Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Nadeszla pora na zmiany i padł wybór na Audi A4 B5 Avant. Wcześniejszy mój dupowuz na zdjęciu poniżej :evil:

Honda civic V generacji 1.6 130 koni :] było w niej dużo zrobione od felg , gwintu po modyfikacje silnika itd itd... dużoooo by pisać.

img2945y.jpg

By bartoszewski85 at 2010-11-04

A więc teraz zaczynamy nową zabawe z Audicą mam nadzieje ze fundusze pozwolą na doprowadzenie również do tego wszystkiego co będe chciał w niej zrobić jak w poprzedniczce :cool1: Zeszło mi z szukaniem tego modelu z tym wyposażeniem długo ale znalazłem :naughty:

Model : Audi Avant A4 B5 2001 rok pełny polift :D

Przebieg : 196 tys

Silnik : AJM 1.9 tdi 115 koni + czipek w obecnej chwili ma 140 koni

Wyposażenie:

-elektryczne 4 szyby

-klimatronik

-podgrzewane fotele

-czujniki parkowania

-domykanie i otwieranie szyb z pilota

-abs

-esp

- poduszki powietrzne x4

- centralny zamek z pilota

- dzielona tylna kanapa

- podłokietnik z tyłu

- łokieć przód ori skóra

- fotele półkubły skóra

- elektyrczna regulacja odcinga ledzwiowego w fotelach

- pogrzewane spryskiwacze szyb przednich

- kierownica regulowana w 2 płaszczyznach

- kiera z S4 :D trzy ramienna w skórze

- ręczny w skórze

- 1/2 fis

- elektryczna regulacja świateł

- immobilizer

- wspomaganie kierownicy

- nagłośnienie BOSE ( 6 głośników + wzmak + subufer , wszytsko hula jak należy)

- pakiet oświetlenia ( nogi , drzwi itd dużo tych lampeczek :P )

- kratki podświetlane

- lusterko Samo ściemniające

- kontrola pasów

- zima 15 stalówki

- Skóry czarne środek - boczki kanapa fotele łokieć i inne co trzeba :)

- konsola 2 din z radiem symphony

- itd. (się pewnie coś znajdzie o czym zapomniałem )

A tu zdjęcia gwintu KW , po zimie będzie zakładanie :rolleyes:

imag0192a.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

imag0196ev.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

Zaraz po zakupie byly porobione rozrządy paski oleje filtry itd teraz tylko śmigać :>

No i kółeczka na lato Rh Zw3 18''

2000488852.jpg

By bartoszewski85 at 2011-12-16

Sezon 2012 :]

imag0261c.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0260s.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0256k.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0255n.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0262z.jpg

Sezon 2013 :]

A tak na wstępie kupione z przebiegiem 196 tys. teraz ma 215 :P

-początek:

*została zregenerowana turbina (ze starej turbiny została tylko obudowa)

*wymiana oleji filtrów itd

*usunięcie kata oraz zatkanie egr

*wpadły tez opony przód 215/40 tył 225/40 18stki oczywiście

*no i zmiana dystansów z 5 mm na 20 mm na przód i 10 mm tył

*skóra z s4 fotele półkubełki podgrzewane kanapa łokieć boczki bose

*wymiana tarcz klocków przód i tył

86865610.jpg

27507877.jpg

13204102.jpg

sam3309y.jpg

sam3307.jpg

sam3275l.jpg

sam3274.jpg

sam3265l.jpg

sam3248b.jpg

Plany na 2014... jakieś koło ciekawe , dekory jakiś ala carbon , znaczki na zew. na czarno

No koła na nowy sezon zamówione . Miało być coś innego ale się zdecydowałem na takie z VW Tourega 19 / 9 cali szer. 5x130 ;-)

eyqk.jpg

wrjs.jpg

lnwo.png

Hydrografika :wink:

DSC_0092.jpg

DSC_0095.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

DSC_0099.jpg

DSC_0100.jpg

DSC_0101.jpg

DSC_0103.jpg

DSC_0104.jpg

DSC_0105.jpg

Opublikowano

Witam na forum :good: Fura bardzo ładna i kolorystycznie identyczna jak moja, również mam sraczkowaty środek :polew: Spójrz do mojego tematu, być może znajdziesz coś co Cię zaintryguje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam na forum :good: Fura bardzo ładna i kolorystycznie identyczna jak moja, również mam sraczkowaty środek :polew: Spójrz do mojego tematu, być może znajdziesz coś co Cię zaintryguje :naughty:

tematów już sporo przeglądnołem na forum a4 :) , a co do środka z tego co kojarze masz granatowy czy jakoś tak u mnie jest czarno szary :tongue4: , tylko zdjęcia ciulowato wyszły :disgust:

Opublikowano

Świetna honda :slina::good:

O wygląd Twojego audi możemy być spokojni :naughty::kox:

Opublikowano

Świetna honda :slina::good:

O wygląd Twojego audi możemy być spokojni :naughty::kox:

Dokładnie, jak człowiek raz juz zarejstrował sie na forum moto i rezał auto, to kolejne auto też bedzie z głową robione :good: taka choroba :naughty:

Co do planów mozna pomyśleć o xenonie :wink4:

Opublikowano

AJM na 140 wykręciłeś :good: też z czasem się do mojego jakiś wirus przypałęta.

Opublikowano

ładnie...140 Qcy mysle, ze tez zdobede sie na to

ładna furka prawie jak moja tylko, ze ja mam bez relingow :kox:

Opublikowano

Ładnie się prezentuje... Kolorek na +, no i ten środek... Widać że zadbana....

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :]

A co do xenonów to nie chce ich zbytnio nawet jak szukałem audi to sie nie rozglądałem szczególnie za tym :hi: ,

narazie to co napsialem musze zrobić a później dalej bedziemy coś pewnie działać :] ale puki co tylko w estetyce auta .

Opublikowano

ładna A4ka :), posprawdzamy w środę co i jak :naughty:do zobaczenia pozdro

Opublikowano

wypas Hondka :decayed: Audiola bardzo fajna, sądząc po poprzednim projekcie, ten również będzie solidny :kox: ten kwint nie stał niedawno na allegro? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wypas Hondka :decayed: Audiola bardzo fajna, sądząc po poprzednim projekcie, ten również będzie solidny :kox: ten kwint nie stał niedawno na allegro? :cool1:

Postaram się coś podziałać w kierunku aby się wyróżniała z tłumu :evil: , a co do gwinta był on na allegro , kupiłem go od gościa ktory mial bordowego avanta , po zimie będzie dopiero montaż , teraz trzeba 18stek poszukać :]

Opublikowano

no właśnie miałem też wziąć ten gwint, bo w dobrych pieniądzach był ale spóźniłem się 1 dzień... już wiem kto mnie uprzedził hehee :decayed: czekam na dalsze mody :decayed: ELO :good:

Opublikowano

fura powierzchownie sprawdzona :wink4:, bardzo fajne wyposażona, teraz tylko gruntowne mody i będzie dobry "streetowy daily driver" :naughty::)

Pozdro i do zobaczenia!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i na sezon letni takie koło wpadło , rh zw3 18'' : 9 cali przód 9,5 cala tył :wink4: .

2000488852.jpg

By bartoszewski85 at 2011-12-16

Tylko zostanie mi do dokupienia 2 dystansne i oponki ale jaki rozmiar to się jeszcze okażę (chyba że ma ktoś jakies propozycje ciekawe) . A co do koloru albo zostanie taka zieleń albo jakiś inny.

Auto również po wymianie rozrządów , pasków , filtrów itd . Doszły ledy do pakietu oświetlenia . Zdjęcia dołączę jak się jakaś pogoda ciekawa zrobi .

Opublikowano

No i będzie się miało na czym toczyć.Felunek ładny tylko osobiście jakoś mi ten zielony kolor nie podchodzi.Audi widać,że zadbana gratuluje dobrego zakupu.

Opublikowano

Na gwincie i tym kole plus doby naciąg będzie kosa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koła zostaną puki co zielone , jakieś stickery zielone i mam nadzieje że będzie to miało ręce i nogi :rolleyes: . Nie chce malować ich na złoty bo już na forum było a nie chce robić xsserraaa jakiegoś . Może z czasem inny kolor :)

A ktoś z Was się bedzie orientował jaki by dystans wlanąc na przód i na tył do tych kół?

Bo koleś mi dał do nich na 25 mm .

Opony chce na nie załozyć 225/40 na przód i na tył. Myśle że się jakis naciąg nanich zorbi delikatny , felgi maja 9 przod i 9,5 cala tył .

Opublikowano

Koła zostaną puki co zielone , jakieś stickery zielone i mam nadzieje że będzie to miało ręce i nogi :rolleyes: . Nie chce malować ich na złoty bo już na forum było a nie chce robić xsserraaa jakiegoś . Może z czasem inny kolor :)

A ktoś z Was się bedzie orientował jaki by dystans wlanąc na przód i na tył do tych kół?

Bo koleś mi dał do nich na 25 mm .

Opony chce na nie załozyć 225/40 na przód i na tył. Myśle że się jakis naciąg nanich zorbi delikatny , felgi maja 9 przod i 9,5 cala tył .

hehe dobrze że pozbyłem się moich kół :decayed: co do opon to tylko i wyłącznie 215/35/18 i będzie klasa :slina:

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak gwint będzie na swoim miejscu i felunek oczywiście wrzuć jakieś foto bo aż ciekaw jestem jak będzie to wyglądało na Twojej NIUNI :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.