Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rooney co to za kolor na tych flat'ach? nazwa, oznaczenie, skąd brałeś kolor?

chce tak samo pomalować winterwheels z A8 na przyszły sezon.

Szczerze nie wiem jaka to paleta i jakiej firmy :grin: Mialo byc budyniowo i jest :naughty:

spoko, no to mój lakiernik sie kur** :decayed: zdziwi :wink:

Opublikowano

A co ci sie stało z wydechem :decayed:?

Opublikowano

Przyłączam się do pytania : Czym malowałeś odbłyśniki dlugich ?? Jak to świeci i czy niebieskie się o to nie czepieją ?? ;)

Opublikowano
  • Autor
A co ci sie stało z wydechem :decayed:?

Szurnelem i obwisl troszke :kox:

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

Przyłączam się do pytania : Czym malowałeś odbłyśniki dlugich ?? Jak to świeci i czy niebieskie się o to nie czepieją ?? ;)

Malowalem farbka do modeli. Swieci czy nie swieci, ja mam tam dzienne bo mam bixa. Za to leci odrazu dowod wiec jak Pany chca :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widuje bardzo czesto na Bródnie,robi robote to auto :)

Opublikowano

Kolo kox ale jak ty bedziesz jezdzil/skrecal

Opublikowano

Tak będzie jeździł, skręcał ;)

Opublikowano
  • Autor

Narazie to audik buzie ma obita bo dzwona mialem -.-

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano
Narazie to audik buzie ma obita bo dzwona mialem -.-

Wyslane sandalem z maslem.

ale qtasówa, co się stało? :kwasny:

Opublikowano

Masz zaległości na battalionie:wink:

Opublikowano
Masz zaległości na battalionie:wink:

nie mam nawet czasu się w tyłek podrapać, stąd zaległości :facepalm: liczyłem że w temacie się dowiem :decayed:

EOT

Opublikowano
  • Autor

Na luky mnie wyjebalo i calym przodem wyjebalem w barierke..

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano
Na luky mnie wyjebalo i calym przodem wyjebalem w barierke..

Wyslane sandalem z maslem.

duże straty? był bym, będzie tjun? front na gładko łataj :wink:

Opublikowano
  • Autor
Na luky mnie wyjebalo i calym przodem wyjebalem w barierke..

Wyslane sandalem z maslem.

duże straty? był bym, będzie tjun? front na gładko łataj :wink:

Myslalem na zdesiem od ski, bo jak mam zamiar to robic to juz raczej bede skazany na to auto :D

6apasa9e.jpg

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano

dokładnie, nie ma sensu opychać tego jak stoi bo dostaniesz kilka grosików. jak poduchy nie wystrzeliły to tylko składać :wink:

Opublikowano
  • Autor
dokładnie, nie ma sensu opychać tego jak stoi bo dostaniesz kilka grosików. jak poduchy nie wystrzeliły to tylko składać :wink:

Tak chce zrobic. Najgorszy motyw to ze ciezko znalesc czesci w tym pojebanym kolorze..

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano
dokładnie, nie ma sensu opychać tego jak stoi bo dostaniesz kilka grosików. jak poduchy nie wystrzeliły to tylko składać :wink:

Tak chce zrobic. Najgorszy motyw to ze ciezko znalesc czesci w tym pojebanym kolorze..

Wyslane sandalem z maslem.

to się domyślam :grin: zderzak to tam ciul ale błotniki i maskę chociaż... ale i tak kolor jest za***isty :decayed:

Opublikowano

a jaki masz kod lakieru?

Opublikowano
  • Autor
a jaki masz kod lakieru?

LZ8P

Wyslane sandalem z maslem.

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Znalazlem na alle jedna, maska i jeden blotnik. Bede musial podjechac i ocenic czy sie nadaje..

Wyslane sandalem z maslem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.