Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wchodzę pewien że pokazałeś nowe koło :grin: a tu zonk..

Ale puchar niezły, trochę piwska do niego wejdzie :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehehe postaram się jakoś w nie długim czasie pokazać koło :]

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 11:37 ----------

Jeszcze mam takie koło na uwadze co wy na to? czy za bardzo Japonią śmiedzi :P

yyvp.jpg

Opublikowano

wąskie nie jest wklęsłe wiec traci urok:wink: gracjan ostatnio przymierzał takie u siebie:wink:

Opublikowano

Jak wciśniesz tą felgę to będzie kox :wink:

Opublikowano

dobre jest, Gracjan takie mierzył do eSy tylko czarny mat

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem już sam jakie koło zalożyć :P jest kilka co mi się widzi. Te mi chodza po głowie 3sdm 0.01 i jakies bbs-y.... sam juz nie wiem :/

Opublikowano

rota p45r szerokie Warszawa ? Tablica.pl + śruby pływające :naughty:

Ja szukam już 3 miesiące i nic mi się nie podoba :bag: jak tak dalej pójdzie to przywitam nowy sezon na czarnej stali R15 :grin:

Opublikowano

Japonia czy nie moim zdaniem pasuje,ale w jakimś ciekawym kolorze innym niz srebrny:wink:

Opublikowano

Bartosz rota zrobi robotę z dobrym naciągiem i małym et a tak jak rozmawialiśmy to nadkola ucierpia:kwasny:

Opublikowano

super koło .... na 100 % bedzie kox

Opublikowano
  • Autor

Marc!n ogłoszenie nie aktulane :P ja też już szukam i co tydz mi sie nowe koło podoba ... Ostanio nawet od Tourega mi wpadło w oko :wink: więc sam nie wiem... coś napewno kupie w ciągu miesiąca żeby mieć spokój .

Opublikowano

Nawet nie takie drogie :)

Opublikowano
Marc!n ogłoszenie nie aktulane :P ja też już szukam i co tydz mi sie nowe koło podoba ... Ostanio nawet od Tourega mi wpadło w oko :wink: więc sam nie wiem... coś napewno kupie w ciągu miesiąca żeby mieć spokój .

Jak wrzucałem link to jeszcze były :kwasny:

Te 19 Binno jakieś takie bez jaja, a rozmiar w tym wypadku nie jest najważniejszy :decayed:

Ja już koło mam, d*py raczej nie urywa bo żadna to nowość ale mi się podobuje, no i ten tego no.. będę w końcu spał spokojnie i zaczynał dzień od czego innego a nie skrolowania kolejnych stron z kołpakami :jerk:

Opublikowano
  • Autor

No koła na nowy sezon zamówione . Miało być coś innego ale się zdecydowałem na takie z VW Tourega 19 / 9 cali szer. 5x130 :]

eyqk.jpg

wrjs.jpg

a ma to wyglądać tak jak mi przyjdą opony 215/35/19

n4fj.jpg

+ jeszcze dystanse tylko zobaczymy czy beda 30mm czy 20mm to wyjdzie w praniu . Mam nadzieje ze fajnie siądą przy glebie te kólka :wink:

Opublikowano

Juz 3 osoba ma te koło xD popularne sie zrobiło na 2k14

Ale na kombi beda pięknie leżały xD powodzenia w pasowaniu

Opublikowano

Czekam na przymiarke, syto będziesz musial suke polozyc:naughty:

Opublikowano

Dobrze się tu dzieje, zapowiada się grubo :decayed:

Kolor zostaje?

Opublikowano
  • Autor

Sławek no będe coś kminił zeby było dobrze :)

Kamien85 Kolor chyba zostaje taki jak jest , mam wizje na jakiś inny tylko nie wiem jak by to wyglądało :P :P

PS . Mam opony na sprzedaż Letnie 18 - 215/40 i 225/40 jak by ktoś chciał w tamacie sprzedam są :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bartek a jak sie ma 19 na tej budzie,nie jest to juz przerost formy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.