Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Króliczor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To mi dodalo troche otuchy wiec jutro 8 dzien walki kolejna relacja z placu boju to jednak chyba ecu...elektronik wyjal to badziewie poprawil zimne luty i przez pol godz chodzil Jednak znowu zgasl i lipa
  2. paliwo jest caly czas...eletryk sprawdza na biezaco lacznie z wiazka...i ku..a nic...wlasnie chyba zostaje juz tylko skombinowanie kompa i podmiana...tylko ze wtedy zapewne program strace jesli okaze sie walniety chyba ze mozna jakos przegrac go do drugiego kompa??
  3. Walka nadal trwa...akurat moj mechanik ma mozliwosc brania czesci z hurtowni i w razie czego jak to nic nie zmienia to oddaje i nie placimy za nie...modul podmieniony, czujniki walu chyba ze 3 rowniez, czujnik halla cewki przewody itd itp wszystko juz chyba wymienil co mogl i nadal nie odpala...powoli koncza sie juz pomysly...
  4. modul podmieniony i nadal to samo...jutro do akcji wkracza elektronik i bedzie walczyl z alarmem i sprawdzaniem wiazki...
  5. Mechanik sprawdzal i wszystko jest ok. Zreszta ciezko chyba zeby padly 4 na raz Podejrzewa jeszcze jakis "wspomagacz iskry czy zaplonu) jakies badziewie co siedzi na obudowie filtra paliwa...ale nie chcemy na darmo wymieniac i tak ciagle strzelac moze to a moze to...a powoli koncza sie juz pomysly...
  6. Witam. Problem następujący... 1,8T AEB z LPG...2-3 tyg temu wracalem sobie kulturalnie z pracy i nagle stojąc w korku auto zgasło( byl jeszcze zimny i chodzil na benzynie)...prawie przez godzine probowalem odpalic az w koncu przy ktorejs probie sie udalo...2 dni spokoju i znowu powtorka z rozrywki, tym razem na trasie po przejechaniu prawie 100km z tym ze jak zgasl to zaraz odpalil...podejrzenie padlo na czujnik polozenia walu(zostal wymieniony), dodatkowo wymieniona sonda(blad ubogiej mieszanki) i swiece. Gdy myslalem ze juz wszystko jest ok to tydzien temu znowu na zimnym auto zgaslo i od tamtej pory stoi unieruchomione...kreci ale nie zapala...mechanik sprawdzil uklad paliwowy(jest wszystko ok) i zaplonowy...okazuje sie ze nia ma iskry...Jesli to cos pomoze to bledy jakie byly na kompie to P1136 i P0118 (usniete ale nadala nie odpala). Czujnik walu podmieniany i nic to nie dalo...Macie moze jakies pomysly?? Dodam ze auto wyposazone jest w fabryczny alarm(wersja USA) i dokladany jednak bez odciecia zaplonu. Jak sie objawia w a4b5 awaria immo?? POMOCY!!!
  7. Panowie mamy jakiegos dobrego magika w wawie...bryka mi padla...zgasla podczas jazdy i nie odpala cholerstwo...zdarzylo sie to 3 raz ale teraz juz na amen...poprzednie razy byly zarowno na cieplym jak i na zimnym silniku...wymienilem czujnik polozenia walu bo pasowalo na taka usterke ale dzis rano zrobil kaput...kreci i to wszystko
  8. Wybiera sie ktos jutro??
  9. Pozdro dla kierownika grafitowego B8 kombii na WL z ktorym mijam sie codziennie ok 6:30 na kolejowej w wawie
  10. Wyprostuj tlumik i bedzie fest
  11. FMIC to dodatek to wiekszych wtryskow i turbo. Przy strojeniu temp w dolocie byla delikatnie mowiac za wysoka wiec potrzeba wiecej zimnego powietrza
  12. wiem wiem...bedzie gwint ale najpierw walka z moca Jak uzyskam satysfakcjonujacy mnie wynik to wtedy zaczne wizulanie ogarniac temat
  13. ok przejrzalem temat mojego poprzednika i wiem juz ile pracy jest wlozone w auto ---------- Post dopisany 29-06-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 12:52 ---------- Auto na chwilę obecną prezentuje się właśnie tak: Przez ostatni czas Audi dostało nowy kompletny rozrząd, całe uszczelnienie silnika, naprawe klimy, zawór upustowy DV, wtryski od BAM-a i został wgrany "gotowiec" i wyhamowany na 203KM i ok 270NM...teraz czekam na montaz FMIC-a i smigam na strojenie zeby przybylo jeszcze troche mocy
  14. podjedz do vario gaz na tuzyckiej do Arka...ma chlopak baniak do tego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.