Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tego bova to mogłeś odpuścić :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Tego bova to mogłeś odpuścić :facepalm::decayed:

I tak musialem zmienic, a ten dzwiek wykozacki w kosmos :kox::banan:

Opublikowano

Cała wioska słyszy :naughty::naughty:

Opublikowano
  • Autor
Cała wioska słyszy :naughty::naughty:

I sie tym jara :naughty:

Opublikowano
Cała wioska słyszy :naughty::naughty:

I sie tym jara :naughty:

Wrzuć w końcu jakiś soundcheck tego cuda.

Opublikowano
  • Autor

c**j slychac bo na jalowym male cisnienie turbiny :whistling:

Opublikowano

E tam, mi się podoba :kox:

Opublikowano

Podoba mi się ta żółta folia na lampach, sam zrobiłbym tak u siebie tylko powiedzcie mi jak wygląda sprawa legalności takiego moda ? Nie przyczepią się gliniarze, że "długie" świecą na żółto ?

Opublikowano
  • Autor
Podoba mi się ta żółta folia na lampach, sam zrobiłbym tak u siebie tylko powiedzcie mi jak wygląda sprawa legalności takiego moda ? Nie przyczepią się gliniarze, że "długie" świecą na żółto ?

Dowód leci :decayed:

Opublikowano

:grin:

A nie można było tego przy nich usunąć (jeżeli folia jest przyklejona z zewnątrz)?

Opublikowano
  • Autor
:grin:

A nie można było tego przy nich usunąć (jeżeli folia jest przyklejona z zewnątrz)?

Folie mozna bez problemu zerwac, ale jak narazie nikt sie do tego nie przyczepil :naughty:

Opublikowano

Tak też myślałem, oczywistym jest, że można toto zedrzeć przy mundurowych ale na forum prawnym twierdzą, że za taki bajerek i tak należy się 200 zł mandatu... Pytanie czy warto, chociaż niby nie każdy gliniarz to beton. W zasadzie to tylko halogeny mogą być barwy żółtej selektywnej. Szkoda.

Opublikowano

A jak się jeździ na tym gwincie? Twardo miękko czy w sam raz:kox:?

Gwint to podstawa TA to jeden z tańszych. Polecasz go czy raczej nie? Bo sam się nad takim zastanawiam.:eusathink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Tak też myślałem, oczywistym jest, że można toto zedrzeć przy mundurowych ale na forum prawnym twierdzą, że za taki bajerek i tak należy się 200 zł mandatu... Pytanie czy warto, chociaż niby nie każdy gliniarz to beton. W zasadzie to tylko halogeny mogą być barwy żółtej selektywnej. Szkoda.

Jebac ich :grin:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

A jak się jeździ na tym gwincie? Twardo miękko czy w sam raz:kox:?

Gwint to podstawa TA to jeden z tańszych. Polecasz go czy raczej nie? Bo sam się nad takim zastanawiam.:eusathink:

Przy naprawde sutej glebie jest za miekki, ale go polecam. Jak za taki chajs to naprawde daje rade :naughty:

---------- Post dopisany 06-03-2013 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 11:05 ----------

20130304083.jpg

20130304085.jpg

20130304084.jpg20130304087.jpg

Tak wiem, pojdzie sraka w dół :naughty:

Opublikowano

Łee.. noo.. za***ista :naughty:

Opublikowano

im bardziej sie przygladam wydaje mi sie ze mam bardziej żółć ;d wiec wybaczam Ci z tym kolorem felg :decayed: jest konkret !

Opublikowano

tył wysoko do tej oponki, przód jakoś się schował, więc albo w dół albo inna opona:kwasny: bo nie ma efektu

Opublikowano
  • Autor
tył wysoko do tej oponki, przód jakoś się schował, więc albo w dół albo inna opona:kwasny: bo nie ma efektu

paput, napisalem ze idzie w dół :wink:

Opublikowano

Jest dobrze, pójdzie w dół będzie :kox:

Opublikowano

Kolorek za***isty...:kox:

Jak pojdzie w dol z tego co mowisz to bedzie super, ale jeszcze dal bym jakis dystansik...

pozdro fajnie sie prezetuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.