Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To są opcje takie co mi wpadły w oko puki co czasu jest jeszcze wieć się moze cos nawinie, fundusze mam ograniczone bo za rok sprawa Wesel Mieszkań itd wiec za bardzo nie ma jak szaleć ani odkładać... inne będa wydatki... Najlepsza opcja co mi sie widziala do 3SDM ...ale ... 4 tys.. to za dużo. A co do ZW3 to ida na sprzedaż tak czy tak :P

Wesele to najlpsza opcja ukrycia pewnych wydatków:naughty: przyszła małżonka wcale nie musi o wszystkim wiedzieć:whistling::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehehhehe :D SZAFA :D tyszz prowda :D :D :] mówisz ze da rade tak hehehe :D a co do cen to jej nawet nie mówie bo by na zawał umarła :P

Opublikowano

Da rade, przetestowane hehe:decayed: A tak wracając do fot felg to czym się oprócz koloru różni nr1 od nr3?? Co do kasy jak by moja wiedziała ile wpakowałem w same koła to myślę że musiałbym jej wybaczyć pare rzeczy hehe:whistling::grin:

Opublikowano

Uuu to żona musiała nieźle po szaleć :what::thumbup:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Tylko opcja 5 bo pozostałe wzory są zbyt popularne.

Opublikowano
  • Autor

Fele wybrane , teraz poczkać aż sprzedam moje :]

Będa z foty nr 7 w 18stce na 19stki ori mnie nie stać także beda na rok albo 2 chinczyki . Opony 215 lub 205 bo one maja 8 cali ;]

Opublikowano

słaby wybór, jeszcze żeby były szersze, i odpowiednie et co by chociaż wklęsła ta felga była, RH są długo długo przed nimi stylistycznie w B5:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Być może Kowi ale tak jak pisałem 19scie cali za dużo kasy i a nic innego nie ma 1 8stce ciekawego a reszta z tych kół oklepane już a co do x5 to coraz wiecej na auta ludzie zakładaja.

A tu fota jak bedzie wyglądało oczywiście będzie gleba większa bo tam koło poleci w nadkole :P

03s7.jpg

Opublikowano
betty-faint.gif
Opublikowano

Jak już masz iść w wstecz (bo to Ci prawie każdy napiszę) to zostaw RH ZW3 i jebnij rotor w jakiś kolor ewentualnie sprzedaj ranty i kup szersze a z dobrą oponą zrobią gnój ,bo zakup tych "fejk rotorów" to mega krok w tył nie wspominając o jakości i trwałości tych felg.

Opublikowano
  • Autor

Felg z rantem napewno już nie kupie to jest pewne... narazie zostaje opcja z tymi.. chyba ze ktos coś zapoda z inna felga to będe wdzieczny...ale zadnych rantów itd...

Opublikowano
  • Autor

3 SDM najbardziej mi sie widza :P ale tez cena ... ponad 3 kafle... i tak widze znalazłes taniej bo ja wszedzie jak szukałem to po okolo 4 tys. Byc może jak sprzedam moje w dobrej cenie dołozy się cos do tych... puki co musze sprzedac a czasu do wiosny troche jest.

Ps. Dzieki za info

Opublikowano

Model 0.01 pasowałby :decayed:

Opublikowano

koło z s5 rs6 bedzie git wygladac

Opublikowano
  • Autor

Panowie jednak przekonaliście mnie :D nie bedzie tamtych kół na 100 % a jakie będa to będzie niespodzianka .

Opublikowano

zw3 za dobrą kasę poszły? Myślałem, że dłużej będą stać :decayed:

Uchyl rąbka tajemnicy.. tak na mikułaja :grin:

Opublikowano
Panowie jednak przekonaliście mnie :D nie bedzie tamtych kół na 100 % a jakie będa to będzie niespodzianka .

Większej niespodzianki niż chęć zamiany skręcanych felg RH na podróbki Rotorów już chyba nie może być :decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.