Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszła w końcu wiosna śnieg gdzie niegdzie leży ale już mam dość zimówek i postanowiłem zalożyć lat.

Jak pisalem wcześniej na przod wlazły 215/40/18 a tył zostawiłem 225 . Zmieniłem też dystanse w przodzie będa 20 mm a tył 10 mm :] auto tez poszło na glebę z deka przesadziłem od wahacza mierzyłem to jest równe 5 cm , musze tylko coś z przodu ranty na nadkolach sklepać albo coś je podoginać bo mi trze opona a miesiąc takiej jazdy i po oponie będzie.

A tu takie foty.

dsc0155ki.jpg

dsc0156em.jpg

dsc0159md.jpg

dsc0160vg.jpg

dsc0161tj.jpg

dsc0163mw.jpg

dsc0165dh.jpg

Opublikowano

Jest dobrze:wink: ila na glebie?

Opublikowano

obstawiam 61 do błotnika:naughty:

Ładnie usiadły,jest koło jest gleba,dla mnie grubas:wink:

Opublikowano
obstawiam 61 do błotnika:naughty:

Ładnie usiadły,jest koło jest gleba,dla mnie grubas:wink:

cos czuje ze mniej niz 61, jakos 60 przod

Opublikowano
obstawiam 61 do błotnika:naughty:

Ładnie usiadły,jest koło jest gleba,dla mnie grubas:wink:

cos czuje ze mniej niz 61, jakos 60 przod

kurde,ma niżej niż ja na 35.... idę kręcić gwintem:naughty:

Opublikowano

Według mnie nie podszedł za bardzo ten kolor rotoru wydaję się jakby był brudny ;/ ale może foty tak to tylko odzwierciedlają :) nie mniej jednak gleba syta :)

Opublikowano

no gleba na maxa, idzie tym skręcać w ogóle?

Opublikowano
  • Autor

chłopaki ranty z tylu sa sklepane w seriii :)) :D , przod tylko musze podklepac bo sie nie daj jechac czasem :] a gwint jeszcze zostalo z przodu jakies 3 cm regulacji i z 3 cm z tylu :D

Opublikowano

jest grubo .... zeby nie powiedziec tłusto:)

Opublikowano
chłopaki ranty z tylu sa sklepane w seriii :)) :D , przod tylko musze podklepac bo sie nie daj jechac czasem :] a gwint jeszcze zostalo z przodu jakies 3 cm regulacji i z 3 cm z tylu :D

jak sklepane ranty w serii? ile masz na glebie pisz a nie:decayed:

Opublikowano

dobra gleba, mega wygląda na tym kole, dobrze że prysnąłeś je na srebrno :naughty:

Opublikowano
chłopaki ranty z tylu sa sklepane w seriii :)) :D , przod tylko musze podklepac bo sie nie daj jechac czasem :] a gwint jeszcze zostalo z przodu jakies 3 cm regulacji i z 3 cm z tylu :D

jak sklepane ranty w serii? ile masz na glebie pisz a nie:decayed:

bo z tyłu nie ma takiego poziomego rantu, tylko pionową blachę, ja i tak bede wypychał te tylne delikatnie:wink:

Opublikowano
chłopaki ranty z tylu sa sklepane w seriii :)) :D , przod tylko musze podklepac bo sie nie daj jechac czasem :] a gwint jeszcze zostalo z przodu jakies 3 cm regulacji i z 3 cm z tylu :D

jak sklepane ranty w serii? ile masz na glebie pisz a nie:decayed:

bo z tyłu nie ma takiego poziomego rantu, tylko pionową blachę, ja i tak bede wypychał te tylne delikatnie:wink:

wiem o co kaman tylko chyba bartosz nie slyszal o rolowaniu, jak sie dowie to odrazu dowali wiekszy dystans:kox:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe słyszałem słyszałem :) ale nic z tego , musze tylko z przodem cos zrobic . W wersjach chyba starszych rant z tyłu miał takie poziomą blachę a tu nie ma z przodu mam coś właśnie takiego w 3 miejscach i trzeba to usunąc :D

Opublikowano

Piekna audika

Kola super ale z zielonym rotorem lepiej mi lezalo :)

Opublikowano
Piekna audika

Kola super ale z zielonym rotorem lepiej mi lezalo :)

mi też:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Noo troszke odświeżmy temat wlepiąc kilka fot w miare uczciwych :]

Co dużo pisać jeździ ogarnięta już ze wszystkim oby tak dalej , będzie miala poprawka WirUsA i dalej się zobaczy :grin:

sam3309y.jpg

sam3307.jpg

sam3275l.jpg

sam3274.jpg

sam3265l.jpg

sam3248b.jpg

Opublikowano

ładnie siedzi skubana:naughty:

Opublikowano

Ładniutka, jaki naciąg masz tam:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.