Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od marca jestem w posiadaniu audi b5, na forum zaglądam często więc postanowiłem pokazać owe cacko ;) Pacjent to avant z 2000r, AJM, lz9w. Licznikowy przebieg to 230k- jestem w stanie w to uwierzyć ;)
Wyposażenie fabryczne:
-pełny fis
-konsola 2 din z radiem symphony
-6głośników + sub w bagaju
-esowa kierownica
-szyby elektryczne przód :(
-kubełki w krate/ aktualnie kubły w skórze z grzaniem
-pakiet chrom+ relingi chrom
-1be
-hak
-edl :naughty:

Po pół roku w moich rękach auto wyglądało tak(2013):

DSC08276.jpg
DSC08277.jpg
DSC08282.jpg
DSC08280.jpg
DSC08281.jpg
DSC08286.jpg

Później wyglądało tak(2014):

DSC09316.jpg

DSC09322.jpg

DSC09320.jpg

DSC09317.jpg

DSC_0873.jpg

DSC_0871.jpg

Teraz wygląda tak(2015):

20150308_134043.jpg

20150308_133934.jpg

20150308_134026.jpg

20150308_134010.jpg

20150308_133738.jpg
DSC09583.jpgDSC09587.jpgDSC09454.jpgDSC09459.jpgDSC09463.jpg

Udokumentowane mody:


Malowanie zacisków
DSC_0179.jpg


Stalówki gotowe do zimy
DSC_0194.jpg

Łokieć
DSC08297.jpg

Przejściowe granie
DSC08299.jpg

Wnętrze w modułach LED
DSC08328.jpg
603163_619366854768857_227192965_n.jpg

Duże lustro i grzanie
DSC08303.jpg

Malowanie alu
DSC08339.jpg
DSC08344.jpg

Skórzane kubełki i z grzaniem
skory.jpg

Podcięte i zrobione na błysk kraniki
DSC_0440_2.jpg

Bix wersja 1 i blachy bez ramek
DSC08416.jpg

Wycierałki passat
DSC_0505_1.jpg

Nowe listwy drzwiowe
DSC_0513_1.jpg

Dekory w polerowanym alu
DSC08443.jpg
DSC08440.jpg

Drzwi wygłuszone pod głośniki PB S-6C
DSC_0621.jpg
DSC_0627.jpg

Zmieniara
DSC_0656.jpg

Bixenon wersja 2 poprawiona, nowe klosze
misiek2.jpg

Pełna korekta lakieru :banan:

DSC08694.jpg

DSC08696.jpg

Ogarnięcie wycieków z egr na patencie

DSC_0960.jpg

DSC_0958.jpg

Zmieniara mp3 usb

DSC_0951.jpg

Doły drzwi odmalowane i zabezpieczone na wieki wieków

DSC09281.jpg

Machajka tył golf V

DSC_1001.jpg

Nowy odpinany hak westfalii

DSC_1046.jpg

Rozpórka góra i dół. Góry nie mam zdjęcia

DSC_0980.jpg

Fajera z a4 b6/a3 8p/rs4 b5

DSC_1060.jpg

Zderzak ze spryskami

DSC_1130.jpg

Wkońcu klubowe wlepy, co by nie być incognito :ph34r:

DSC_1137.jpg

Kolejny sezon, kolejny felunek. S-line ori 17" 7.5j+ oponki nankang ns-2 xl 205/50/17 nówki sztuki

20150214_110054.jpg

Gewinda KW v1 inoxa

20150307_150943.jpg

20150308_134043.jpg

Czorne ricardo w pełnym dostępnym prądzie i w super stanie.

20150308_133738.jpg

20150308_133853.jpg

20150308_133759.jpg

20150308_133825.jpg

Lustereczko wewnętrzne fotochrom

DSCF0908.jpg

Lucyfery 70mm z a6c5

DSCF0892.jpg

Elektryka na tył

DSC09739.jpg

Nieplanowana zmiana grilla- s4 kupiony za stówke

20160204_180533.jpg

Jednak najgrubszym modem ze wszystkich była wymiana korka od oleju. Auto wyraźnie szybsze, polecam

20160311_173214.jpg

Zapraszam do przeglądania całego tematu, bo w pierwszym poście jest tylko część :hi:

Plany:

-brak

Edytowane przez misiek95

Opublikowano

ładna sztuka :thumbup1:powodzenia w modach i miliona km :)

Opublikowano

ładnie ładnie ;)

Opublikowano

Ładna:thumbup1:

2 din w środku:naughty:

Opublikowano

i pełny fis :wink: ładna baza do modów :wink:

Opublikowano

Fajna ale imitacja grila rs z allegro to zły pomysł, jak się będziesz upierał to znam kogoś kto to ma na pozbyciu, mi udało sie od S wyrwać za cene tej podróbki

Opublikowano

Jestem tego samego zdania. Dla laika fake rs4 jest :kox: ale ktoś kto się zna od razu pozna, że to grill próbujący udawać ten rs-owy. To nawet nie jest replika:wink:

Opublikowano

ładny avancik:wink: no i wyposazenie nie najgorsze:decayed: powodzenia w modzeniu i bezawaryjności:hi:

Opublikowano
  • Autor
Fajna ale imitacja grila rs z allegro to zły pomysł, jak się będziesz upierał to znam kogoś kto to ma na pozbyciu, mi udało sie od S wyrwać za cene tej podróbki
Jestem tego samego zdania. Dla laika fake rs4 jest :kox: ale ktoś kto się zna od razu pozna, że to grill próbujący udawać ten rs-owy. To nawet nie jest replika:wink:

W takim razie biore sie za szukanie esowego. A kolor na alusy jaki by pasował? Mam na stanie podobny do obecnego albo białą perłe i tak sie zastanawiam :eusathink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

SIemka

fajnie ze temat zalozyles :)

wyglada to juz calkiem calkiem

a co do bialej perly to mam foto swojej bylej bylej jak to sie komponuje :decayed:

przod_biala_fela.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę rzeczy się ostatnio przy aucie zrobiło:

Malowanie zacisków

DSC_0179.jpg

Ogarnięcie rozrządu. Silnik chodzi o niebo ciszej :)

DSC_0237.jpg

Stalówki gotowe do zimy

DSC_0194.jpg

Kupiłem podłokietnik z uszkodzonym zawiasem, ale udało się go naprawić i już jest w aucie.

DSC_0302.jpg

DSC08297.jpg

Trafił się też wzmacniacz+sub JBL w doobrej cenie

DSC08299.jpg

Przed zimą auto nawoskowane. Świeci się jak psu bile, ale tego nie widać na moich fotach :(

DSC08291.jpg

Opublikowano

fele nie są z skody ;) ?

Opublikowano

no no w dobrym kierunku idziesz :decayed:

Opublikowano

mam ten sam kolorek, albo mi sie wydaje albo ten kolor jest taki zawsze nie do konca czarny, jakby chciał iść w szarość

Opublikowano

ładne auto :wink: i spoko wypasik 2din i 3 ramienna kiera :slina: kolor to LZ9W, też jestem posiadaczem takiego koloru i jest on ciezki do utrzymania, dopiero po dopieszczeniu widać ze to czarna perła :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
fele nie są z skody ;) ?

Alufelgi pochodzą z a4b6

mam ten sam kolorek, albo mi sie wydaje albo ten kolor jest taki zawsze nie do konca czarny, jakby chciał iść w szarość
ładne auto :wink: i spoko wypasik 2din i 3 ramienna kiera :slina: kolor to LZ9W, też jestem posiadaczem takiego koloru i jest on ciezki do utrzymania, dopiero po dopieszczeniu widać ze to czarna perła :kwasny:

Lakier rysuje sie od samego patrzenia i dlatego też pewnie sprawia wrażenie wpadającego w szary :tongue4:

Jak tylko spadnie śnieg to zakładam zimówki a alu idą w białą perłę :naughty: Planuje też kupić listwy drzwiowe s4, bo te są w opłakanym stanie :facepalm:

Opublikowano

mi doczyszczenie tego lakieru zajelo caly dzien, oczywiscie mowie tutaj o domowym czyszczeniu, zadne profeska...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tia kolor ten sam co u mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Tak patrze na te Twoje zaciski w czerwieni... i bardziej mi zolty podchodzi wiec u mnie na bank zoltki beda :guma:

---------- Post dopisany 09-11-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 19:22 ----------

wpadaj jutro na spota ;)

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zrobiłem instalacje grzanych luster oraz kupiłem prawe, duże, grzane w kolorze

DSC08303.jpg

Razem z kolegą wzieliśmy się za produkcje modułów led. Brakuje jeszcze kierunkowych w suficie oraz rejestracji. Niestety zdjęcia w aucie wyszły słabe, taki aparat:decayed: Wrzucam jedno

DSC08328.jpg

A tutaj różnica barwy

603163_619366854768857_227192965_n.jpg

A teraz zabieram się za alu, ale nadal nie wiem czy na srebrno je zrobić czy na biało :eusathink:

DSC08304.jpg

Opublikowano

ladnie ladnie, na + weszystko

felunek rob bialy zobaczysz bedziesz zadowolony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.