Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Doleci toto do ostrowa?:bag::decayed:

Jak nie to sie z Toba zabiore :decayed:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

koło :whistling::thumbdown:

A mi sie podoba :wink:

Opublikowano

No to wez 2 tygodnie wolnego bo ją wracam 17 dopiero:kox: Mnie tez ta fela się slabo widzi:kwasny:Do tego auta podszedlby segin:kox:

Opublikowano

a jak tam furka ogarnieta ..... bo nie widac na wawie zeby smigała

Opublikowano
  • Autor
No to wez 2 tygodnie wolnego bo ją wracam 17 dopiero:kox: Mnie tez ta fela się slabo widzi:kwasny:Do tego auta podszedlby segin:kox:

Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week :thumbdown: Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi :kox:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ----------

10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano
  • Autor
:slina:

Podeslalem do kalendarza :naughty:

Opublikowano

Gałkę kupowałeś z mieszkiem czy sama gałka ?

Opublikowano
:slina:

Podeslalem do kalendarza :naughty:

bardzo dobrze :good:

Opublikowano
  • Autor
Gałkę kupowałeś z mieszkiem czy sama gałka ?

Z mieszkiem, ale od a3 nie spasi do a4 [emoji1]

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano
No to wez 2 tygodnie wolnego bo ją wracam 17 dopiero:kox: Mnie tez ta fela się slabo widzi:kwasny:Do tego auta podszedlby segin:kox:

Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week :thumbdown: Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi :kox:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ----------

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg

:jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk: :banan:

Opublikowano
No to wez 2 tygodnie wolnego bo ją wracam 17 dopiero:kox: Mnie tez ta fela się slabo widzi:kwasny:Do tego auta podszedlby segin:kox:

Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week :thumbdown: Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi :kox:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ----------

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg

Dobry przykład że żeby auto robiło ŁAŁ to dużo nie trzeba, czysta bużka, dobre szerokości i spasowanie :kox::jerk: Ujęcie klasa :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
b8f9f173-4c99-46a7-b264-d8607ba0588b_zps39818fc2.jpg?t=1402564669
Opublikowano
No to wez 2 tygodnie wolnego bo ją wracam 17 dopiero:kox: Mnie tez ta fela się slabo widzi:kwasny:Do tego auta podszedlby segin:kox:

Urlop w lipcu mam, a na oem tylko week :thumbdown: Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie co do felgi :kox:

---------- Post dopisany 08-06-2014 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2014 at 21:45 ----------

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10440712_594570480657603_7862923612907407902_n.jpg

Dobry przykład że żeby auto robiło ŁAŁ to dużo nie trzeba, czysta bużka, dobre szerokości i spasowanie :kox::jerk: Ujęcie klasa :thumbup1:

Ogólnie dobre zdjęcie robi cuda, na żywo często rozczarowanie. Na szczęście nie w tym przypadku:naughty:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
Gałkę kupowałeś z mieszkiem czy sama gałka ?

Z mieszkiem, ale od a3 nie spasi do a4 [emoji1]

Wyslane tostem z maslem.

To jak żeś toto zdziałał ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Gałkę kupowałeś z mieszkiem czy sama gałka ?

Z mieszkiem, ale od a3 nie spasi do a4 [emoji1]

Wyslane tostem z maslem.

To jak żeś toto zdziałał ? :naughty:

Magia [emoji41] Daje rade spasowac, tylko lipa ze na rysunku wsteczny jak 6 i kazdy sie myli [emoji14]

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano

Widzialem dzis na zywo na shelu pod cerfem,robi robote samochód ;)

Opublikowano

Auto bajka :kox:

nie byłeś dzisiaj przypadkiem na ch targówek z chłopakami z cultstyle? Byłem przejazdem i jak zobaczyłem auto to od razu pomyślałem że to twoje :smiley:

Opublikowano
  • Autor
Widzialem dzis na zywo na shelu pod cerfem,robi robote samochód ;)

Twoj krawat tez zacny [emoji6]

Wyslane tostem z maslem.

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

Auto bajka :kox:

nie byłeś dzisiaj przypadkiem na ch targówek z chłopakami z cultstyle? Byłem przejazdem i jak zobaczyłem auto to od razu pomyślałem że to twoje :smiley:

Bylo podjechac [emoji41]

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano
Auto bajka :kox:

nie byłeś dzisiaj przypadkiem na ch targówek z chłopakami z cultstyle? Byłem przejazdem i jak zobaczyłem auto to od razu pomyślałem że to twoje :smiley:

Bylo podjechac [emoji41]

Wyslane tostem z maslem.

Byłem raptem 5 min w ch targówek z kumplem szarym seicento sporting :decayed:

Postaram się podlecieć na jakiegoś spota żeby bliżej się przyjrzeć i chwilę pogadać :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.