Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 AHU] ziemniak na codzień

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przedstawiam Wam mój zwykły codzienny dupowóz :) Po przesiadce z S4 C4 AAN, nie mogę się odnaleźć w zwykłym ropniaku 90 KM, ale jakoś daje się radę :D

Co tu pisać, Avant, ośka, przebieg nieznany, klimatronik. Duży skrót.

Mam go od 3 miesięcy. Zrobiony został rozrząd, wymienione wszystkie oleje, płyny, filtry, nowe świeczki NGK, uszczelka pod pokrywą zaworów, nowy zawór N75, nowe węże podciśnieniowe, dołożone Xenony. Niedługo zmiana z 1/2 fis na pełen fis.

Dzisiejsze zimowe zdjęcia :)
a1593d9dddc98ae9med.jpg d6f6000b915c49f0med.jpg db12b39fca4540afmed.jpg 9b26d0fa81c8ee21med.jpg

Opublikowano

Ładnie się prezentuje ;)

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

bezawaryjności ! :)

Opublikowano
  • Autor

Z tym jak na razie nie jest za ciekawie :D

Opublikowano

Były już jakieś poważne awarie ?

Opublikowano
  • Autor

Poważne nie, ale czeka mnie wymiana uszczelki pod głowicą, planowanie głowicy, szczelność itp itd :) no i dochodzi uszczelnienie pompy wtryskowej :D NA wiosnę czyszczenie turbo.

Opublikowano

Ja w następnym tygodniu będę uszczelniał Pompę ;) i czyścił turbo :D

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Ładna furka :thumbup1: bezawaryjności :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Na wiosnę planuje mały mody. Przede wszystkim jakieś springi, aby była bliżej ziemi, no i ładne koło. Może macie jakiś pomysł na ładną felę do avanta? :D


Jaeger`y 1/2 fis zmienione na VDO pełen fis. Różnica jest kolosalna. Jestem mega zadowolony! :) Przy okazji, jeśli komuś będzie potrzebne, mam Jaegry`a 1/2 z zegarkiem cyfrowym na sprzedaż oraz manetkę prawą w bdb stanie do polifta Avanta :)

d62941beed716fa6med.jpg


Dużo się działo przez ten czas. Głównie? Głównie to:
e94cc50b65edbd59ad65b04d11a0c22f.jpga7660552dc85e300ca9b8435e5aa0b79.jpg

Tak więc jedziemy od razu z remontem $$$ całego silnika, skoro wszystko będzie na wierzchu.
Opublikowano

Wirnik od turbiny wleciał Ci do tłoka?

Opublikowano

co ty sie stało???

Opublikowano
  • Autor

Nie wiadomo. Nigdzie nie można znaleźć sprawcy takiego spustoszenia. Nigdzie. Fakt taki, że rozbieramy dalej, aby podjąć decyzję. Czy reanimacja silnika, i pewność, co się ma, czy szukać drugi silnik.

Opublikowano

Pewnie wyleciał zaworem wylotowym. Sprawdź w jakim stanie strona gorąca od turbiny.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Turbo całe, nieuszkodzone. Prawdopodobnie prowadzenie zaworu wpadło i narobiło spustoszenia. Ale reanimacja już trwa. Dół już zrobiony, góra planowana i sprawdzana. Turbo do pełnej regeneracji, wtryski 0.216 już czekają.

Tak więc praca wre!

cb23e4cf69b59fa956728aab52aeb70b.jpg

463a98e8f09602df3f22502435ef3f79.jpg

Nowe kapcie są. W przyszłym miesiącu go niżej i będzie cacy!

87d368b1a6cfa7f2f5049cab08488bc6.jpg

52341efc4e7e9d6346f02304c6f91eb1.jpg

a0bb64a50bc91e80a056f233cfeb7526.jpg

Opublikowano

Ooo kolega z Mrągowa.

dopiero na blachy zwróciłem uwage

Opublikowano
  • Autor

A witam witam kolegę z Pisza :-)

Opublikowano

do tych 0,216 dajesz chipa ? na ile KM liczysz ?

nie myślałeś daćodrazu 0,230 ? swojądrogą ile dałeś za te ?

pytam bo niedługo u siebie będę robił chipa na wstępie tylko z większymi wtryskami i sięzastanawiam nad 0,216 i 0,230

Opublikowano
  • Autor

Na razie bez chipa. Zapłaciłem 600 zł ale zwracałem stare wtryski. Chip jak dobrze pójdzie w przyszłym miesiącu. Wpierw musze go sprowadzić bliżej ziemi. ;-)

Opublikowano

nie za dużo za te wtryski dałeś ? ta cena to chyba nowe, jaka firma ?

Opublikowano
  • Autor

Końcówki Boscha. Różnica jest odczuwalna. Program zrobić i dla mnie wystarcz. Mam zamiar montować bose, bo mam podstawę jeśli chodzi o sprzęt grający i jest bieda. Dużo jest zabawy z montażem bose do avanta?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.