Treść opublikowana przez marek33
-
[ B5 AHU ] Bogini oszczędności Danzan's - SPRZEDANA
ja mam AFN i i moja pali w zakresie od 5 do 6literków i czasem przegonie żeby turbo się nie zamuliło
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
za b5 7tys to za 4tys już kupisz jakiegoś złomka jesli naprawa przekracza np 4tys to sprzedajesz zabytek i kupujesz co na chodzie bez większego wkłady
-
[ALLL B5] OOOO A4 B5 LIFT AVG Szukam jakiegoś koła 17-18 POMOC w doborze konkreta :P
wypas stolik
-
[ALL B5] Sylwek moja A 4
ale za to hosting jest niezły same gołe laski :-)
-
la'śmić/jeszcze śmić ;)/ by Spid LBN
myślałem ze moja jest najstarsza 96 ale widzę ze są pasjonaci
-
fotele i kanapa do przedlifta z wersji poliftowej
ma ktoś fotki jak przerobić te mocowania ???
-
Problem z tylnimi oparciami siedzen
pewnie siedzenia z polifta a buda z przed i inne mocowania
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
fele nie są z skody ?
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
no no zacny egzemplarz
-
[B5 AEB++]Dupowóz z szachownicą by Króliczor :D
szybko przedstawiłeś na VKP masz już chyba z 4 strony
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
witam jak odbyło się coś na krzywej ... ?
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
umarł wogle na lubuskim. niema nikogo kto by pomógł w ogarnięciu problemów z furaczem
-
Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
:good: dobra robota
-
Pranie aut Wrocław
ja mam odkurzacz można by było jakiegoś spota technicznego zrobić :
-
[B5 AVG] skromne q w sedanie
mam ANF 110KM i tragedii niema gorzej jak się trafi 90KM
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
suba nie masz fabrycznego ? ?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
no niezłe mam teraz takie z zima na osi a poszukuje taniej 16`ki .
-
Trzeszcząca tapicerka
narazie niema pogody i czasu by rozebrać bagażnik
-
Trzeszcząca tapicerka
walczę z podobnym problemem w b5 i wymyśliłem okleić mata wygłuszająca z materiałem
-
[B5 AHU] Czyszczenie odpływów wód podszybia - fotostory
witam mam pytanie woda u mnie stoi po lewej stronie kanały mam odróżnione ale woda stoi na wysokości komputera
-
B6 parujące szyby ( zawsze po myciu )
witam czy jest gdzieś opis tych kanałów dwa znalazłem ale dalej stoi mi woda obok sterownika