Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

:)

Mody:

1. Lampy polift soczewka DEPO ZROBIONE

2. Ksenon 5000K + postojówki LED ZROBIONE

3. Felgi 17' bbs od paska + opony :decayed:STARE CZASY

4. Chrom ramki na zegary. :kox:ZROBIONE

5. Chlapacze :naughty:STARE CZASY

6. Brązowa skóra Recaro. MARZENIA :slina:

7. Licznik z FIS'em. Z CZASEM.

8. Tempomat. Z CZASEM.

9. Subwoofer 350W RMS + wzmak 350W RMS ZROBIONE

10. Grzane dupska. Z CZASEM.

11. Gajgerek w jednym z srodkowych nawiewow ZROBIONE

12. Brak kata ZROBIONE

13. Gałeczka A3 ZROBIONE

14. Końcówki wydechu ZROBIONE15. Stickery na szybke STARE CZASY :whistling:

16. Żółta folia na długich STARE CZASY

17. Przyciemniony wstek i kierunki tył + boczne kierunki ZROBIONE

18. Czujniki parkowania tył KUPIONE

19. Podświetlane kratki nawiewów ZROBIONE20. Fele 215/35/18 Łopaty z A8 ZROBIONE KESKIN KT1 czeka na nowy sezon :naughty:21. Zdjęte "chromy" wokół szyb ZROBIONE

22. AVUS S4 215/45/17 STARE CZASY

23. Gwint TA Technix ZROBIONE

24. Bixy + żółte odbłyśniki ZROBIONE

3.09.2010r. Podczas kupna. Piękna koza :kox:

Autko przyjachalo od Żabojadów :decayed: Rocznik 1998r. silniczek 1,8T, przebieg prawie 117tysi. Pierwszy wlasciciel, przebieg do konca udokumentowany, piekna w srodku, moze kolorek nie bardzo ale ladnie sie prezentuje :good: Poprzedni wlasciciel wymienil caly rozrzad (org czesci), cale zawieszenie, akumulator nowy i ogolnie "nic nie stuka, nic nie puka" :cool1:

Wnętrze:

dsc02736r.th.jpgdsc02737oo.th.jpgdsc02731b.th.jpgdsc02730sk.th.jpg

Karoseria:

dsc02720c.th.jpgdsc02721r.th.jpgdsc02722w.th.jpgdsc02729rq.th.jpgdsc02726.th.jpgdsc02727x.th.jpgdsc02729rq.th.jpgdsc02728j.th.jpgdsc02729rq.th.jpgdsc02725f.th.jpgdsc02724ji.th.jpgdsc02735nk.th.jpg

2.11.2010r. Kilka drobnych modów.

20101102407.th.jpg20101204561.th.jpg20101204559.th.jpg

27.04.2011r. NJUUU FOTOOO :kox:

dsc03066wb.th.jpgdsc03052jo.th.jpgdsc03047uvq.th.jpgdsc03044y.th.jpgdsc03043w.th.jpgdsc03042f.th.jpgdsc03035s.th.jpgdsc03034w.th.jpgdsc03027a.th.jpg

Gwint TA Technix + felgi w polerce + opona 215/45 + gałeczka A3

:banan:

Przed:

201204301403.th.jpg

I po :banan::

201206041441.th.jpg

201204281396.th.jpgdsc0037rf.th.jpg201206041442.th.jpg201208011500.th.jpg201202081356.th.jpg201201301336.th.jpg

AVUS 215/45/17

201210211540.th.jpg201207171492.th.jpg201208091502.th.jpg20120805763.th.jpg201210271551.th.jpg

Inne foteczki.

201210041528x.th.jpg201208101504x.th.jpg2012091415221.th.jpg201208271515.th.jpg201208057692.th.jpg201210271551.th.jpg20120805766.th.jpg201210211544x.th.jpg201210271555.th.jpg20121016937xx.th.jpg

Pozdrawiam wszystkich szczesliwych posiadaczy pieknych audi a4 :kox:

Opublikowano

faktycznie kolor dość nietypowy... jeżeli chodzi o mody, to proponuję lampy poliftowe, jakaś lekka gleba i większe fele :cool1:

Opublikowano
Rocznik 1998r. silniczek 1,8T, przebieg prawie 117tysi. Pierwszy wlasciciel, przebieg do konca udokumentowany,

No jeśli to prawda, to trafił Ci się rodzynek :)

Niecałe 10 tyś/rocznie wychodzi - prawie nówka.

Opublikowano

Ładne auteczko :good: silnik słuszny , a przebieg jeśli ori to świetnie :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Książka książką, ale rozrząd bym wymienił, dla świętego spokoju.

Był już taki jeden, co sprzedawcy uwierzył, że rozrząd dopiero robiony i ... zaraz wymieniał silnik.

A tak ogólnie, to bardzo fajna. Kolor niespotykany. :good:

Opublikowano
  • Autor

Na rozrzad mam fakture francuska w aso. Dzwonilem do tego aso francuskiego z celu poznania przebiegu. I przebieg czyli prawie 117tys. zgadza sie z ksiazka serwisowa. Potwierdzili takze wymiane rozrzadu oraz calego zawieszenia przy przebiegu 115tys.

Opublikowano

No kolorek zarąbisty :good:

Opublikowano

Potwierdzili takze wymiane rozrzadu oraz calego zawieszenia przy przebiegu 115tys.

No to niemalże jak trafić 6- tkę w totka :shocked: dwie najdroższe rzeczy pozakupowe masz zrobione, gratulacje.

Opublikowano

Ładna ta twoja A4. Kolor jak dla mnie świetny. Dawaj większą fele i już będzie ok. Życze bezawaryjnej jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki :>

Aa macie jakies pomysly na "ulepszenie" wnetrza? Cos bym tam zmienil ale zbytnio nie wiem co :decayed:

Opublikowano

Ja bym wstawił ori radio i licznik z FIS, ale to trochę pracy i pieniędzy kosztuje.

Opublikowano
  • Autor

A cos pozatym? :kox:

Opublikowano

Foteliki, skórzane, najlepiej Recaro :kox:, kierka od Eski, poliftowe zegarki :naughty:, wymiana konsoli na 2 din, po lifcie i wstawienie Navi+, Do zmiany jest naprawdę wiele :naughty:, wiem bo przerabiam to u Siebie cały czas :polew:

Opublikowano

lampi na pierwszym miejscu :kox: a pozniej to tylko body S4 :kox: kolor :slina:

Opublikowano

Ładna, kolor bardzo ładny (jest parę sztuk w takim kolorze na forum). Zmian trochę przed tobą pierwsze już widzę są tzn. kieruneczki białe i chrom (w pierwszym momencie wyglądają jak ori). Jeśli auto masz w tak idealnym stanie to może zainwestować trochę w poprawienie fabryki (jak wyżej napisali koledzy):

- lampy przód (zespolone po II lifcie lub dzielone s4)

- ładniejsza felga na wiosnę (ta na zimę)

- kierownica trójramienna

- licznik z FIS

- ori radyjko + zmieniarka

to tak na początek :wink4:

Opublikowano

ten kolor :slina:

gleba i 18 minimum :kox:

dało by cos z niego tylko troche checi i czasu no i $ :decayed:

Opublikowano

kolor :kox:

z podstaw do zmiany to:

-lampy polift + kierunki białe

- 1BE

- 17" felga

audiczka diabelnie mi się podoba przez ten kolor :naughty:

Opublikowano

Kolor niespotykany i bardzo fajnie się prezentuje :) Do tego ten przebieg :) Pogratulować :)

Daj lampy zespolone, zawieszenie i felgę na lato, auto zyska na wyglądzie :)

Do tego program i nawet zacznie jeździć :D

Opublikowano
  • Autor

I sa pierwsze zakupy :) Raczej nie mozna nazwac tego modami ale kupilem: nowy termostat (silnik nie cche temperatury zlapac), VAG'a :decayed:, dywaniki gumowe (bo mam jasne materialowe i sie brudza strasznie oraz chlapacze :> Ciekawe jak bedzie wygladala z chlapaczami :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.