Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2din we wnetrzu robi robote, nie będziesz załował zakupu:wink:

Opublikowano
  • Autor

Konsole 2 din juz mam :). Teraz tylko radyjo :) Takze kowi dzieki za info odnośnie radii , tak czy siak pewnie bede je zakładał bo mnie NosiiiI :P ale jeszcze nie wiem które .

Opublikowano
Konsole 2 din juz mam :). Teraz tylko radyjo :) Takze kowi dzieki za info odnośnie radii , tak czy siak pewnie bede je zakładał bo mnie NosiiiI :P ale jeszcze nie wiem które .
celuj w F900BT tylko z kompletem mikrofon i antena, bedziesz zadwolony, to zlinka wyzej to ma zdecydowanie za maly ekran :kwasny:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ładnie sie prezentuje a twoja felga chodzi mi po głowie,taki rant bym chcial :)

Opublikowano

Super autko w ruchu pewnie przyciąga uwagę :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W ostatnim czasie polowałem na jakies radio z dvd mp3 gps itd.. miał byc pioneer jvc lub coś z tej półki ale .... hajs mi na coś innego jest potrzebny. Ostatecznie wpadło coś takiego w dobrej cenie było więc wziałem jak mi się znudzi to się zmieni 8-) Nie ma to miliona kolorów ale wolałem to niż seryjne radio ori z navi .

m-dvd5542r macrom

Radio ma to:

-gps

-mp3

-dvd

-divix

-pilota mozna podłaczyć

-bluetooth

-ekran 7 cali

itd

kgrhqnjcfc2trjkd7bq9cbf.jpg

63915795303400302511166.jpg

A tak wygląda w aucie . Nie jest do końca jeszcze wsadzone bo brakuje ramki 2 din i anteny gps wieć dopuki tamtego nie bedzie zostaje tak.

dsc0015ss.jpg

Dużo zabawy z tym nie było bo sa do audi i systemu bose przejściówki robione :pilka: wiec wszystko gra i buczy bardzo dobrze :lol: nawet lepiej niż na radiu symphony.

Opublikowano

Ramkę naokoło rezasz samemu?

Opublikowano
  • Autor

Nie nie .. będe kupował są na allegro jakies gotowce . Juz raz kupowalem ,zakładam i jest.

Opublikowano

Elegancko wyglada, ile dales, moze byc tutaj albo PW, obszywasz fotele skora?

Opublikowano
  • Autor

Pw Poszło :D , co do foteli to nie wiem być może . Teraz musze ogranać felgi opony do nich inne i dystanse inne .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Temat z radiem 2 din narazie odpuszczony radio jest na sell gdyby ktos chcial oddam :] cena jest podana na aukcji .

A wczoraj w łapy wpadło mi cosik takiego , taka mała zapowiedz .

audia4b5zmianadekorowna.jpg

Jutro montaż jak ogranę to wlepie jakies fotki.

Opublikowano

z s4 dekory te jasne czy ciemne aluminimu?

Opublikowano
  • Autor

dekory zostawiam swoje :D , szczotkowana stal czy jak jej tam się zwie :P

Opublikowano

a to takie samo dzidostwo mam:decayed:

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu ogarnięty środek . Fotele kanpa i boczki wpadły z Audi S4 avanta.

-Boczki Bose

-Fotele półkubełki podgrzewane z poduchami.

-Cały środek wszystkie pastiki zmienione na czarne.

Oczywiście nie obeszło się bez urawania jakiegos plastiku noooo ale :metal:

Brakuje jeszcze tunela środkowego i łokcia w skórze ale to już pewnie na dniach wleci i na wiosne sprzątane i pewnie jakieś pranie 8-)

Tak to wszystko wygląda.

99844072.jpg

12390970.jpg

45204795.jpg

91510079.jpg

38121231.jpg

58576729.jpg

Teraz czas na poszukanie 215 na przód polerke rantów malowanie felg no i lamp przednich :roll:

Opublikowano

od razu inne wnętrze:jerk:

Opublikowano

Kocurne wnętrze! 4x elektryczne szybki :jerk: Sam chcę u siebie wymienić deskę, konsolę środkową, tunel i wszelkie plastiki na czarne, bo z fabryki wyjechał z zielonymi :facepalm:

lampy całe dajesz na czarno? :decayed:

Opublikowano

jeszcze łokieć i można spać w środku:grin: grubo się w środku dzieje

Opublikowano
  • Autor

No też się ciesze z tego wnetrza aż sie inaczej siedzi :]

Junior a lampy pewnie tak będe miał zabawe jak bedzie bliżej ciepła sa bede chciał ogarnąc je żeby miec satysfakcje.... Musze tylko plastiki ze 2 wymienic co mi sie polamały w środku moje szarne malne czarnym matem i bedzie ;] , mam takiego spreja do plastików specjalnego później czarny mat i jazda w poprzednim aucie malowałem i sie trzymało jak głupie :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.