Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Prawie jak harlekin :Dbymyvy5u.jpg

Wyslane sandalem z maslem.

Opublikowano
  • Autor
Prawie jak harlekin :Dhttp://img.tapatalk.com/d/13/11/30/bymyvy5u.jpg

Wyslane sandalem z maslem.

zostaw go takiego dobry dobór kolorów :kox:

Ic stont :decayed:

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Adriano robisz gdzie robiłeś ?

Ostatnio przelatywałem tamtędy kilka razy i nie widziałem B5 :thumbdown:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Adriano robisz gdzie robiłeś ?

Ostatnio przelatywałem tamtędy kilka razy i nie widziałem B5 :thumbdown:

Dalej w tym samym syfie :D Wpadaj pogadac :P

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 19-01-2014 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 08:54 ----------

Wpadl ster od AJL'a. Troche lepiej sie odpycha :D Dzieki Tom A4! :thumbup:

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2014 at 08:48 ----------

CAM00475_zpsbaa7459c.jpg

CAM00474_zps14be1f21.jpg

Rzeźba w gównie :grin::naughty:

Opublikowano

Ładnie siedzi tył ale chyba coś wysoko co? Stawiam na 62?

Opublikowano

rooney cos zaniedbałes swoj samochód .... zawsze jak ja widziałem to wzroku nie mogłem oderwac w wawie

Opublikowano

Składaj do kupy i czekam na efekt :kox:

Opublikowano
  • Autor
rooney cos zaniedbałes swoj samochód .... zawsze jak ja widziałem to wzroku nie mogłem oderwac w wawie

Panie, dzwona mialem. Zdes sie gladzi i ryjek maluje w tym miechu. Jeszcze bedzie na czym oko zawiesic :cool:

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano
rooney cos zaniedbałes swoj samochód .... zawsze jak ja widziałem to wzroku nie mogłem oderwac w wawie

Panie, dzwona mialem. Zdes sie gladzi i ryjek maluje w tym miechu. Jeszcze bedzie na czym oko zawiesic :cool:

Wyslane tostem z maslem.

ja mysle :) bo było na czym

Opublikowano

Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?:decayed:

Opublikowano
Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?:decayed:

podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin:,

A tak na serio, to świetnie bedzie wyglądac jak dopieścisz wszystko:wink:

Opublikowano
Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?:decayed:

podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin:

...

:grin:

Dobre, cza przetestować :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Rooney na foto wygląda jak by wpadł camber na tył, prawda czy zdjęcie buja?:decayed:

podłożył podkładki pod śruby przy kole do foty:grin:

...

:grin:

Dobre, cza przetestować :decayed:

Nie ma cambera :decayed: Takie foto :naughty:

---------- Post dopisany 03-06-2014 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 16:08 ----------

Ładnie siedzi tył ale chyba coś wysoko co? Stawiam na 62?

60 :whistling:

Opublikowano

ale końcówki wydechu to masz w pyte :D

Opublikowano
  • Autor
ale końcówki wydechu to masz w pyte :D

Jak bym mial cala plecionke to by bylo spoko [emoji41]

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano

Doleci toto do ostrowa?:bag::decayed:

Opublikowano

koło :whistling::thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.