Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Auto bajka :kox:

nie byłeś dzisiaj przypadkiem na ch targówek z chłopakami z cultstyle? Byłem przejazdem i jak zobaczyłem auto to od razu pomyślałem że to twoje :smiley:

Bylo podjechac [emoji41]

Wyslane tostem z maslem.

Byłem raptem 5 min w ch targówek z kumplem szarym seicento sporting :decayed:

Postaram się podlecieć na jakiegoś spota żeby bliżej się przyjrzeć i chwilę pogadać :wink:

Zgadamy sie :)

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano

kolor:jerk: zacna furka i fajne mody:wink:

Opublikowano

Kocur :D

Opublikowano
  • Autor

d998a20c-f879-4809-b9d9-2e11d34e4a91_zpsa470a9ff.jpg?t=1404039247

Fura umyta :whistling:

CAM00534_zps17276edf.jpg

Nawoskowana :whistling:

CAM00535_zpsb562f2be.jpg

I rameczka poszla w czern :naughty:

Opublikowano

lampy wracaja czarne czy zostaja t e ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
lampy wracaja czarne czy zostaja t e ?

Czarne mi sie znudzily :wink:

---------- Post dopisany 23-07-2014 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 13:28 ----------

Kilka fotek ze zlotu w Łowiczu :decayed:

DSC_3693_zps02e99971.jpg

DSC_9091_tonemapped_zps2f618a4f.jpg

DSC06050_tonemapped1_zpseb18b3b4.jpg

IMG_2116_zps06a41b1e.jpg

IMG_2104_zpsf91dff50.jpg

10556298_972211796132935_6677014616975822622_n.jpg

IMG_20140628_2127142_zps8ab6655a.jpg

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Kolorek jest kozacki sie prezentuje fura ..

Dobrze by wyladaly ranty z przodu takie jak z tylu

Opublikowano
  • Autor
Kolorek jest kozacki sie prezentuje fura ..

Dobrze by wyladaly ranty z przodu takie jak z tylu

Z tym et bylo by slabo to zmiescic :P

Wyslane tostem z maslem.

Opublikowano
Kolorek jest kozacki sie prezentuje fura ..

Dobrze by wyladaly ranty z przodu takie jak z tylu

Z tym et bylo by slabo to zmiescic :P

Wyslane tostem z maslem.

Wszystko idzie ogarnąć ;)

Blotniki rs'a :D

Opublikowano

Wyprostuj tlumik i bedzie fest :D

Opublikowano
  • Autor
Wyprostuj tlumik i bedzie fest :D

On zyje swoim zyciem :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka kiedyś widziałem ja pod macro na młocinach :wink:

Opublikowano

Jak Ty się na takim setupie dotoczyles do łowicza?:schock:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Jak Ty się na takim setupie dotoczyles do łowicza?:schock:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

W 3 osoby :decayed: Ogolnie nie jest tak nisko wiec daje rade :kox:

Opublikowano

u mnie jest 58 przód i tył, i jeżdzi się całkiem nieźle, wiadomo trzeba uważać , czasem gdzieś przytrze, ale jest ok:decayed:

Opublikowano

Ślicznotka nie ma co i kolorek miodzio:wink::wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ślicznotka nie ma co i kolorek miodzio:wink::wink:

Jeszcze duzo pracy nad nia :whistling:

10346392_686714878063652_291218742535587

983761_686869144714892_49886484514614506

A teraz z Ciechanowa :decayed: Wyjebalem troche odboja w tylu i troche siadlo dupsko :naughty:

Opublikowano

Siadło siadłoo :)

Miałem jechać też , ale nie miałem kierowcy bo byłem po weselu :D

Widzimy się na OEM :good:

Opublikowano
  • Autor

Siadło siadłoo :)

Miałem jechać też , ale nie miałem kierowcy bo byłem po weselu :D

Widzimy się na OEM :good:

Smigasz ze mna i Wandrzejem? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.