-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Okej , dzięki wielkie za pomoc , pozdro ???
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Dzięki wielkie ?? jeszcze mam pytanie jaką dawkę paliwa najlepiej ustawić , bo mam ustawianą 3.6
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
niby jest szczelne wszystko ponizej logi Dynamiczny: Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_1XFmmAT.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_cOP2Czm.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_kSv4y.html
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
jednak cisnienie jest rowne ale nie wiem czy jest juz dobrze log 10 dynamiczny http://vaglogi.pl/log-010_9jmGN5e.html
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Wymieniłem wężyk i zrobiłem loga i nie ma poprawy
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Okej , dzięki ?
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Pływa olej . Poprostu to wyczyścić ? A tak to wszystko jest dobrze ?
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
.
-
-
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU
Proszę o analizę logów A4B5 1.9tdi 90km AHU Statyczny: Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_rFoHNYm.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_8P817jK.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_Q09Hy.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_827jzia.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_J8BIh.html Dynamiczny: Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_4bS6E.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_HaO18N.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_IiEQO.html Grupa 008: http://vaglogi.pl/log-008_hQ7dho9.html Grupa 010: http://vaglogi.pl/log-010_7jw3hP1.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_EG1zd.html Dynamiczny: Grupy 001, 004: http://vaglogi.pl/log-001_004_Mz50b0l.html Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_iM4W20X.html Grupy 003, 011: http://vaglogi.pl/log-003_011_KPGdieF.html Grupy 010, 011: http://vaglogi.pl/log-011_010_l88n07.html Basic settings: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_d7p2d50.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_sM5o1j.html
-
Proszę o ocenę logów dynamiczny A4B5 1.9tdi 90km ahu
Loga pobierz i zobaczysz Jakie logi jeszcze dodac ? Turbo wstaje pozno , ale i trochę przeładowywuje trochę chyba nie ?
-
Proszę o ocenę logów dynamiczny A4B5 1.9tdi 90km ahu
Loga pobierz i zobaczysz
-
Proszę o ocenę logów dynamiczny A4B5 1.9tdi 90km ahu
Proszę o ocenę logów , jak jeszcze jakiś trzeba to zrobię log dynamiczny LOG-01-011-xxx-xxx1.CSV
-
Od czego moze być taki błąd? A4B5 1.9TDI AHU
Okej , dzięki ?
-
Od czego moze być taki błąd? A4B5 1.9TDI AHU
Jak mogę to ogarnąć żeby tego błędu nie było?
-
Od czego moze być taki błąd? A4B5 1.9TDI AHU
Immo jest i działa tak jak trzeba
Daroo220
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta