to migac po samym odpieciu ? Mam racje? Bo odpialem i nadal migalo i piszczalo
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Sorry, ale jakoś niechcący to tło dodałem... ten czujnik to jakoś się go ciągnie w dół czy jak? Bo wiem gdzie jest, ale nie chce nic urwać
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Ale chodzi o to, że dolane jest a nadal kontrolka miga , jest już w normie a piszczy i mryga
-
C4A6 ADR 1.8 płyn chłodzący
Cześć, mam taki problem : obniżył mi się poziom płynu chłodzącego ponieważ układ był zapowietrzony i zapiszczała mi kontrolka, że mało płynu i tak było więc dolałem, a kontrolka nadal piszczy i miga... macie jakiś pomysł? czujnik by się zepsuł? jest to dość irytujące
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
kierę powiedzmy, że za flaszkę mam - serio , foty całej mojej masz na moim profilu (mam wątek)
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
-
AUDI B5 autumn EDITION
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mój znajomy kiedys w b5 robił w GLM GARAZ W Chelmie za chyba 350 , oni to robią folią 3M, robote robią bardzo dobrze
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
No i fajnie do zobaczenia
-
AUDI B5 autumn EDITION
powoli, powoli zaczynam działać, czasu wiecznie brakuje... Dzisiaj wjechały lampy tył polift - odmłodziło rudą
-
AUDI B5 autumn EDITION
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Was wszystkich, muszę i ja sie w końcu wybrac na spocik, nigdy nie byłem... I przy okazji mial bym pare pytań co do auta Pozdrawiam! P.S nie przeszkadza ze nie mam jakoś super auta z gleba itp? ?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Witam, jest jakaś dobra duszyczka z okolic Lublina, która by mi pomogła z montażem kierownicy do przedlifta? Mam zakupioną od s4 po lifcie
-
AUDI B5 autumn EDITION
Odnalazłem hasło zrobiona edycja na profilu ,dodałem świeże zdjęcia
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj widziana na parkingu w felicity czarna B6 LRA03*** Pozdrawiam!
-
uchwyt zamykania dzrzwi
Witam, mam takie pytanie, jak zdjąć oto ten uchwyt (zaznaczone na zdjęciu - link) . Szukałem na forum, ale nie mogłem znaleźć. Pozdrawiam. http://www.directupload.net/file/d/4384/qqlvwyvw_jpg.htm
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia z rudej b5 na LSW dla ciemnej B6 LOP2464* ) jechałem za tobą aż pod plaze
-
AUDI B5 autumn EDITION
w sumie chłopy mata racje angel wieją BMW :v będzie większy przypływ kasy to poszukam ładnych poliftów
-
AUDI B5 autumn EDITION
Haha prawda z tym piekłem odrazu dzień po zakupui zostały wymienione na ori, a te leksusy wczoraj sprzedałem... Komus widocznie się podobaja :v
-
AUDI B5 autumn EDITION
Moja ruda Rok: 1995 Lakier: ly3z Silnik: 1.6 ADP Wyposażenie/wnętrze : -Elektryczne lusterka -ABS -Immobilizer -2 poduszki powietrzne -Centralny zamek - 4 głośniki - radio JVC KD-G531 Posiadam go od końca sierpnia. Póki co to zrobione przy nim to standardowe sprawy po kupnie auta : rozrząd, wymiana oleju, a i najważniejsze, wróciłem do Ori tylnych lamp bo były ALALexusy #hahahahaha W planach : - jakieś 17" - ZROBIONE - malowanie - ZROBIONE - zmiana tylnych lamp na lifty - ZROBIONE - na pewno kierownica na S4 - ZROBIONE Wymienione : - komplet amorków (SACHS) - Tarcze z klockami przód oraz tył Jak kupiłem : : Teraz :
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, nazywam się Przemek! Zostałem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5 1.6 [95']