Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mega to wyszło:naughty: ostatnia najlepsza

Opublikowano

Łogień :kox:

Opublikowano

Te zdjęcia miażdżą :slina:

Opublikowano
Sławek wiem wiem czytałem :P ale nie wiem czy się bede z tym bawił. :] jak bys był na Rzeszowie koło wtorku daj znać na PW masz numer do mnie .

A tu jeszcze reszta fot z rig shota.

http://imageshack.us/a/img839/2857/img89751.jpg

http://imageshack.us/a/img197/8008/img8994em.jpg

http://imageshack.us/a/img713/262/img8990mi.jpg

Czarne Avanty zawsze będą ryć beret :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Z nowości ...

cfk6.jpg

Ostanio jakaś ku..wa zajechała mi droge i ratując się zeby nie wje,bać sie w nia uciekałem na krawęznik i oto efekt rant caly rozp... i coś mi lekko w kole stuka...jeszcze nie doszedłem co to ale sie i tak mi szykuje wymaian przedniego zawieszenia... :/

Na zdjęciu tragedii nie ma ale caly rant jest przetarty ma ktoś jakiś sposób na to co z tym zrobić?

Opublikowano

papier i potem polerka ale słabo widać jakie to mocne.Ja bym nie jechał do zera tylko zaokrąglił zadziory i przepolerował będzie mniej widoczne

Opublikowano

kupić nowy rant

Opublikowano

na zalesiu regeneruja felgi, podjedz zapytaj:wink:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam po długiej nieobecności .

Nadchodzi zima później nowy sezon :lol: pasuje zmienić koła na jakieś inne , mam tu kilka przykładów tylko nie wiem które będą fajne , chyba ze ktoś ma coś innego na oku to prosze klepać foty. Fundusz też jest okrojony także nie przesadzać :mrgreen: , mysle żeby sie zmieścić w kwocie 2-2.5 :->

Nr 1

a9z3.jpg

Nr 2

eef5.jpg

Nr 3

3jwp.jpg

Nr 4

zqkz.jpg

Nr 5

vhtf.jpg

Nr 6

jiva.jpg

Nr 7

rux2.jpg

oczywiście tylko 18stki... wchodzą w grę,

Jak by sie komuś nudziło może zrobic mi koła te na moim aucie . Dzieki

Opublikowano

swoje zw3 już pogoniłeś?

Opublikowano

1 i 4 moim skromnym zdaniem. Odświeżyc zaciski, jakis ciekawy kolor dobrać i bedzie GIT:decayed:

Opublikowano

1 są już popularne na rynku i w sumie 6 też, ale to są moje opcje trzecia opcja zostawić na ZW3 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe ZW3 napewno idą na sprzedaż puki co jeszcze leża ale niedlugo będa wisiały na allegro i róznych forach , mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Opublikowano
hehe ZW3 napewno idą na sprzedaż puki co jeszcze leża ale niedlugo będa wisiały na allegro i róznych forach , mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:

Opublikowano
hehe ZW3 napewno idą na sprzedaż puki co jeszcze leża ale niedlugo będa wisiały na allegro i róznych forach , mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Moim zdaniem żadnafelga z tych co pokazałeś na b5 nie zrobi takieo szału jak zw3, ja bym je tylko odświeżył i jeszcze pozbierał na nowe koło bo niestety za 2.5 klocka nie kupisz fajnego kółka:whistling:

+1

a juz napewno nie rotory i wintery 7.5cala:thumbdown:

Opublikowano
mam je juz 2 lata troche mi sie znudziły i przejadły...

Zmień kolor :whistling:

Opublikowano

W ostateczności zastanowiłbym się nad tym kołem z audi tt 9j r18, ktoś z klubu miał je na sprzedaż:wink:

9539927538_88eb18c801_b.jpg

Opublikowano
  • Autor

To są opcje takie co mi wpadły w oko puki co czasu jest jeszcze wieć się moze cos nawinie, fundusze mam ograniczone bo za rok sprawa Wesel Mieszkań itd wiec za bardzo nie ma jak szaleć ani odkładać... inne będa wydatki... Najlepsza opcja co mi sie widziala do 3SDM ...ale ... 4 tys.. to za dużo. A co do ZW3 to ida na sprzedaż tak czy tak :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.