Treść opublikowana przez marek33
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
kiedys bedą lampy umyte i powoli szykuje sie najpierw przeguby i poduchy olej i prostowanie felg po przerwie :-) ---- 2016 ---- Wymiana rozrządu 04-05-2015 Wymiana rolki napinającej pasek alternatora 04-05-2015 Wymiana łożysk na przedniej osi 04-05-2015 Wymiana filtra paliwa "filtron" 04-05-2015 Wymiana filtra powietrza i kabinowego 04-05-2015 Wymiana klocków Hamulcowych przednich 04-05-2015 Wymiana Jarzma przedniego 04-05-2015 Wymiana poduszek silnika 04-05-2015 Wymiana oleju Castrol Magnatec 10w40 04-05-2015 Wymiana gumy przegubu 04-05-2015 Wymiana lamp przednich poliftowe 04-05-2015 Wymian końcówki drążka 04-05-2015 Naprawa anteny i wymiana wzmacniacza antenowego 04-05-2015 Wymiana końcówek progu 04-05-2015 Wymiana kratki intercoolera 04-05-2015 Wymiana czujnika ciśnienia oleju 04-05-2015 wymienione wtryski ... jest poprawa .
-
Spocik Lubuski :)
no ja sory ale mam 50km to pisałem ja Marek.
-
Spocik Lubuski :)
http://lubuskieinspiruje.pl/ Zegar tyka 18 dni do rozpoczęcia Święta Województwa w Parku Mużakowskim i Geoparku. Tech : Marsjańskie łaziki. Podwodne drony. Wyścigi dronów nawodnych. Pokazy w powietrzu! Natura: Wystawy, Wyprawy, Sympozja, Gry terenowe itp. Sztuka: Koncerty, Plenery, Pokazy Miejscowe specjały i trunki z lubuskich winnic. Dużo więcej I
-
Drgania na wolnych obrotach
Witam przekopałem temat.... jestem w kropce.. poduchy zmienione na nowe febi... wymiana wtrysków i iii wymieniać 2 masę. ? bo wątpię by pomogły poduchy avon.
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
wiem ale nie mam jeszcze gratów na bixy jak poskładam powoli to możliwe ze zmienię , obecnie muszę ogarnąć kilka bieżących spraw,
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
napisze
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
dobry ja juz w kraju wiec można się zgadać na jakiegos MC albo pizze :-) ps dłubie w lampach niema ktoś kontaktu albo pomocy aby zrobić czarne polifty,, na xenon jeszcze nie mam mocy i kasy . bo to chyba zderzak spryski samopozionm i instalacja .... chętnie bym moze kupił czarne polift ...
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
witam teraz pogoda będzie może gdzie jakaś impreza to się zjedziemy w grupie ?
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
i jak ktoś się pojawił... ? ja niestety zagranica a audi w warsztacie ....
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
ja również jestem za w kraju będę 31 maja . najprędzej
-
B5 '96 AHL poprawienie mocy i wyglądu
powinna mieć oryginalną fabryczną konserwacje moja ma oryginalną jasną z nalotem lakieru i nigdzie nic nie czarniłem bo tam nic nie powinno korodować
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
po przerwie na dniach uzupełnie profil ' z nowosci radio chorus "ładne" podsufitka polift koło 16 , i pare innych dodatków np dzwi
-
A4 B5 Avant (AFN) *KLimEK
ładnie działasz takze przydały by mi sie takie mody
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
Bardo ładnie ;-)
-
Spocik Lubuski :)
18 kwietnia jest rotenburg
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
niezła robota
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
tłumienie dźwięków dizelka
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
bardzo ładnie
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
pięknie panie- [A4 B5] AFN Zielona Laleczka
na razie mam troszkę wydatków w USC co do lamp to będą ... jakieś z planów znalezienie wtyczki do zbiorniczka płynu i wymiana oliwy na valvoline można znajdę czas i pomaluje zaciski na jakieś wściekły kolor ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2014 at 12:15 ---------- pierwsze spy foto czekam na nowe soczewki i muszę zreanimować instalacje, uchwyty już pospawane. prawdopodobnie problem jest z silniczkami ale prace trwają ---------- Post dopisany 01-05-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2014 at 08:42 ---------- edit wymiana daszków passat FL 01-05-2014 wymiana dodatkowej uszczelki wzdłuż auta 01-05-2014 wymiana trójnika wody z czujnikiem 01-05-2014 ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2014 at 21:43 ---------- zmieniłem daszki od passata i wydaje mi się ze są krzywo... znaczy otwierając lusterko nie są idealnie na wprost twarzy człowieka ... ? czy tylko ja tak mam ?? ---------- Post dopisany 24-05-2014 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 08:48 ---------- wymiana zawieszenia 1be 24-05-2014 wymiana ramion wycieraczek polift Passat 24-05-2014 wymiana wahacza lewy główny 24-05-2014 wymiana płynu wspomagania 24-05-2014 ---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- edit 2014-10-05 pyknęło 10tys olej i filtry czekają , tarcze sie sprawują dobrze do wymiany przygotowane już są nowe pół osie z przegubami . sufit czeka na montaż lecz brakuje mi pomocy w zamontowaniu i w przerobieniu instalacji , zawieszenie na miejscu i wiekszosc zamontowane z planowanych powoli szykuje sie do operacji lakierowania olej zmieniony na valvoline filtry zbiorniczek płynu umyta skrzynia i przyszykowana osłona pod silnik po ślubie Laleczka z nami poleciała na Chorwacje 2500km spisała sie super tempomat 100-110km/h 4.7 ON stan licznika 340tys- [ALL B5] Audi S4
ciekawe czy dałoby się ją zarejestrować w DE..... nie sądzę aby było to możliwe ponieważ niema dokumentacji na zmiany oraz modyfikacje i nie dostanie tuv a na pewno niewiele zostało tam fabrycznego np kratka- [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
jest kosa- [B5 1Z] A4 TDi
no i będzie rzeźba- VAG Zielona Góra Żary Żagań Szprotawa
a nie możesz uruchomić w trybie zgodności z win xp - [ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P