Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miód kolego

Opublikowano
Ostatnio nudziło mi się troszku więc postanowiłem założyć koła juz :P , na przód i tył wpadły dystanse 6 mm . Wyszło wszytsko tak jak chciałem. Na gwincie zostało 5 cm przód regulacji i 6 cm tyłuu..

imag0261c.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0260s.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0256k.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0255n.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0262z.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

Teraz jeszcze muszę dopaść końcówke na tył w chromie i zobaczymy co dalej :D

Wygląda naprawdę za***iście :)

Powiedz jakie masz szerokości felg i opon :)

pozdro furka kozak

Opublikowano
  • Autor

Tak jak już pisałem we wcześniejszych postach przód 9 cali tył 9,5 cala 18" - opona 225/40 przód i tył :]

Opublikowano

świetnie się prezentuje na tych kołach:good:

wywalić wycieraczkę, zadbać o lakier i będzie kanada:kox:

Opublikowano

Piekne fele!!!Oponki nie obcieraja?

Opublikowano
  • Autor
Piekne fele!!!Oponki nie obcieraja?

Jest kilka mm od sprężyny do opony i jest ok :) a o ranty nie obcierają czasami tylko przy skręceniu ale to muszę w dołek wpaść .

Opublikowano

jest kozak super sie prezentuje na tym felaszku :D

Opublikowano

ładnie ta zieleń na kołach daje po oczach :)

Opublikowano

piknie wyszło :)

Opublikowano

Wrzuć jakąś fajna fotkę jak to z tylu siedzi, jak mocno fela wystaje :kox::kox::kox:

Opublikowano

jeszcze jakis detal w kolorze zielonym i będzie:kox:

myślałem o tej feldze, ale w pore nie znalazłem

Opublikowano
  • Autor

Niedługo będzie taka mini sesyja to wtedy dam wieciej ładniejszych zdjęć , chwile trzeba poczekać :]

Kowi87 a o jakie zielone detale ci chodzi ?? np :P

Opublikowano

Nie wiem moze jakas wlepa z przodu zielona, bo lusterka to chyba szkoda ruszać, bo nie obkleisz go ładnie trzeba by malować:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie :) nie będzie żadnego malowania lusterek itd ;] zostaje tak jak jest , wlepy są więciej pewnie już też nie będzie żeby nie przesadzić a co do jakiś modów to wyjdzie w praniu ale będa to już tylko takzwane duperele .

Nooo i pewnie coś jeszcze gwintem pokręce w dół :D

Niedawno była mini sesyja kumpla który się zajmuję lekką fotografią :) a poniżej kilka fot .

audi5y.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-22

audi4y.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-22

audi1go.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-22

imgp12341kopiowanie.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-22

63554132.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-22

Nooo i pewnie coś jeszcze gwintem pokręce w dół :D

Opublikowano

imgp12341kopiowanie.jpg

to chyba na wzór tej czołgistów z USA w RSie:decayed:

Fajnie sie prezentuje, podobna do furki szafy

Opublikowano

Mega foty:jerk:Kowi czy podobna nie wiem dla niewprawnego oka napewno:decayed: Ale wszelkie mody na duzy plus oby tak dalej:thumbup1: ale tak patrze na foty i nie wiem czy to złudzenie czy masz chrom na żeberkach z grilla? Jak tak to ewidentnie bym to zdjął:wink:

Opublikowano
  • Autor

hehe no fota coś ala ,,czołgistów,, ale dużo brakuje do tamtej :P , a co do chromu to jest na grilu i właśnie nie wiem czy zostawiać czy tylko samą ramke dookoła >?

Opublikowano

Maluj ramke, w czarnym/ciemnym kolorze jest to bardzo dobry mod, znaczek moze w zieleń

Opublikowano
  • Autor

ee stop panowie :P bo Ja wczorajszy jestem :P ramka jest tylko w chromie i znaczek reszte czarne :) , więc luz nie przeczytałem ze zrozumieniem posta Szafy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.