Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre aluski :good: a program gdzie robiłeś, bo sam bede robił i szukam dobrej firmy.

pozdro

Opublikowano
  • Autor

Rychu1111 gwint dopiero po zimie będzie montowany i felunek też także jeszcze chwile zejdzie :) narazie zbieram graty . Musze jeszcze dokupic dystanse 2 opony , sróby zabezpieczające i jakieś stickery :) a później będzie fotostory , mam ziomka co robi ciekawe zdjęcia więc sesyja tez powinna być ciekawa .

slava4tdi virus byl robiony w Niemczech w 2009 roku , wbite jest w papierach i są na to jakieś papierki itd... Po zimie się będe udawal na hamownie sprawidzic ile to rzeczywiście ma czy mu coś nie ubyło.

szafa czemu piszesz że dobrze że się pozbyłeś ?? :P hehehe nie będe złotego robił ... nie lubie kopiować po kimś wyglądu swojego auta tylko robic w po swojemu :gwizdanie: :gwizdanie: .... a furkę miałeś ciekawą .. szkoda że seria się zrobiła..

Opublikowano
szafa czemu piszesz że dobrze że się pozbyłeś ?? :P hehehe nie będe złotego robił ... nie lubie kopiować po kimś wyglądu swojego auta tylko robic w po swojemu :gwizdanie: :gwizdanie: .... a furkę miałeś ciekawą .. szkoda że seria się zrobiła..

Prawidłowo :good:

Opublikowano

Będzie git :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Myśle że się bedzie wyrózniało z tłumu jak poprzeniczka moja :slina: , nie lubie seryjną furą smigać na ile $$ pozwoli i coś ciekawego się bedzie trafiać będziemy modzić :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2011, 13:41_________________________________________________Jednak nie mogłem wytrzymać :P .. wczoraj mi się nudziło to pojechałem do kolegi na garaż żeby założyć gwint :cool1:

imag0196ev.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

imag0194ky.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

imag0192a.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

Został wyczyszczony nasmarowany smarem miedzianym . I opuszczone jak na fotach ... Na zimie styknie a na lato lecimy dalej z obniżeniem.

imag0198uy.jpg

By bartoszewski85 at 2012-01-08

Jest lekko twardo że tak się określe , ale oke :) . Juz mi chyba zboczenie po wcześniejszym aucie zostało z zawiechą :naughty: .

Teraz tylko czekać na wiosne :tongue4:

Opublikowano

Robiłeś może logi? Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z koksem na dynamicznych.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Robiłeś może logi? Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z koksem na dynamicznych.

Nie robiłem żadnych logów jeszcze tak bardzo opanowanego Vaga to nie mam , ale powoli powoli . Muszę kogoś dopaść w Rzeszowie kto już cos robił i podpytać :)

Opublikowano

Robiłeś może logi? Jestem ciekaw jak wygląda sytuacja z koksem na dynamicznych.

a jak ma wygladać, doładowanie 1,25bara

na zime odpowiedni setup :kox:

Opublikowano

jest ok :wink4:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Pomysl o rozporce coś bo bude sobie tylko rozklekotasz na dziurkach na gwincie jak skrecisz dobrze :naughty:

Opublikowano

tył stoi wyżej :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Zima Zima :( , po zimie będzie niżej przód i tył :cool1:

I taka pierdółka mi do felg jeszcze doszła

54915502.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-19

Jeszcze tylko dystanse i można 1 kwietnia już zakładać :gwizdanie:

Opublikowano

do koloru auta zielone fele będą :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziś była mała przymiarka felg :P żeby dystanse w końcu jakieś dopasować. Wyszło na to że na przód polecą 10 mm a tył 5 mm i będzie okej , nie chce żeby strasznie jakoś wystawały za rant :] a jak się nie spodoba to się zmieni :)

imag0235u.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0237vd.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

Opony na felgach 225/40/18 , niektórym się nie będzie podobało a niektórym tak , ja chciałem że coś zostało jakiego kolwiek komfortu .

Zdjęcie zrobione na szybko , no i poniżej jeszcze kilka zdjęć z wlepkami które niedawno doszły.

Zostaly jeszcze 2 wlepy do przykejenia :evil:

imag0231q.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0228v.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

imag0230o.jpg

By bartoszewski85 at 2012-02-21

Opublikowano

ten zielony trochę mi nie pasi- czas pokaże coś wymyślił :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Zieleń wymiata :kox:

Opublikowano

na sezon będzie kox na tym kole :decayed: tylko oponki jakby takie wpadły 205/40 to by był już masakrator :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio nudziło mi się troszku więc postanowiłem założyć koła juz :P , na przód i tył wpadły dystanse 6 mm . Wyszło wszytsko tak jak chciałem. Na gwincie zostało 5 cm przód regulacji i 6 cm tyłuu..

imag0261c.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0260s.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0256k.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0255n.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

imag0262z.jpg

By bartoszewski85 at 2012-03-02

Teraz jeszcze muszę dopaść końcówke na tył w chromie i zobaczymy co dalej :D

Opublikowano

super to wyglada :) gratulacje furki :) nie moge oderwac oczu od niej :P

Opublikowano

no bardzo fajnie wyszło:oklasky:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.