Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!


Rooney1990

Rekomendowane odpowiedzi

Uj tam... kiedy spasowanie i foty? :naughty::kox:

Felgi na przyszly sezon aa i opon ni ma :decayed: Zatargam po jednej feldzi i zobacze ile to bedzie wystawalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica - filc, pasta, trochę wody i dużo cierpliwości:wink:

Na koniec takie coś i miękka szmatka:

http://www.samochodowekosmetyki.pl/files/galleries/id1/7/7/id176/Mag_Aluminum_Polish_maxi2.jpg

co to tej pasy to cholernie ciężko ją dostać nie wiesz gdzie mogę ją kupić ?:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegrze:wink:

Mothers mag & aluminium polish - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

BTW jako pasty do polerowania na mokro używałem zwykłej, najtańszej białej w wałkach.

coś w ten deseń

PASTA POLERSKA 1500 Lustro aluminium chrom 200gr (3553519665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mothers tylko do wykończenia i później do odświeżania:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegrze:wink:

Mothers mag & aluminium polish - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

BTW jako pasty do polerowania na mokro używałem zwykłej, najtańszej białej w wałkach.

coś w ten deseń

PASTA POLERSKA 1500 Lustro aluminium chrom 200gr (3553519665) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mothers tylko do wykończenia i później do odświeżania:wink:

A co do pozbycia sie lakieru z felg? Scansol najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to nie wiadomo co zastaniesz pod tym lakierem:whistling:

W każdym razie obojętnie jaki paint remover da radę, te do nakładania pędzlem są wydajniejsze. Przed nałożeniem przeleć grubym papierem lakier, remover będzie miał mniej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu to nie wiadomo co zastaniesz pod tym lakierem:whistling:

W każdym razie obojętnie jaki paint remover da radę, te do nakładania pędzlem są wydajniejsze. Przed nałożeniem przeleć grubym papierem lakier, remover będzie miał mniej roboty.

Wlasnie nie wiem czy mi sie chce je polerowac :grin: Ale lustereczko robi robote. Przy Twoich felgach to sie mozna golic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem auto na żywo, zaparkowane na Lotosie przed MC Donald's jak wracałem z Wawki.. robi robotę na tych kołach! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałem auto na żywo, zaparkowane na Lotosie przed MC Donald's jak wracałem z Wawki.. robi robotę na tych kołach! :good:

Koza :kox: Bylo zajechac, wczoraj byl u mnie Wandej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem z moją, wracaliśmy z wakacji.. głodni.. spieszyliśmy się do Drobina na placki ziemniaczane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

994018_547530185315456_246274327_n.jpg

VT i tak to mniej wiecej bedzie wygladalo :naughty:

---------- Post dopisany 13-10-2013 at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 21:37 ----------

s690.jpg

Polerka?

3536011589_1

Czy bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...