Treść opublikowana przez Klajtekkk21
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe za***iście to wyszlo:wink: robi wow
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Swir jak zwykle dobry wybor, kolo siadzie za***iście tylko dobre gumy zapodaj pozdro
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
Ciesze sie ze wam sie podoba na dniach jeszcze wpadna dystanse 15mm na tyl no i negatyw do tego, poniewaz przod troche sie rozkraczyl a tyl stoi tak jakos dziwnie prosto hehe pozdro
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
No Szafa teraz po tych kilku fotkach moge ci powiedziec ze felgi rozjebaly mnie, poprostu jest Ameryka
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak to prawda przerabialem to kazde sie ugniataly i pekaly no i wypadaly Teraz mam z poliuretanu odboje i jest malina, nic sie z nimi nie dzieje. WhyMe ogarnij jakas sesyjke:wink:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Pieknie Junior Ale przydalo by sie troszke wiecej gleby, dasz rade schowac troche kolo i dac nizej czy nie da rady?? pozdro
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Osobiscie zostawil bym czerwone lusterka zeby nie przesadzic. W takiej postaci twoja audica urywa jaja
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe za***iście to siadlo, mowilem ze bedzie kozak... Rozjebaly mnie te biale prosiaki na niebieskiej a4 pozdro
-
Falujace obroty!!!
Witam Pisze w sprawie mojego kolegi, jego zonka ma audi a3 1.6 benzyne i strasznie zaczela falowac na obrotach, niemam pojecia co jest grane dlatego zwrocilem sie do was o pomoc. Sprawdzalem Vagiem bledy i pokazalo takie cos: 17549-obliczanie mocy - wartosc nieprawdopodobna 17698- czujnik temperatury silnika - sygnal za maly 16556- System zbyt bogaty Bede bardzo wdzieczny za pomoc. pozdrawiam
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
No pieknie to siadlo, no i ladnie to wysmalcowales
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
No elegancko junior, teraz tylko do ziemi i bedzie za***iście pozdro
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Tył leży na odbojach.Mógł bym je trochę przyciąć ale wole trochę poczekać jak się uklepią Aha rozumiem, nom wszystko zalezy jakie masz odboje, moje tak jak uciolem tak leza nie ugniotly sie nic.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Pieknie siadlo to kolo na twoim avancie jedynie troszke nizej moglo by byc z tylu bo przod lezy za***iście. pozdro
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
Zalozylem dzis kola na samochod Na dniach postaram sie wyrolowac nadkola i zejsc nizej no i dystans na tyl: pozdro
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Piekna audika Kola super ale z zielonym rotorem lepiej mi lezalo
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
Wpadly jeszcze czarne srodki lamp przednich no i przyciemnienie migaczy i blendy No i wkoncu przyszly wczoraj kola Dare BBs Mala przymiarka dzisiaj byla: Jeszcze tylko musze gumy zamowic i na auto POZDRO
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Junior za ciebie tez trzymam, czekam caly czas na przymiarke
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
OK koniec OT WhyMe ty nie dygaj bo nie jestes sam z takimi felami, luknij do tematy cymek28 on tez laduje 10J na tyl pozdro trzymam kciuki
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm Trzeba to robić powoli i z głową, mocno grzać... U mnie nic nie pękło a też straszyli i gadali że sie nie uda... To prawda, Strasza ci zazwyczaj co nigdy nie robili hehe:polew: ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Ja u siebie duzo czasu poswiecilem i zero sladu, podstawa tak jak mowisz grzanie no i mm po mm i do przodu.... pozdro
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Gracjan nie chodzi o naciagnie lakieru o 2cm ale mozna wyrolowac tak jak ja wyrolowalem i juz masz 1 do 1,5 cm ---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- Poprostu blotnik bedzie sie konczyl tak \
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Sorry ale jak ktos nie umie rolowac to tak sie to konczy Pare osob z forum rolowalo i jest gitara zobacz chociazby gracjana jak zagiol bude bez sladu, ja wypchnolem z tylu 1cm moze troche wiecej i tez jakos lakier nie popekal jak dobrze sie za to zabierzesz to niema problemu ---------- Post dopisany at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- WhyMe oni cie tak tyraja bo ci kola zazdroszcza popatrzcie na avanta zielonego z fela od x5 DZIEKUJE
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe po co kombinujesz masz dobre oponki założone, ładnie sobie to spasuj wyroluj nadkola i będzie sweet
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Golfik to tylko weekendowe auto tylko trzeba go ogarnąć, audi jeżdżę na codzień do pracy itp, kola zostaną chyba tak jak są tylko bym chciał troszkę niżej zejsc...
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Niezle niezle jak bede u siebie kombinowal napewno wykorzystam twoje rysunki dzieki za pomoc...
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
oooo cos dla mnie musze to obadac niedlugo, dzieki