Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kowi tez ma clapacze ;D

Opublikowano

kowi tez ma clapacze ;D

Synu mało wiesz :gwizdanie:

Chlapacze są sexi :kox:

Opublikowano

Wymień lampki przednie na poliftowe albo dzielone od S4, odłodzisz auto o epoke. Fajny kolorek, u mnie na ulicy stoi avant w tym kolorze, odrazu wpada w oczy

Opublikowano

Bardzo ciekawy kolor, wygląda jak na rynek USA :) Ładne :good:

Opublikowano

kowi tez ma clapacze ;D

Synu mało wiesz :gwizdanie:

Chlapacze są sexi :kox:

moze sam sie skusze :polew: :polew: :tongue4:

Opublikowano

przepiekny kolorek.Jeszcze takiego nie widziałem.Zazdroszcze stanu techncznego.Naprawde udało Ci sie ładną sztuke ustrzelić.Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Dzieki chlopaki za dobre słowa :decayed:

Nie wiecie moze kiedy bedzie nastepna tura na smyczki i podkladki pod blachy naszego klubu? :>

Opublikowano

kolorku pozazdrościć :decayed: najładniejsze kolory to mój i twój (no i jeszcze coś :przebiegly: )

mody tak jak koledzy wyżej doradzają.

a jak założysz chlapacze to dostaniesz bana na forum :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a jak założysz chlapacze to dostaniesz bana na forum :naughty

Dzieki! Haha :kox:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 19:35_________________________________________________Chłopaki mam pytanko. Dzisiaj sie wzielem za wymiane termostatu. Odrecilem co mialem odkrecic, spuscilem plyn, i tam gdzie mial byc termostat byla TYLKO uszczelka :shocked: Nie bylo termostatu, moze wiecie dla czego poprzedni wlasciciel zrobil taki myk? Troche to dziwne.

Opublikowano
Dzisiaj sie wzielem za wymiane termostatu. Odrecilem co mialem odkrecic, spuscilem plyn, i tam gdzie mial byc termostat byla TYLKO uszczelka shocked Nie bylo termostatu, moze wiecie dla czego poprzedni wlasciciel zrobil taki myk? Troche to dziwne.

:blink:

widac szkoda bylo mu kasy wiec wolal aby samochod sie nie dogrzewal :wallbash:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i dorwalem nowe felgi :naughty: 17' BBS od passata :evil: Tylko 2 do prostowania i wszystkie 4 do malowania :( I tu do was prosba. Na jaki kolorek mozna je pomalowac? Tylko zeby jakos ladnie komponowaly sie z brazowym kolorkiem :kox:

20101102407.th.jpg

I oczywiscie nie moglo zabraknac ramek na zegary :cool1:

20101019337.th.jpg

Opublikowano

to są bbsy?

Opublikowano
  • Autor

to są bbsy?

Wewnatrz felgi jest napis BBS GERMANY. Wiec raczej to bbsy :kox:

Opublikowano

to są bbsy?

Wewnatrz felgi jest napis BBS GERMANY. Wiec raczej to bbsy :kox:

nie widziałem takich jeszcze, ile za nie dałeś? Bo jak w takim stanie to grosze pewnie

Opublikowano
  • Autor

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

Opublikowano

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

grosze, zobacz tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-17-5x112-bardzo-ladne-tanio-i1294332129.html

takie ładne fele i tylko 700 więc twoje pokiereszowane też niewiele będą warte

Opublikowano
  • Autor

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

grosze, zobacz tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-17-5x112-bardzo-ladne-tanio-i1294332129.html

takie ładne fele i tylko 700 więc twoje pokiereszowane też niewiele będą warte

A masz jakis pomysl na kolor felg? :decayed:

Opublikowano

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

grosze, zobacz tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-17-5x112-bardzo-ladne-tanio-i1294332129.html

takie ładne fele i tylko 700 więc twoje pokiereszowane też niewiele będą warte

A masz jakis pomysl na kolor felg? :decayed:

chyba bym oddał do regeneracji i zostawił ori kolor, a może jakiś ciemny piaskowy-żółty :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

grosze, zobacz tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-17-5x112-bardzo-ladne-tanio-i1294332129.html

takie ładne fele i tylko 700 więc twoje pokiereszowane też niewiele będą warte

A masz jakis pomysl na kolor felg? :decayed:

chyba bym oddał do regeneracji i zostawił ori kolor, a może jakiś ciemny piaskowy-żółty :mysli:

Wlasnie myslalem nad zostawieniem koloru albo czarne :evil: Ale nie wiem czy bedzie to ciekawie wygladalo :(

Opublikowano

Tzn tak, 2 sztuki w srodku felgi maja dwa lekkie skrzywienia rantu. A malowac je chce bo na niektorych sa babelki pod lakierem. A ich nie kupilem tylko dostalem :naughty: Moj wujek ma paska, ale mial dachowanie i poszedl na czesci, a ze wujek dobry czlowiek to mi je oddal za free :cool1: Ile one moga byc warte? :gwizdanie:

grosze, zobacz tutaj http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-17-5x112-bardzo-ladne-tanio-i1294332129.html

takie ładne fele i tylko 700 więc twoje pokiereszowane też niewiele będą warte

A masz jakis pomysl na kolor felg? :decayed:

chyba bym oddał do regeneracji i zostawił ori kolor, a może jakiś ciemny piaskowy-żółty :mysli:

Wlasnie myslalem nad zostawieniem koloru albo czarne :evil: Ale nie wiem czy bedzie to ciekawie wygladalo :(

ja mam czarne :decayed: ale chyba do Ciemnego koloru lepiej psują jasne felgi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.