Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu10

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. michu10 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie na stage 2 to 2.0 TFSI (330 KM) pakować świece seria PFR7S8EG czy może ktoś zna cos lepszego np.BKR8EIX ?
  2. Gdzie obszywales kiere ? Widzę że jest nowa koncepcja jakbyś chciał się tej pozbywać daj znać
  3. Gdzie obszywałeś kierownicę ? Bo carbon zakładam że twoja robota
  4. U mnie w sedanie na KW comfort podobna sytuacja z tyłu. Przód elegancko, ale tył zawsze jest ciężej wyregulować i faktycznie żeby można było swobodnie jeździć jestem na końcówce regulacji (przy załadunku - bagaże itd. potrafi przytrzeć opona 245/9J/ET33). Wydaje mi się ze wszystkie sprężyny maja ten problem w B8, miałem eibach i tył tez niżej był. Jest opcja w przypadku samych sprężyn na podkładki OEM ale w przypadku gwintu i tej nakrętki to nie przejdzie (jedynie jakaś podkładka pod ten element regulujący moim zdaniem ale to też z 0,5 cm max. Też jest kwestia trwałości amorka, jak będzie pracował tylko na końcowym zakresie to może za długo nie wytrzymać.
  5. Jakiej pasty i jakich padów używałeś ?
  6. Panowe czy ktoś tutaj zajmuje się regeneracją ? Mam do odświeżenia/pomalowania zaciski 356mm
  7. michu10 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie czy jest ktoś na forum co ogarnia części z ASO w dobrych cenach ? nie chodzi o pierdoły tylko o kpl. rozrząd i inne z tym związane
  8. czyli nadal nie ma odpowiedzi czy rotor et 33 podejdzie pod hebel z A6 C7 356 mm... aż dziwne ze na całym forum nikt nie robił, albo się nie chce pochwalić czekam na foto z heblem i rotorem
  9. michu10 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżdżę na rotor 9j et 33 + 245/35/19w sedanie + Eibach (-30 mm) jak koledzy piszą, na 'hopce' czy dużym załadunku potrafi przytrzeć. osobiście uważam, że 245 to minimum jakie można założyć naciąg nie pasuje do tego koła
  10. Zrezygnowałeś z zacisków 356 na przód ? Nie wejdą pod rotor ?
  11. ale masz na myśli zacisk pod 345 mm ? W innym wątku widziałem ze nie ma szans na 356 mm przy rotorze (ET33, 9J)
  12. Rozeznaję temat zmiany hebli w a4 b8 z seryjnych 320 na coś większego z jednym ograniczeniem pod felgę rotor ET33 9J. Z tego co wyczytałem to tylko zacisk pod 345 mm z S4 wejdzie ? Zacisk z A6 C7 pod 356 mm i akebono odpadają z racji na kształt ramion felgi ? Może ktoś potwierdzić ?
  13. to jest gwint czy tylko sprężyny z tulejami regulującymi ? Na jakie amory to zakładasz ?
  14. Ładny egzemplarz, gratulacje Powiedz jak wrażenia po przesiadce z B8.5 na B9 ? Silnik, skrzynia ? Gadżety w środku to raczej inna liga, ale też jestem ciekaw opinii

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.