Treść opublikowana przez Garet
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Dopasowac dokladke sline do gory zwyklej. I jak by byla mozliwosc zaspawac wneke tablicy rej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
ktoś na ślasku, okolice Bielska pomoże przy montażu?
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Gdyby taka tulejke utoczyc cala stalową z otworem przelotowym bez zadnej gumy? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Amortyzatory tył pod gwint
Hej szukam amortyzatorów na tył które sie nadadzą pod gwint do b6. Gwint ap więc nie zbyt twardy. Bo w b6 sprezyna jest osobno z tyłu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Czyli amory szrot? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Brakujące tuleje amortyzatorów?
Kupiłem uzywany gwint. W tylnych amortyzatorach w dolnych mocowaniach nie ma nic. Są gołe. Powinna tam być gumowa tuleja. Pytanie czy jest ona częścią wachacza czy poprostu amortyzator jest niekompletny
-
Przetwornice
Chodzi mi o ulozenie żarnika w lampie. Np zarowkah7 pasuje tylko w jeden sposob. Jak ma byc zarnik w lampie. Starter w d1s ma wtyczkę i pytam jak ma być ona ustawiona? W dół? Czy polecacie inne zarniki niz philips czy osram?
-
Przetwornice
Zarnik wtyczka w dół powinien być w lampie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przetwornice
Wyjmę je bez problemu czy musze zachowac jakies zasady typu nie dotykać czegoś jak w halogenowych?
-
zawieszenie 1BA a Felgi 18
Czy jak na amortyzatory 1BA włożę eibahy pro kit nie będzie jakiegoś problemu? Odbijania? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przetwornice
Witam chciałem się dowiedzieć czy w A4 B6 z 2002roku jest jeden typ przetwornic czy muszę ja wymontować żeby się dowiedzieć jaka mam kupić? Problem jest taki ze jeden Zenon gaśnie czasem a ciagle lekko miga. Żarniki maja rok są ori nie china Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Interesują mnie takie felgi https://goo.gl/images/Xyf2w9
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Z innej beczki. Czy wszystkie felgi 15" wejda do avanta awx? Potrzebuje cos na zime.
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
dzieki, badzo ładnie spasowane
-
Co to za felga?
Czyżby to? http://otomoto.pl/oferta/lamborghini-huracan-ID6y80Hx.html
-
Seriale
juz nie pamietam 5 sezony gry o tron, to jest minus tych przerw.
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
jakie masz dokladnie felgi? opisz mi proszę, szerokosc, ET, i opony jaki rozmiar
-
Co to za felga?
http://allegro.pl/felgi-oems-ifg17-19-9-5j-et40-5x112-ms-i6070312168.html
-
Brak oswietlenia bagaznika
Ja mialem spalone cos w centralce zamka która znajduje się w podlodze bagaznika po prawej stronie jakby w boczku, obudowana taką okładziną, dokladnie juz nie pamiętam. Oddałem auto do elektronika koszt imprezy 150zł
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Czy ktos na slasku podejmie sie to zrobic u mnie? Tylko osoba ktora to robila a nie chetny do nauki
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Wiem ze na forum jest instrukcja jak to zrobic a widze ze jestes z okolicy. Nie chcial bys sie tego podjac u mnie ?
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
pasowałeś dokladke sline do zwyklego zderzaka?
-
Ori Avant Tdi RNS-D nowe wykałaczki
chyba 2DIN Wlasnie 1din bo dekory zostaly po radiu 1din a ta malutka szparka miedzy popiolką a klimatronkiem mi nie przeszkadza.Dzisiaj doszla zmieniarka YATOUR i zamowilem cos do "grzebania" przy aucie. Kolejne zmiany. Dekory nie były w moim guście więc wpadły nowe, teraz jest prawie quattro
- Dokładka MS Design
-
Brewki
Wydaje mi sie ze nie jest to dobry pomysl, mialem kiedys brewki na tigrze, idealnie dopasowane i to na czarnym lakierze. Wygladalo to dokladnie tak http://polskajazda.pl/db/images_thumb_192362_526_396_adaptive.jpg Ja przykleilem na silikonie bo jest mozliwosc sciagniecia a klej do szyb to juz ciezka sprawa.