Treść opublikowana przez Artuditu
-
sprzegło wiskotyczne
w poprzednim samchodzie(pssat b5) naprawiałem wiskozę.W oelarskim sklepie kupiłem olej silikonowy do dyferencjałów modeli RC.Musisz wyjąć wisko i delikatnie Wydłubać blaszke bimetalu,pod blaszką jest taki metalowy kołeczek, wydłubujesz go też i uzupełniasz olej.Jest bardzo gęsty ale musisz uzbroić się w cierpliwość.Wisko dzała tak ze jak silnik się nagrzewa to rozgrzewa tez olej znadujący we wnątrz wisko który zwiększa tez tarcie sprzęgiełek.Wpisz w google regeneacja wiskozy będziesz miał odnośnik do jakiegoś BMW,ja się tym kierowałem .Koszt oleju 10pln.Wisko działa do tej pory.
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
to chyba ja tez wpadne na spota we wtorek obczaic esencje.Pieknie wyszło Mariusz
-
zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
zadam może głupie pytanie.czy tarcza sprzęgła i docisk z BLB będzie pasować do avf.chciałbym oddac do okucia a musze mieć pewność ze pasi.z góry podziękował za odpowiedz
-
B6 DIVISION
czy kierownica o numerze 8Z0419091D to tosamo co b6 s linowy,chodzi mi o to czy poduszka z kiery b6 3 trójramiennej będzie pasowała.z numeru wynika chyba ze to a6C5.Nie chciałbym załozyc większej niż mam teraz i dlatego pytam.Niby kształt taki sam ....
-
B6 DIVISION
a czy jasiek z D3 (okrągły) pasuje do ściętej kiery?
-
Spotkania na drodze
w Grodzisku w sobote to czarny sedan,z daleka rzucał się w oczy.na płaskich mercedesach chyba
-
Spotkania na drodze
dziś w Grodzisku Maz czarne a4b5 na glebie,pozdro z czarnego b6
-
B6 DIVISION
Konkretny człowiek z konkretna odpowiedzią.dzieki
-
B6 DIVISION
chodzi mi raczej o parownik czyli to co jest wewnątrz auta pod schowkiem,wydaje mi się ze powinien być z niego odpływ ale może się myle.wyciągałem schowek i dostałem się tam ,umyłem tez go wg sugestii z tematów o klimie.
-
B6 DIVISION
a jak już mowa o klimie,to gdzie znajduja się odpływy/odpływ od parownika w B6.po całym dniu jazdy na klimie pod autem ani kropelki.Klima chłodzi całkiem dobrze,ale po właczeniu jest spory podmuch wilgoci i na chwilke szyba paruje.wlazłem pod spoód ale nic nie widze na wysokości parownika.Ktos cos?
-
Spotkania na drodze
aaa spoko,granatowe B5 na WY lub WWY chyba.Masakra jest na tym grocie.Pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Mega pozytyw,bardzo milo i konkretnie.Dzieki za EGRa-już na aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja tez dziekuje za spotkanie,mimo ze pierwyj raz ale na pewno nie ostatni.Pozdrawiam Wszystkich
-
Przewody elastyczne ENZET
Czy ktoś ma u siebie zamontowane przewody w/w firmy?Pytam dlatego ze będę zmieniał u siebie zaciski na większe i przy okazji chce wymienić przewody i płyn.Znajomy zamówił sobie ENZETY w stalowym oplocie i zapłacił około 60pln za sztuke (do 80tki cabrio ), wiec cena dobra a nawet bardzo dobra.Ja zadzwoniłem do nich i gość powiedział mi około 100pln za sztuke.Przy okazji zapytałem a jak się ma cena zwykłych "gumowych" powiedział ze sa o połowe tansze mniej więcej.A tu mała ciekawostka te przewody sprzedaje intercars pod nazwa ABE i przewód na przód kosztuje około 30pln.Wiec już kompletnie zbaraniałaem...Ktoś cos ,jakies doświadczenia z ta firmą?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to lipton ,bo mam do kupienia w dobrej kasie na przód,szkoda bo to 2 tłoki zawsze cos Drugie pytanko to...czy zacisk z a6c6 3.0tdi jest dokładnie taki sam jak b7 3.0tdi?Bo wizualnie wydaje się taki sam.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czy zaciski z A8 D3 wejda do B6,jesli tak to jaka tarcza ewentualnie od czego?
-
A4 B6 S-LINE spalanie ok 12l..POMOCY!
sprawdź jeszcze ten g62,mi średnio po miescie pałił około 8,5l po wymianie litr mniej
-
Dziwne zachowanie silnika
kurcze czujnik wymieniłem na nowy ze 2 miechy temu bo tamten był uwalony,raz wskazówka stała na baczność a raz opadała na minium w sekundę.Ale sprawdze jeszcze raz;) fakentycznie czujnik był uwalony,po godzinie jzady w korku na zegarach temperatura 90stopni a na vagu temperatura 11 stopni.Chyba przy odpaleniu musiał pokazywać ostro na minusie .Czujnik wymieniony i od razu inna bajka i spalanie mniejsze.
-
czujniki temperatury jakie nr seryjne
ten g62 ma taki numer 059919501a
-
Dziwne zachowanie silnika
a ja podepnę się pod temat bo objawy troszkę podobne.Od czasu do czasu(tzn w ciągu ostatnich 2 tygodni) mam taka akcje...Odpalam silnik i wskazówka wedruje powyżej 2tys(z tyłu mała chmurka niebieska) potem opada do około 1100 obrotów i tak sobie pracuje przez jakiś czas(ok no niby ma prawo bo zimny motor) potem opada i jest git.Ale czasem zdaza się to samo na ciepłym i kolejny objaw to podwyższone obroty nawet podczas jazdy tzn.jak np. wcisne sprzegło przy jakiejs prędkości powiedzmy 60km/h obroty spadają ale do 1100 obrotów.Przy zmianie biegów biegi wchodzą tak jakby z małym gazem-zupełnie tak jakbym przytrzymywał na ułamek sekundy gaz przy wcisniecu sprzęgła zmieniając przy tym bieg.Dodam ze nie dzieje się to zawsze.Buda od czasu do czasu się lekko zatelepie nawet na biegu jałowym-ale jest to praktycznie nie odczuwalne.Jakies sugestie?
-
B6 DIVISION
Przypon wolframowy,odcinałem kiedyś brewki od lamp bo były przyklejone nie wiadomo na co.
-
B6 DIVISION
panowie szukam jednej felgi a dokładnie bębna 6,25 x19 na 40 srubek czyli rh/artec itp.Moze byc cała felga rant ,bęben itp.Moze ktoś ma,albo gdzies widzał np. artec turbo p,crossline itp
-
wysyłka długich przedmiotów
na poczcie do 150?wysyłałem zderzak pocztexem i bez problemu przyjęli.A jak robia łache to popros żeby Ci pani naczelnik napisała na kartce ze odmawia wysłania przesyłki i wtedy Ty będziesz wiedział co z tym zrobić.Zawsze pomaga taki tekst .
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
powiem tak,ja mam z parksaida lutownice(stacja lutownicza),wyrzynarke i szlifierke oscylacyjna.Działaja już kilka lat bez problemu.Swego czasu u mojej sąsiadki jakas firma wymieniała okna i używali młotowiertarki parksaida,zapytałem jak im się sprawuje to powiedzieli ze lepsza niż zielony bosch którego dość szybko zajeździli,a ta działa i działa.....
-
Pytanie do znawców tematu - wiertarka
a ja polecam elektronarzędzia PARKSIDa dostępne w lidlu,sa produkowane w tej samej fabryce co Bosch.Jest na nie 3 lata gwarancji,gdyby cos reklamujesz i oddaja kase albo nowy sprzet bez zadnej łaski i procedur.Oczywiscie mówimy o pracach domowych.